What's new

Gh3

matisd

Advanced User
Joined
Jun 19, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Age
29
Nie wiem czy to u ale mam problem z gra Guitar Hero 3 :/ a mianowicie nieraz sie wlacza za pierwszym razem nieraz po kilku razach a teraz wogole :/ da sie cos z tym zrobic? (Mam Viste). Problem: Original disc could not be found or authenticated
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Gh3

Hmmm... ja nie jestem do ko?ca pewny , ale je?li gra zosta?a ?ci?gni?ta i wychodzi ci b??d z dyskiem to prawdopodobnie musisz "wrzuci?" gr? do stacji dysk?w poprzez Alcohol 120% . Ja tak kiedy? mia?em , poniewa? nie zawsze odnajdowa?o mi p?ytk? ... A jeszcze jedno jest wyj?cie mniej prawdopodobne to ?le wrzucony i zgrany Crack !
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Gh3

Hmmm... ja nie jestem do ko?ca pewny , ale je?li gra zosta?a ?ci?gni?ta i wychodzi ci b??d z dyskiem to prawdopodobnie musisz "wrzuci?" gr? do stacji dysk?w poprzez Alcohol 120% . Ja tak kiedy? mia?em , poniewa? nie zawsze odnajdowa?o mi p?ytk? ... A jeszcze jedno jest wyj?cie mniej prawdopodobne to ?le wrzucony i zgrany Crack !

Nie prawda, tzn. Nie tylko Alcohol ja mia?em problemy z Daemon Tollem. To zalezy te? od Pliku i jaki nap?d czyta plik.
 

matisd

Advanced User
Joined
Jun 19, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Age
29
Odp: Gh3

dzieki za odpowiedzi reputy poleca :p no ja mam DT ale cracka do zgrania nie mialem zobaczymy czy na alcocholu pojdzie :p
 
Top