What's new

Galeria DBRelated

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Witam serdecznie i? pracuj? sobie nad grafik? do projektu postanowi?em pochwali? si? "pocz?tkami" mojego pixelowania :)
Zapraszam do oceny, krytyki jak i rad.
Pr?bowa?em ju? wcze?niej co? tworzy? jednak porzuci?em nauk?. Dzi? wracam pe?en entuzjazmu oraz ch?ci do dzia?ania.
Oto moje 1 prac? samodzielne jak i remake. Staram si? odwzorowa? zbroje, spodnie itp... itd... z sagi Dragon Ball Super.
wszystkie pixelarty przeznaczam do darmowego u?ytku.
1 linia - Cabba Set [ca?o?? moja]
2 linia - Tutaj jest a? 5 "szat" Goku.
nr 1 - Pomoc Hiori, caly lineart.
nr 2 - Remake jakiego? arma.
nr 3 - -ll-
nr 4 - Ogromny remake.
nr 5 - no i to jest moje xD jest to 1 zbroja wykonana po wielomiesi?cznej przerwie.
Tak?e prosz? o pomoc w wybraniu kt?r? szat? Goku u?y? do projektu.
bB9Z9Kv.png


Frost Helmet [od 0]
F3BM98y.png


Goku Shirt oraz Frost Boots [Troszk? fail]
8Ry0FgG.png


Wygrany Konkurs TNP Hallowen 2016
206jzsy.jpg


Pojemnik czaru Mafuba, kolczyki Zamasu oraz Zbroja Frosta [Fail]
jor9uBc.png


Poprawiony Pojemnik
Pd4Yg4k.png


Reemake Goku
ULUOGTp.png


Wisielec Goku [Fun]
2dgrols.jpg


Giant Cell
99dezn3b70jy.png




Pixelarty Free To Use!
 

NBHCTeam

Active User
Joined
Mar 4, 2016
Messages
51
Reaction score
3
Odp: Galeria DBRelated

Jak na pierwsze prace nie s? z?e, osobi?cie mi si? podobaj?. :)
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Nast?pna ma?a porcja, nast?pna szata Goku oraz 2 pary Frost Boots kt?re wysz?y hm... jak?
Czekam na Ocen?, krytyk? oraz rad cd. mojej pracy.
wszystkie pixelarty przeznaczam do darmowego u?ytku.
8Ry0FgG.png

Pozdrawiam


Pixelarty Free To Use!

Gdy? bior? udzia? w konkursie Halloween chc? pochwali? si? wam pixelartem kt?ry zrobi?em w 90% z moj? dziewczyn? :)
U?y?em jedynie loga TNP DawToreq'a kt?re by?o tak?e free to use oraz t?o znalezione w internecie.

206jzsy.jpg
 
Last edited:

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Witam, mia?em ponad dzie? przerwy wi?c du?o nie zrobi?em.
Gdy? robi? w?a?nie ciekawy quest z ciekaw? nagrod? - Mafuba
Potrzebowa?em wykona? 2 przedmioty, jeden z nich to pojemnik a drugi kt?rego jeszcze nie uko?czy?em to piecz??.
Dzi? oddaje w wasze r?ce 3 pixelarty wykonane przeze mnie.
1. Pojemnik do questu "Mafuba"
2. Kolczyk Zamasu
3. Mia?a by? zbroja Frosta jednak wgl nie wysz?o, zrobi? na nowo.
jor9uBc.png

Tak?e dodaj? remake pojemnika dzi?ki rad? Yusuke, co s?dzicie? osobi?cie uwa?am to za progres!
Pd4Yg4k.png

Serdecznie zapraszam do komentowania, krytyki oraz rad cd. moich prac. Wiem ?e s? to prymitywne pixelarty kt?rych wykonanie nie powinno zaj?c pewnie wi?cej ni? 5 min jednak si? ucz? i nawet namniejsz? prac? dodam do galerii. (mo?e komu? si? przyda)
Pozdrawiam


Pixelarty Free To Use!
 
