What's new

Goal Tycoon via www

Status
Not open for further replies.

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Zak?adam ten temat ?ebym m?g? sobie wrzuca? jakie? screeny, bo w tej grze nie da si? zobaczy? statystyk poprzedniego sezonu [albo da i mi nie dzia?a]
GoalTycoon to gra przegl?darkowa, menad?er pi?karski w kt?rym mo?na zarobi? troch? euro je?li ogarnie si? dobrze gre ;p
Ja o niej przypomnia?em sobie dopiero dzisiaj i obecnie zaczyna si? sezon 3, to te? poszpera?em w internetach i znalaz?em tabele ko?cow? z 2 sezonu [liga 1 uk]

Sko?czy?em na 4 miejscu z 51 punktami, ca?kiem nie?le bior?c pod uwag? fakt, ?e nie gra?em XD

Pocz?tkowa tabela 3 sezonu wygl?da tak:
B4wCEWT.png


Mo?e i nie zaj??em pierwszego miejsca w lidze, ale za to wygra?em puchar, a przynajmniej tak mi si? wydaje, bo dosta?em 1380GBP a tyle by?o nagrody za wygran?.

IU48VfH.png


Wspomnia?em, ?e da si? zarobi? normalne hajsy, ju? t?umacze.
Za wygrywane mecze, dostaje si? xx z?/gbp/yen zale?y od kraju, p??niej GBP [u?yje gbp w przyk?adzie] wymienia si? na gold, a gold na Euro kt?re mo?na wyp?aci?.
132 GBP - 1 GOLD
32 GOLD - 1 EURO

Wiem, ?e mo?na ulepsza? stadion a wtedy dostaje si? chyba wi?cej nagrody za wygran? itd, ale sam jeszcze tego do ko?ca nie wyczai?em.

M?j pierwszy przeciwnik w 3 sezonie to Eagles, w 2 sezonie zajmowali 11 miejsce.
fIkGioy.png


Co do zawodnik?w w grze, to wszyscy s? chyba wymy?leni, chocia? narazie 98% dru?yn ma zawodnik?w 1 gwiazdkowych.
W grze mo?na bawi? si? formacj?, rozbudowywa? stadion, trenowa? zawodnik?w, zarabia? hajsy, kupowa? pi?karzy, robi? swoje stroje czy eblematy i pare innych rzeczy, na nude w sam raz moim zdaniem ;p

Wrzuc? jeszcze p??niej screen z meczu kt?ry odb?dzie si? za kilka godzin, mo?e wygram xD

Je?li kto? chcia?by pogra? to link do gry jest tutaj:


No i jak kto? chce si? zarejestrowa? z mojego linka ?ebym dosta? bonus w postaci golda, to tutaj:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Goal Tycoon via www

Sko?czy?em na 4 miejscu z 51 punktami, ca?kiem nie?le bior?c pod uwag? fakt, ?e nie gra?em XD
DAFUQ?

Jak dla mnie za duzo danych do wypelnienia przy rejestracji. Nie chce mi sie konta zakladac ;/
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

DAFUQ?

Jak dla mnie za duzo danych do wypelnienia przy rejestracji. Nie chce mi sie konta zakladac ;/
Pare miesi?cy temu jak si? zarejestrowa?em bawi?em si? ustawieniami trening?w, formacj? itd. a ?e same mecze si? odbywaj? to wygrywa?em xD

--
Lul, w?a?nie zda?em sobie spraw?, ?e m?j klub jest najpopularniejszy w ca?ej lidze, ni chuj nie wiem czemu XD
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Pierwszy mecz wygrany
eUMt1Fa.png


Tak wygl?da tabela
TvzlbL4.png


No i jeszcze jak kto? jest ciekawy to wyniki wszystkich meczy tutaj
cb7Ur6e.png
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Goal Tycoon via www

Kolejna osoba chce dosta? free hajsy. Ja jebix...

