What's new

Gazetka (tnt) Ponownie !

Status
Not open for further replies.

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Witam, ju? raz pisa?em w tej sprawie, dlatego wznowie tre??
Witam,
po d?ugiej przerwie bo oko?o 4 miesi?ce sp?dzi?em bez dost?pu do kompa, ale ju? dost?p jest :]
Je?li kto? cofnie sie Rok, mo?e kilka miech?w w ty?, przypomni sobie ?e jeszcze nie dawno funkcjonowa?a taka gazetka, by?a ona o tyle ciekawa ?e tak jakby podsumowa?a wszystko co si? wydarzy?o w tibii. My?l? ?e mo?na przywr?ci? jej ?wiat?o dzienne, Ekip? Redaktorsk? uzbiera? to naprawd? nie problem, a jeden post, czy nawet ranga nie robi wielkiej r??nicy, gazetka jest w pewnym sensie rodzajem rozrywki. Ju? kiedy? na ten temat pisa?em do kt?rego? z Administrator?w, nie pami?tam co mi odpisa?, i czy w og?le mi odpisa?, jedno jest pewne gazetka dosy? fajne funkcjonowa?a, my?l? ?e i tym razem mo?na spr?bowa?.
Pozdrawiam,
B?azen
Tak, dosta?em odpowiedzi typu ?e ju? taka grupa istnieje, ale jak wida? by?a ma?o zdolna, bo gazetki jak nie by?o tak nie ma.
Ot?? z ch?ci? si? tym m?g?bym zaj??, i gazetka by powsta?a jak najszybciej.
Pozdrawiam,
Blazen
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

problem chyba w tym, ze nie potrafisz poprawnie pisac. Tak mi przykro...
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

Nie przejdzie. Tibia upada tak jak i to forum.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

Nie widz? sensu by po raz kolejny tworzy? rang? redaktora poniewa? jestem niemal?e pewny ?e nic nie powstanie.
Poprzednim razem (oko?o miesi?ca temu) grupa redaktorska sk?adaj?ca si? z ,,elity" pisarskiej tego forum zosta?a rozwi?zana poniewa? przez 1,5 miesi?ca nie zrobili nic, po prostu nic, a warto doda? ?e ta historia mia?a miejsce ju? kt?ry? raz.

Pozdrawiam
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

Ja chcia?em serio w tej gazetce co? zrobi? to mnie nie wzi?li xD
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

Dziwi? si?, ?e ?miesz cokolwiek pisa? na m?j temat
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

T.N.T I'm dynamite! XD
@top
A wogole co to bys chcia? pisa? w takiej gazetce? (cos typu: Dzis kolejny polak zdobyl 123123132 lvl w tibii uau brafa dla niego...)?
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

haha bys sie na lepszy tekst wysilil xd

Wysili?by? si? i zacz?? korzysta? z zasad ortografii jak i poprawnego sk?adania zda?. :/

@Topic
Je?li ju? naprawd? chcesz tworzy? t? gazetk? to uzgodnij to najpierw z Pico i Eturlem. Gazetka by?a tworzona po czym wszystko stan??o jak zawsze.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

Wysili?by? si? i zacz?? korzysta? z zasad ortografii jak i poprawnego sk?adania zda?. :/

@Topic
Je?li ju? naprawd? chcesz tworzy? t? gazetk? to uzgodnij to najpierw z Pico i Eturlem. Gazetka by?a tworzona po czym wszystko stan??o jak zawsze.

stwierdzilem, ze tnp nie zalsuguje na takie zaszczyty, bo uzywalem tego caly czas. pis jol
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: Gazetka (tnt) Ponownie !

T.N.T I'm dynamite! XD
@top
A wogole co to bys chcia? pisa? w takiej gazetce? (cos typu: Dzis kolejny polak zdobyl 123123132 lvl w tibii uau brafa dla niego...)?
Nie, nie na tym taka Gazetka mia?a by polega?. Wiadomo od czasu , do czasu zawsze mo?na cos takiego napisa?, ale gazetka polega?a by na og?lnym, przedstawieniu tego co sie dzieje w tibii.
 
Status
Not open for further replies.
Top