What's new

Ghenov island

Status
Not open for further replies.

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Chcia?bym przedstawi? wam wysp? Ghenov z kt?r? mieli?cie styczno?? na do?? popularnym serwerze - vexoria.net
Screeny:
Ghenov
ghenovdefilerscave.png

ghenovdragi3.png

ghenovbogiingame.png

ghenovdragi2.png





////Reupload


///Skan
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: Ghenov island

Zaciekawi?y mnie skriny. Wi?c poczeka?em te 1,5 minuty ?eby to pobra? i uwa?am, ?e czas nie zmarnowany! Mapce przyda si? tylko par? poprawek i jest gotowa do gry. Bardzo ?adna, jedynie mapy Virczka s? lepsze od tej :) 8,5/10 za te bugi.
 

plsaks

Advanced User
Joined
Aug 21, 2008
Messages
217
Reaction score
13
Odp: Ghenov island

Ahh ta Vexoria :p
Mapa jak dla mnie nie przydatna ale zapewne wielu ale to wielu koleg? po fachu przyda si?
by najmniej po to aby doda? co? nowego na serwer i rozb?ysn?? w ?wietle Gwiazdorskich Ots'?w typu : Gamelia , Silvania i inne :)
I Reput dla ciebie m?j drogi :)
 

gufi124

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
124
Reaction score
4
Odp: Ghenov island

Hmm, zobaczy?em ss'y jak kolega u g?ry by?em zaciekawiony , pobra?em , odpali?em na serwerze popatrzy?em lecz mapa ma kilka bug?w, no ale ja mape oceniam 8/10 za ch?ci.
Jeszcze troch? po?wiczysz i my?l? ?e b?dziesz robi? mapy bez bug?w.:)
 

seab

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
209
Reaction score
12
Odp: Ghenov island

Hmm, zobaczy?em ss'y jak kolega u g?ry by?em zaciekawiony , pobra?em , odpali?em na serwerze popatrzy?em lecz mapa ma kilka bug?w, no ale ja mape oceniam 8/10 za ch?ci.
Jeszcze troch? po?wiczysz i my?l? ?e b?dziesz robi? mapy bez bug?w.:)


Kiedy do jasnej cholery sko?czy si? era kopiowania komentarzy poprzednik?w??
Znasz si? na mappingu jak ja na C++....
(Powy?sza tera jest uwarunkowana badaniami przeprowadzonymi przez mnie i paru moich kumpli z czego wynika ?e wi?kszo?? ludzi "udzielaj?cych" si? na forum jest tylko bezmy?lnymi kopiarkami bez w?asnego zdania)


Mo?esz to drogi modku uzna? za spam lub nie, ale wiedz ?e moja opinia nt. ocen na tym forum poparta jest do?wiadczeniami wielu ludzi :#
 

Misio021

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
230
Reaction score
2
Odp: Ghenov island

To jest po prostu Sliczne na 100% pobiore i dodam do swojej mapki dzi?ki kolego jak bym m?g? da?bym reputa THX
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Ghenov island

Brawo , brawo i jeszcze raz brawo . Bardzo ?adnie ... sto procent szacunku w twoim kierunku . Napewno sie przyda poszukiwaczom pieknych i dobrych expowisk . Dzi?ki za wrzutke na forum . :) Mi?ego grania !
 

Virczekk

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
61
Reaction score
8
Age
29
Odp: Ghenov island

Bardzo ?adna, jedynie mapy Virczka s? lepsze od tej :)
Dzi?kuj? bardzo, teraz pracuj? nad now? mapk? nie d?ugo zobaczycie j? w mojej galerii. lub downloadzie;).
Co do mapy.. Zaciekawi?a mnie ta wyspa Ghenov ScreenShoty wygl?daj? pi?knie.. ale jak pobra?em to si? za?ama?em. W map edytorze. Za ?adnie to wszystko nie wygl?da. Jest za pusto, g?ry nie kt?re kompletnie ?le wygl?daj?. I wsz?dzie panuje taka pustka. Ale to nie by?o po to robione, a w grze, tzn. na Vexorii chodzi?em po tej mapce i bardzo mi si? podoba?a.
Wielu osobom przyda si? ta mapa. Szczeg?lnie graczom Vexorii.. kt?rzy nie znaj? waszego world'u.
 
Status
Not open for further replies.
Top