Oj nie sraj. Po to sa ref linki zeby ich uzywac. Nie zmusza cie nikt do tego.
Chujowy to jest spam ref linkami. Albo udawanie, ze to nie ref link i ukrywanie tego.
Tu masz wyraznie link do strony i osobno link do refa. Jak najbardziej poprawnie i wszystko jest ok.
Jedyny problem taki, ze polaczki sie nie lubia z ref linkow rejestrowac. Jak by kurwa im rece odpadaly za to, ze klikaja ref linki to rozumiem, ale to kurwa niczego nie zmienia, a moze komus tam jakies zjebane punkty da. Wiec co za problem wejsc? Szczegolnie, ze faktycznie ref nie bedzie nabity po znajomych, tylko trafisz na ta strone przez to, ze wlasnie on ci ja polecil. I co kurwa. Nie wbijesz przez reffa bo nie, bo on chce cos za darmo a ty jestes zjebanym polaczkiem i w chuj ci to roznice robi jaki link klikniesz? GZ.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Postanowi?em zmieni? herb, ten wcze?niej wydawa? mi si? wyj?tkowo kijowy, to pobawi?em si? chwil? i wyszed? nowy [wida? go na obrazku ni?ej]

Kolejny mecz dzisiaj wygrany, co daje mi kolejne 3 punkty i dalej trzymam si? z bilansem 2w 0d 0l, jednak spad?em z 1 miejsca na 3, bo zdoby?em tylko 2 bramki, gdyby by?y 3 to bym dalej by? no. 1
iPwLCVf.png


Kolejny mecz b?dzie interesuj?cy, b?d? gra? z ManUTD kt?re obecnie zajmuje 2 miejsce w tabeli, obym wygra? xD
NhCjmTL.png


Tak wygl?da obecna tabela sezonu, wielkich zmian nie ma, ale jednak jakie? s?
M1LIncV.png


No i jeszcze wyniki reszty dru?yn
y890iom.png
 
Last edited:

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Goal Tycoon via www

gz frajerze, czekam na no.1
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

To by? dosy? ci??ki mecz, gdybym nie wprowadzi? zmian taktycznych przegra?bym to, no ale uda?o si? wygra? 4:3
T2G9PUX.png


Nast?pny mecz gram z Ronie, powinienem te? go wygra?, ale nigdy nic nie wiadomo
UdUuL00.png


Zaktualizowana tabela
Dalej na 3 miejscu, ale to wszystko wina tego spotkania z ManUTD gdzie straci?em a? 3 bramki
VNT2jPJ.png
 
Last edited:

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Kolejny mecz wygrany, tym razem bardziej na luzie i wynik by? 3:1
Nast?pny mecz gram z Grivitza United kt?ry jest ostatni w lidze z bilansem -14 zdobytych goli
hfKA0yD.png


Tabela sezonu prezentuje si? w taki spos?b
9vZNJVz.png


Wyniki reszty dru?yn
7X3yW5p.png


---------- Tre?? dodana o 21:26 ----------

To by? naj?atwiejszy mecz jaki gra?em, no ale czego mo?na by?o si? spodziewa? po przeciwniku kt?ry jest ostatni w tabeli. Wygrana 5:0
Mniej kolorowo b?dzie ju? jutro, b?dzie to 1 z najci??szych meczy jakie mnie czekaj?, a zarazem "najlepszy" mecz kolejki. Tak, gram z JurajGB100
cDBViak.png


Dalej na 2 miejscu z bilansem 5 wygranych, 0 remis?w i 0 przegranych
LgYt4PI.png


Wyniki wszystkich dru?yn
9LZkxfM.png



#Daje podzi?kowania za posty, to piszcie co? :C
 
Last edited:

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Goal Tycoon via www

co za idiota gra ustawieniem z 5 napastnikami, wygrasz.
 

rifin

New User
Joined
Apr 22, 2014
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Goal Tycoon via www

Mecze odbywaj? si? codziennie czy jak ? Opowiedz co? o gierce :)
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Tak, po przydzieleniu do ligi 1 mecz to 1 dzie?. Pami?tasz mo?e stare menad?ery pi?ki no?nej? by?y one typowo tekstowe, tak samo jest tutaj.
Ca?y mecz wygl?da tak
L5ahHpe.png


Mo?na te? rozbudowywa? stadion, np. pole treningowe, hotel itd. Wiem, ?e to wszystko jest wa?ne, bo wtedy mamy lepsze bonusy. Dla przyk?adu pocz?tkowo jest 1000 miejsc siedz?cych na stadionie [tyle te? mam] i za to wychodzi 2000gbp dochodu, ale w moim przypadku z popularno?ci? klubu 143 ilo?? ludzi kt?ra chce ogl?da? mecz to 12 tysi?cy, co by da?o 24k przychodu, by?oby fajnie gdyby nie fakt, ?e trzeba wydawa? euro na materia?y [w tym przypadku krzes?a] Ale bez obaw, do tego mo?na doj?? bez ?adnych inwestycji, tylko zajmie to kilka miesi?cy :p
4asLGAf.jpg