Last edited:

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Jak widz? temat nie ma zainteresowania, ale to nic.
Od ostatniego postu nie dzia?a?em nic w t? stron? dlatego ?e pracowa?em nad techniczn? stron? servera.
Zrobi?em jedynie remake Goku z kt?rego b?dzie Boss na pewnej planecie. Warty poszukiwania wyst?puj? tylko w 2 miejscach. Jednak znalezienie go b?dzie wymagaj?ce i nie takie proste, odkrycie hm "ujawnienia" si? bossa b?dzie do?? trudne i nie ka?dy wpadnie na to gdzie i w jaki spos?b mo?e wyst?pi? na mapie!
ULUOGTp.png

Wzorowany na tej grafice:



Pixelarty Free To Use!
 

Caynez

User
Joined
Jul 17, 2016
Messages
25
Reaction score
1
Odp: Galeria DBRelated

?adne pocz?tki.Teraz nie przestawaj, a b?dzie co raz ciekawiej :)
B?d? tutaj zagl?da?.
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Dzi? wraz z ekip? napotkali?my kolejny problem. Mam ju? do?? problem?w w Tibi, postanowi?em si? powiesi?!!!
2dgrols.jpg
 
Last edited:

Neczek

User
Joined
Mar 16, 2015
Messages
46
Reaction score
1
Odp: Galeria DBRelated

Kot grafiki! Robisz do naruto ?
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

[MENTION=428970]Neczek[/MENTION] Heh mi?o to s?ysze? mimo to ?e sam uwa?am swoje wypociny za bardzo s?abe :)
Niestety, nie robi?em jeszcze nic pr?cz tych co tu widzisz. Spr?buj? co? zrobi? jutro z naruciaka. Jak co? pisz gg: 32301619. Pozdrawiam
 
Last edited:

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Witam serdecznie, po d?u?szych zmaganiach uko?czy?em swoj? pierwsz? tak powa?n? prac?. Nowy PixelArt przedstawia moba kt?ry b?dzie wyst?powa? w moim projekcie jako Boss Cell. B?dzie on bardzo trudny do zabicia jednak korzy?ci zabicia go b?d? zadowalaj?ce.
Obok dla por?wnania da?em zwyk?y transform cella w wymiarach 32x32. Inspirowa?em si? tym obrazkiem:
99dezn3b70jy.png

Prosz? o ocen?, reprymend? oraz rad cd. cieniowania oraz innych element?w pixelartowania :)
Pozdrawiam​
 
Last edited:

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Galeria DBRelated

Wiem ze sie tym inspirowales i wyglada identycznie, aaaale.... xD Prosze zmien kolory albo lineart jego spodu bo wyglada jakby mial gatki w grochy XDD
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

[MENTION=231307]DawToreq[/MENTION] haha xD no faktycznie, nie patrzy?em na to z tej strony. A co my?lisz o samej pracy? pr?cz gatk?w ;P Mo?e jeszcze jakie? rady?
 

kawaii1

User
Joined
Jun 29, 2014
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Galeria DBRelated

ogolnie super prace ale gatki fajne :D
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Galeria DBRelated

Witam, dzi? chcia?bym pochwali? si? ju? uko?czonym w jaki? 90% outfitem nowego Bossa "Giant Cell"
-Nie robi?em wyko?czenia tej dolnej cz??ci w outficie obr?conym w lewo i prawo ze wzgl?du na to ?e po prostu nwm jak to wyko?czy? ?eby nie wygl?da?y jak gatki w grochy ;D
-Kroki ju? mam uko?czone na w?asny u?ytek. A wi?c:
gws8pe99zor4.gif


*Wiem cell od boku wygl?da wr?cz dziwnie i ?miesznie jednak dopiero si? ucz? tych proporcji chocia? :)

A tak?e 3 skrzynki kt?re b?d? dropi? z poszczeg?lnych boss?w. B?d? one przypomina?y pod jakim? wzgl?dem bossa w tym przypadku g?owy. Postaram si? wykona? tak? dla ka?dego Bossa z osobna.
x079askm1y7t.gif

Ka?dy fan DB b?dzie orientowa? si? kt?ra skrzynka nale?y do jakiego bossa jednak sprostuj? to i tak:
Fioletowa - Freeza
Zielona - Cell
R??owa - Buu

Nadal serdecznie zach?cam do oceniania, krytyki i rad cd. moich prac! Pozdrawiam​
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Galeria DBRelated

No wi?c tak... skrzynki poprostu pi?kne ale ten cell to szkoda gada?, po?wicz troche nad wi?kszymi outfitami.
 
Top