What's new

Galeria Fridai'a!

Status
Not open for further replies.

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Witam, jako i? poprzednie ssy z niewiadomych mi przyczyn si? popsu?y wstawiam nowe, tym razem inna wersja tawerny (poprawiona.. tak my?l?), pojedynczy domek dla graczy, kt?ry stoi sobie niedaleko depo oraz g?ra kt?ra ju? jest na obrze?ach mapy ale s?u?y jako magical item shop + przej?cie na podziemie oraz teleport w "piwnicy" do innej lokacji + na rogu g?ry znajduje si? dywan, kt?ry b?dzie w p??niejszym etapie przenosi? graczy na nowe lokacje.
Tawerna z kasynem na wy?szym pi?trze (chcia?em by by?a u?yteczna) no i teleporty na mapy eventowe.
1.
1aPNG_esrxnas.PNG

2.
2aPNG_esrxnaa.PNG

3.
3aPNG_esrxnae.PNG


Domek... hm, jeden z tych, kt?re mia?y by? bardziej po??dane na mapie chocia? nie wiem czy dobrym pomys?em by?o da? tam jeszcze t? wod?, w ka?dym b?d? razie da si? po niej chodzi?.
1.
1fPNG_esrxnqe.PNG

2.
2fPNG_esrxnqs.PNG

3.
3fPNG_esrxnqa.PNG


A tutaj g?ra o kt?rej wspomina?em, by?a jedn? z pocz?tkowych rzeczy, kt?re robi?em na tej mapie, dlatego je?li macie jakie? porady co poprawi? by?bym wdzi?czny ;)
1.
1gPNG_esrxexs.PNG

2.
2gPNG_esrxepn.PNG

3.
3gPNG_esrxena.PNG
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Galeria Fridai'a!

od?wie?am bo ssy nowe i naprawione D:
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Galeria Fridai'a!

Wygl?da to ym. okropnie.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Galeria Fridai'a!

;_; powiedz co jest nie tak a nie.. ;l wielce sie kufa czego? nauczy?em z tego postu ;/
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Galeria Fridai'a!

U?ywasz za du?o auto-bordera, na pocz?tek przygody z RME najlepiej korzysta? tylko z Raw palety dzi?ki czemu podniesiesz swoje umiej?tno?ci maperskie i w p??niejszym etapie ogarniesz ab.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Galeria Fridai'a!

nie s?dzi?em, ze ma to a? takie znaczenie ;/ skupia?em si? g??wnie na budynkach... skoro tak, to dzi?kuj? za rad?, z pewno?ci? zaczn? ?wiczy? D:
zapewne zn?w mi si? oberwie za autoborder ale co mi tam, przypomnia?o mi si?, ?e tworzy?em jeszcze co? takiego:
1.
yyyyyyPNG_ewqnqsa.PNG

2.ingame jeden z exp?w 3 ssy
1PNG_esrnqeh.PNG

3.
2PNG_esrnqex.PNG

4.
3PNG_esrnqer.PNG


/edit tak w?a?ciwie to ju? nie prosz? o ocen? te mapy s? zbyt denne jeszcze tu wr?c? jak si? naucz? pozdrawiam ^^
 
Last edited:

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Galeria Fridai'a!

Drugi screen jest bardzo ?adny. Twoja architektura jest dobra.
Gorzej z natur?, co wida? na pierwszym screenie.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Galeria Fridai'a!

Do ?redniaka Ci du?o brakuj?. Niestety nie masz opanowanych podstaw, dlatego jak najbardziej Amator Tobie powinien zosta? przepisany. Architektura na ostatnich screenach jest taka sobie, lepiej popracuj nad ni?.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Galeria Fridai'a!

ueh dopiero sie rozkr?cam ;d
 
Status
Not open for further replies.
Top