What's new

Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

Joined
Apr 7, 2016
Messages
37
Reaction score
1
Siemacie :p

Potrzebuje wiedzie? gdzie expicie od kt?rego lvl chodzi mi o mape z tp

1-49 50x
50-99 25x
100-149 12x
150-199 6x
200+ 3x

Niekonczace sie poty runy amunicja bez super potionow itp jak na czystym evo z TP

Pomoze mi to w stworzeniu ots dzieki :D
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

Co to za pytanie wgl ;d jak na evo z tp to na 8lvl ju? mo?na i?? na dragony i w 10 minut na expie x50 masz 50lvl i np. bijesz z sd i dalej ju? z g?rki :p sformu?uj bardziej swoj? wypowied? to ci pomog?.
 
Joined
Apr 7, 2016
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

chodzi mi o takie cos
8 roty
10 cyklopy
20 dragi
70 dragon lordy
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

Hmm tak my?la?em, ?e o to chodzi no ale co to za filozofia to wie chyba ka?dy kto gra w tibie :D wejd? na tibia.pl i samemu co? wymy?l. No ale dobra troch? podpowiem
8-30 roty,wolfy, trolle, skeletony, cyce, ghoule, mino itd.
30-50 dragony, wyverny, djiny, demon skeletony, vampiry itd
50 - 80 dle, hydry, giant spidery, frosty, black knight, wyrmy itd.
80+ nightmare, behemothy, destroyery, lizardy, hellspawny itd.
130+ demony, dark torturek, hellhound, undead dragon, grim reaper, medusa, itd.

jak nie masz pomys??w na respy to np. na 8lvl stw?rz jak?s katedre z skeletonami, skeleton warrior itd. i ni?ej poziom z ghoulami, nast?pny poziom demon skeletony itd. wyobra? sobie jakie? respy i je stw?rz :p Tak pozatym nawet na 200lvl mo?na expi? na dl, frostach itd. to jest tylko kwestia jak du?y jest resp itd.

Aaa i polecam zmieni? exp stage albo wy?szy na wi?kszym lvlu albo mniejszy na ni?szym lvlu
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

?e? pytanie jebn?? XD
Paniee. Ka?dy expi tak samo i nie ma tu filozofii.

Zabijasz 5-20 rot?w/cyck?w zale?nie od tego jak szybko lvl leci na danym serwerze.
Zabijasz 5-10 drag?w.
Lecisz na dle i tu te? zale?nie od serwera albo siedzisz do ?mierci serwera, albo szukasz lepszych resp?w je?li s? - nie zawsze s?.
Czasem s? to op?acalne jakie? grimy, demce, nighymare czy inne poi moby. Czasem jakie? custom moby dodane na danym serwerze.

Tyle. Tu nie ma ?adnej filozofii i nie ma o co pyta? ani nad czym si? zastanawia?. Jedyne wariacje jakie tutaj wchodz? w gr? to zast?powanie niekt?rych mob?w takimi o zbli?onej sile.
Mo?esz zamiast rot?w strzeli? respy trolly czy goblin?w. Zamiast drag?w waln?? jakie? wyverny czy inne g?wno. Ale wszystko sprowadza si? do tego, ?e po godzinie gry albo szybciej wypierdalasz na dle.

Co ty my?lisz? ?e kto? ci co? odkrywczego powie w tym temacie?
Masz tu list? potwor?w, posrotuj sobie po expie/hp i jedziesz jak chcesz cos kombinowa?. Ale i tak nic tw?rczego tutaj nie wymy?lisz.
 

Don Diablo

Advanced User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
294
Reaction score
10
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

Nie ma si? co wysila?, jeden exp rot?w pod miastem i tyle, bo ka?dy b?dzie tam pewnie siedzia? do moment a? exori frigo/flam czy inne g?wno dostanie, wi?c 30-40lvl to b?dzie max.
Dalej to ju? nie ma znaczenia czy to dragi/dle/wyrmy/gsy, bo potki si? nie ko?cz?, wi?c pakujesz si? w lura na ue i expisz do rana ;p
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

nie ma to jak pytac gdzie expic na otsie XDDDDD
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

wiem wszystko o tibii i m?g?bym napisa? o tym co potrzebujesz dobr? ksi??k?, ale po chuj jak ka?dy wie
 

CundeK

Advanced User
Joined
Nov 5, 2011
Messages
198
Reaction score
4
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

wiem wszystko o tibii i m?g?bym napisa? o tym co potrzebujesz dobr? ksi??k?, ale po chuj jak ka?dy wie

XD
Wiem wszystko o tibii, ale na otisku twardo prosz? o ccki XD, nie r?b z siebie znawcy i po?miewiska :D
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Gdzie expicie od kt?rego LVL? Mapa z TP. Potrzebuje do OTS

XD
Wiem wszystko o tibii, ale na otisku twardo prosz? o ccki XD, nie r?b z siebie znawcy i po?miewiska :D


ej go?ciu ja w t? tibie gram wi?cej lat ni? ty jeste? na tym ?wiecie, to ?e 4 lata temu chcia?em 50cc by przyjemnie zacz?? expi? to co? nie wiem, z?ego? XD

W og?le kim ty jeste?? Bo niedo??, ?e wtibi jaki? noname to na tym forum to samo XD
 
Top