What's new

Gm'owie w ko?cu istniej??

Status
Not open for further replies.

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Z tego co wiem, to stanowisko zosta?o ju? spory kawa?ek czasu temu zlikwidowane... i st?d zagadka, spokojnie sobie skiluj?, kiedy pojawia si? wiadomo?? o nast?puj?cej tre?ci

log4a.jpg

//nicki z obrazka oraz miejsce usuni?te ze screena na ?yczenie autora tematu
Co o tym my?licie? Niby oznaczony jest jako "Cipsoft Member", ale sam fakt korzystania z przedrostka "GM" daje do my?lenia...
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Gm'owie w ko?cu istniej??

Nie gmowie nie istniej?, to mo?e by? osoba kt?ra kiedy? by?a gm.
A w sumie sam fakt jest zastanawiaj?cy, szczerze nie wiem jednak co o tym my?le?.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Gm'owie w ko?cu istniej??

Ranga GM dla ludzi poza cipsoftem zosta?a ca?kowicie zlikwidowana. Obecnie tylko osoby z cipsoftu zostawi?y sobie garstk? takich postaci w celach organizacyjnych - spotkanie graczy czy og?oszenie czego?. Je?li chodzi o banowanie to zapewne maj? jakie? tam uprawnienia z kt?rych korzystaj?, gdy kto? co? g?upiego palnie w zasi?gu ich pola widzenia w kliencie gry, jednak oficjalnie ta grupa "nie istnieje". Mo?na ich traktowa? jak CM'?w, przez kt?rych w?a?ciwie te postacie s? sterowane.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Gm'owie w ko?cu istniej??

Nie gmowie nie istniej?, to mo?e by? osoba kt?ra kiedy? by?a gm.
A w sumie sam fakt jest zastanawiaj?cy, szczerze nie wiem jednak co o tym my?le?.

Osoby kt?re kiedy? by?y GM nie maj? ju? tych postaci, poniewa? zosta?y pokasowane ;)

Dobra dzi?ki za odp, prosz? o skasowanie tematu ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top