What's new

Galeria - W?asna mapa RPG

Status
Not open for further replies.
Joined
Sep 13, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Witam was serdecznie ;)

Od pewnego czasu tworz? w?asny server (mape) pod gr? w stylu rpg. Chcia?bym pokazywa? wam co jaki? czas kilka scrn z post?pami :)
Mapa jest tworzona z my?l? o grywalno?ci, a nie na pokaz (raw pallete, zapieraj?ce dech w piersiach wodospady itp), staram powr?ci? si? w niewielkim stopniu do auto bordera oraz niekoniecznie unikanie kwadrat?w kt?rych wy tak strasznie nienawidzicie, tak wi?c je?eli macie dawa? komenty w stylu "auto border, syf" to sobie darujcie i najlepiej nie odwiedzajcie galerii.

Na pocz?tek 2 scrn.

ayia.png

straci? troch? na jako?ci.
aa8k.png

//Brak prefiksu = upomnienie. Dodany.. ~Bee
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

Rozumiem, ze grywalnie ma byc, a nie "cudownie ladnie". Ale troche przesada. Zbyt kwadratowo w niektorych miejscach. Poza tym miasto z pietra zerowego pokazuj a nie dachy :p
Troche thaisem zalatuje, ale ogolnie jest ok.
Co do 2 screena to wyglada jak nie skonczona mapa. Nie wiem czy az taki byl zamiar, do gry ok, niech bedzie, ze takie zalozenia sa przyjete. Ale nie chodzi w tym o to, zeby detali bylo kompletnie zero! Troche mniej, szerzej na mapie tak zeby bylo wygodnie przejsc, chyba, ze miejsce przygotowywane pod trapy w pvp. Ale nie kompletnie usuniecie detalizacji ;P
Chociaz z 2 strony i tak 99% ludzi w grze nie zwroci na to uwagi, bo wazniejszy bedzie wolf czy cos co tam biega i tyle. Same ciala i smieci wydetalizuja mape. Wiec tak na prawde nawet takie cos wystarczy. Ale co by nie powiedziec, zawsze moze byc lepiej.
 

Printss

User
Joined
Aug 14, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

Pierwszy screen jeszcze ujdzie ale drugi to masakra, zero detali za pusto ! Przy brzegu jakie? wodorosty dodaj czy co? bo za pusto jest
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

zdaje mi si? ?e za ma?o detali u?ywasz oraz zbyt proste pokombinuj co?:)
 

Hipster

User
Joined
Aug 31, 2013
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

Pierwszy screen kojarzy mi si? z przerobionym Thais. Mo?e nie jest wspaniale, ale brzydkie te? nie. Drugiego screena nie oceniam.
 

Maul

Forum friend
Joined
Dec 25, 2012
Messages
522
Reaction score
44
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

Rozumiem ?e nie interesowa?a by ci? praca tzw pod showoff. Co do tych kszta?t?w ju? podaruje bo trzeba si? pogodzi? z tym ?e nie w ka?dym mie?cie musi by?
takie roz?o?enie border?w trawy na uliczkach. Staraj si? chocia? urozmaica? natur?, architektur? ulepszy? i odrobin? detalizowa?. No i staraj si? unika? tych zbyt kwadratowych uk?ad?w border?w.. Dra?ni po oczach.

Jednak to tylko moje zdanie ;3
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

na pierwszym ss1 przypomina mi to start w Thais, drogi troche urozmai? o jakie? wystaj?ce trawy, jak i gdzie nie gdzie troche detalizacji , ale szczerze powiem fajnie to wygl?da .
co do ss2 wida? g?re i przej?cie , z detalizacj? nieprzesadzono i to jest fajne ;p
 

Rychu Be

Senior User
Joined
Jul 16, 2009
Messages
641
Reaction score
14
Odp: Galeria - W?asna mapa RPG

G?ry amatorskie, a miasto ... ??? wola?bym city z starego yur otsa;p

p.s 7.6?
 
Status
Not open for further replies.
Top