What's new

[Gallery] Memosyne

Status
Not open for further replies.

Memosyne

Active User
Joined
Jan 4, 2012
Messages
90
Reaction score
3
Witajcie,
Z pixelami dopiero zacz??em swoj? przygod?. Zajrza?em tutaj po ty by
dowiedzie? si? czy jest sens kontynuowania moich stara?.
Prace s? wykonywane g??wnie pod m?j projekt.

Oczekuj? ostrej krytyki.

033b5115.bmp

Miecz to Kusanagi, Sasuke. Pozostali to anonimowi ninja.
 

Oktobrasor

Advanced User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
483
Reaction score
34
Odp: [Gallery] Memosyne

Prace nawet, nawet.

1 ninja: Nie wygl?da jak ninja, no mo?e 1 rzecz: Sharingan. Wygl?da, jakby? pr?bowa? po??czy? Veget? i Sasuke z jakim? clownem.
2 ninja: ?adna dziewczyna, ale czarny stanik + miecze - z daleka wygl?da jakby? j? przebi? na wylot, ewentualnie jakby mia?a naramienniki. Poza tym, ca?kiem dobrze zrobiona.
3 ninja: Po??czenia Haku i Peina, zamiast Yahiko u?y?e? Nagato, jak wida? wyszed? bardzo dobrze, oczywi?cie nie zapomnia?e? o opasce. Wygl?da jakby trenowa? w Kiri-Gakure z Sanninem i swoimi dwoma przyjaci??mi.
4 ninja: G?ra skopiowana z poprzedniego, twarz lepiej zrobiona, nie podobna ju? do Vegety, posiada opask? ninja, zbroj? i ca?kiem ?adnie dopasowany str?j.
Kusanagi: Zbyt prosty miecz, s?abe cieniowanie, nie postara?e? si? przy nim. Wygl?da, jakby by? robiony jako twoja pierwsza bro?, dlatego radzi?bym potrenowa?, gdy? ma bardzo s?ab? ocen? u mnie.

Uwagi:

Wszystkie twarze robisz takie same, niezbyt realne, lekko je zmieniaj?c do fryzur. 2 z bliska wygl?da jak jaki? kryminalista w peruce i staniku, 1 gostek za? jak jaki? pojeb.

Moja krytyka mo?e i jest troch? ostra, ale jestem, jaki jestem, tego nie zmieni? tak ?atwo.

Pozdrawiam,
Oktobrasor vel BloodRiderPL.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: [Gallery] Memosyne

Pracki na poziomie baardzo pocz?tkuj?cego. Przede wszystkim, pierwsze, co zgrzyta, to niedopracowane linie kontur, kt?re o ile w przypadku nastroszonych w?os?w na je?a s? ok, to ju? przy g?adkich, falistych lokach kobiety powinny by? ju? wyg?adzone. To samo tyczy si? kontur?w odzie?y - takie pixelki s? za ma?e, ?eby bawi? si? w fa?dowanie materia?u, bo przy tym rozmiarze wygl?da to po prostu nieestetycznie. Druga rzecz to cieniowanie. Ja w swoich pocz?tkach z pixel artem pope?nia?am dok?adnie ten sam b??d, czyli cieniowa?am od kontur?w do ?rodka, od najciemniejszego koloru do najja?niejszego. Daje to myl?cy efekt wybrzuszenia, jakby te postacie by?y grube czy wypuczone do przodu. Najlepszym, moim zdaniem, pomocnym rozwi?zaniem jest rysowanie sobie s?oneczka, czyli po prostu ???tej kropy, w jednym miejscu obok postaci (bezpo?rednio ponad, pod k?tem, obok etc) i dorobi? kilka "promieni" - tam, gdzie ?wiat?o s?oneczka pada na posta?, kolor winien by? ja?niejszy, za? cz??ci przys?oni?te musz? by? ciemniejsze. Po prostu trzeba wyobrazi? sobie, jak pada cie? i tak nanosi? kolory.
Keep trying!
 
Status
Not open for further replies.
Top