What's new

~~Gill Shop~~

Status
Not open for further replies.

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Witam chcia?bym dzi? przedstawi? wam m?j jak narazie amatorski sklepik tibijski.



Przedmiot:Z?oto
Cena:Smsy za : 3,69z?,6,15z?,11,07z?,23,37z?,30,75z?
Forma p?atno?ci:Sms
Kontakt:
GG:40572858
E-Mail:gillshop@interia.pl
Strona:


------------------------------------------------------------------------------------------------------
cooltext634453780.png
Wprowadzone zosta?o service przechodzenie rooka + wbijanie do?wiadczenia bez treningu .​
Oto stawki w sms:

-Przej?cie rooka :3,69z?
-Expienie (wszystkie klasy) od 8-20 :6,15z?
-Expienie (wszystkie klasy) od 21-35 :23,37z? (Postacie na tym poziomie musz? zawiera? przeci?tne eq)
-Expienie (wszystkie klasy) od 36-45 :30,75z? (Postacie na tym poziomie musz? zawiera? przeci?tne eq)
-Expienie wy?szych poziom?w jest teraz niedost?pne.


Max wykonuje 2 zg?oszenia przy kupnie wcze?niej nale?y si? ze mn? skontaktowa? czy s? wolne miejsca (je?li s? poda? informacje oraz kod z smsa ).
Przy zgonie postaci wszystkie straty odrabiam ja .
W trakcie wykonywania service nie wolno si? logowa? na posta? (chyba ?e na to zezwol?).

Mam osobiste zapotrzebowanie na secure (dla mnie nie serwisu) dlatego service mo?na bra? za gp na securze prosz? pisa? na gg !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Widz? ?e nikt nie jest zainteresowany wi?c poka?e dow?d na to ?e posiadam cc ; p
dowdl.png
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

@ Refresh. Uda?o si? dozbiera? troch? gp na innych ?wiatach wi?c zapraszam do zakupu.
 

Skion Shio

Active User
Joined
Apr 10, 2011
Messages
146
Reaction score
3
Odp: ~~Gill Shop~~

szkoda ze sa to smsy na ots
@topic
czy mozna placic doladowaniem bo bym wzial 300k
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

Tak owszem mo?na p?aci? do?adowaniem prosz? skontaktowa? si? ze mn? na gg . Co do tych sms?w na tivere nale?y mi si? wyt?umaczy?. Nie jest to ich system p?atno?ci lecz firmy niceshoot z kt?rej systemu te? korzystam .. Sprawdzi? mo?na po zarejestrowaniu si? na Niceshoot.pl...
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: ~~Gill Shop~~

Kto? ju? sprawdzi? serwis tego pana? Ceny s? powalaj?co niskie, do offerty powiniene? doda? jakie? postacie :D Btw. D?ugo prowadzisz sw?j tibijski biznes? Bo cc ci si? troch? uzbiera?o.
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

Dopiero zaczo?em prowadzi?em miedzy kolegami ale to nie to samo gp sporo bo zbiera?em najpierw no wiadomo na neo itp...
A ceny wcale nie s? takie niskie 3,69z? za 10k to nie malo....
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: ~~Gill Shop~~

1. Stawki sms - cc - zgapione chyba z smstibia.pl.
2. Strona i ten hosting nie jest zachwycaj?ce, co nie daje pe?nego zaufania.
3. Masz ty w og?le jaki?ch klient?w, aby zobaczy? jakie kolwiek komentarze?


Op?aca ci si?? Sk?d niby bierzesz ,, zapotrzebowanie ".
Wygl?da mi jak narazie na wielkiego wa?a, a i tak jest drogo :p
Jak b?d? inne formy p?atno?ci, i jakie? pozytywne komentarze to mo?e skusz? si? na zakup.
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

1. Stawki sms - cc - zgapione chyba z smstibia.pl.
2. Strona i ten hosting nie jest zachwycaj?ce, co nie daje pe?nego zaufania.
3. Masz ty w og?le jaki?ch klient?w, aby zobaczy? jakie kolwiek komentarze?


Op?aca ci si?? Sk?d niby bierzesz ,, zapotrzebowanie ".
Wygl?da mi jak narazie na wielkiego wa?a, a i tak jest drogo :p
Jak b?d? inne formy p?atno?ci, i jakie? pozytywne komentarze to mo?e skusz? si? na zakup.



Ehh musz? wiec odpowiada? XD
1: Co do stawek to chyba jasne ze s? podstawowe ??? nikt nie da 55 gr za smsa lub inne zwykle podstawowe stawki nie ma problemu z dodaniem innych na dotpay ; >.
2.Owszem strona nie jest profesjonalna z racji tego ?e nie zajmuje si? profesjonalnie htmlem czy innymi j?zykami a nie wiedz?c czy to wypali postanowi?em zrobi? co? samemu bez zatrudniania.
3.Narazie nikogo nie mam koledzy troch? bior? ale jak wida? nic nie znika z stanu strony. Co do form mo?na si? dogada? na gg jest sms lub do?adowanie narazie brak przelew?w.Co do moich stawek to chyba jasne ze musi mi si? to op?aca? gdybym robi? ludzi w frajera da?bym 1,22 za 1 cc.
Kase mam uzbieran? z czas?w neo oraz mam spore kontakty oraz znajomo?ci na r??nych ?wiatach z kt?rymi rozliczam si? osobi?cie .

Notka moderatorska:
Dalsze dyskusje dot. ufno?ci autora w?tku b?d? po prostu karane. Tyczy si? to wszystkich.
 

Skion Shio

Active User
Joined
Apr 10, 2011
Messages
146
Reaction score
3
Odp: ~~Gill Shop~~

Jesli zalatwisz cc na nebuli bede bral regularnie
i czy na pvp bylo byc drozej?
odpisz szybko
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

Oczywi?cie mog? za?atwi? akurat mam kontakty na nebuli lecz nie spodziewa?em si? zapotrzebowania na ten ?wiat pisz na gadu dogadamy si? co do ceny jest sta?a.
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

cooltext634453780.png
Wprowadzone zosta?o service przechodzenie rooka + wbijanie do?wiadczenia bez treningu .​
Oto stawki w sms:

-Przej?cie rooka :3,69z?
-Expienie (wszystkie klasy) od 8-20 :6,15z?
-Expienie (wszystkie klasy) od 21-35 :23,37z? (Postacie na tym poziomie musz? zawiera? przeci?tne eq)
-Expienie (wszystkie klasy) od 36-45 :30,75z? (Postacie na tym poziomie musz? zawiera? przeci?tne eq)
-Expienie wy?szych poziom?w jest teraz niedost?pne.


Max wykonuje 2 zg?oszenia przy kupnie wcze?niej nale?y si? ze mn? skontaktowa? czy s? wolne miejsca (je?li s? poda? informacje oraz kod z smsa ).
Przy zgonie postaci wszystkie straty odrabiam ja .
W trakcie wykonywania service nie wolno si? logowa? na posta? (chyba ?e na to zezwol?).
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

Bump zapraszam do kupowania gp oraz service... !!!
 

areczekkk1

Advanced User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Odp: ~~Gill Shop~~

Mam osobiste zapotrzebowanie na secure (dla mnie nie serwisu) dlatego service mo?na bra? za gp na securze prosz? pisa? na gg !!

Widz? ?e nikt nie jest zainteresowany wi?c poka?e dow?d na to ?e posiadam cc ; p

dowdl.png
 
Status
Not open for further replies.
Top