Tak wygl?da zarz?dzanie dru?yn? "Tactics"
Line-Up - to oczywi?cie formacja
Game Style - s? 3 do wyboru: defensywny, ofensywny i normalny
Offside - pu?apka na spalonego
Attitude - gra zawodnik?w, s? te? 3 do wyboru: agresywny, normalny i na posiadanie pi?ki
Passing - do wyboru s? 2 rodzaje poda? jakimi maj? gra? zawodnicy, d?ugie podania i kr?tkie podania.
Scoring Team - oznacza to obecn? si?? zespo?u, pocz?tkowo ma si? oko?o 40
Bonus Match/Season - tutaj aby podnie?? morale zawodnik?w mo?na da? im premie, podnosi to Scoring Team
QaBCbRV.png


Mo?na kupowa?/sprzedawa? graczy na aukcji, ale pierw trzeba kupi? licencje za 10 euro [?miech] Ale, to nie jedyny spos?b nabycia nowych zawodnik?w.
OjfTpAB.png


Mo?na r?wnie? werbowa? m?odzik?w, kosztuje to od 5 do 450 golda, w zale?no?ci od ilo?ci gwiazdek, wiadomo im wi?cej tym lepiej
9OWEhlf.png


Nie wiem co tu mog? jeszcze opisa?, najwa?niejsze wymieni?em ju? ;p
 
Last edited:

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Goal Tycoon via www

Gra bardzo rozwini?ta, ja gram w TopEleven, ale spr?buj? i tutaj.

Pozdrawiam.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

To by? najtrudniejszy mecz jaki gra?em. Juraj mia? na pocz?tku meczu a? 174 scoring, za? ja 121. w 8 minucie straci?em pierwsz? bramk?, potem w 17 drug?, my?la?em ?e to ju? przegram ale gol kontaktowy pad? w 26 minucie. Do przerwy wynik by? 2:1 dla rywala, ale im d?u?ej grali?my tym wi?cej spada?a mu energia, co za tym idzie traci? te? scoring, wtedy zacz??em gra? agresywnie i w 78 minucie by?o wyr?wnanie, w?wczas pomy?la?em ?e b?dzie to remis, powiem wam ?e by mnie to zadowoli?o ze wzgl?du na fakt, ?e wydaje kole? euro na energie zawodnik?w, ale w 85 minucie strzeli?em trzeci? bramk?, kt?ra da?a mi pewne zwyci?stwo.
yEi5Onz.png


Nast?pny mecz gram z Leicester City, tutaj te? musz? uwa?a?, bo wyszli z 2 ligi na 1 miejscu.
pLZnu8K.png


Tabela sezonu prezentuje si? nast?puj?co
3XH6K7y.png


Wyniki reszty dru?yn
zUHWrMY.png
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Goal Tycoon via www

Wygl?da to ciekawie, zarejestrowa?em si? z Twojego reflinka ;p. Zobaczymy czy spodoba mi sie :D.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Dzisiaj bez screen?w, developerzy GT co? zjebali i tabele si? zresetowa?y a niekt?rych lig w og?le nie czyta.
Kolejny wygrany mecz, tym razem z Leicester City. Wynik 3:0
Gdyby nie bug z tabelami to by?bym chyba pierwszy, nie jestem pewien ile Terra Novas wygra?o, ale chyba 1:0
Nast?pny mecz gram z Bentley FC
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Team GT naprawi? ju? zg?oszony b??d z tabelami i ligami, wi?c je?li kto? si? zarejestrowa? i nie by? przydzielony do ligi to teraz jest.

Kolejna wygrana, tym razem 6:0, jak dot?d chyba m?j najwi?kszy wynik :p
Nast?pny mecz z Spiritfc, kt?ry zajmuje 8 miejsce w lidze
eUL7Trp.png


Tabela sezonu
5i2V5ei.png


Wyniki reszty dru?yn
ekbS4yd.png


////2014-04-25////
Spiritfc pokonani 3:0
Nast?pny mecz z WhitbyWonderers
6SrnF6V.png


Tabela sezonu
ES1q1Vo.png


Wyniki reszty
UqBcDQ6.png

6SrnF6V.png
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Goal Tycoon via www

Powiedz mi tylko, czemu mam PLNy na minusie i zarabiam tylko 30 z? za mecz xd
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Goal Tycoon via www

Twoi zawodnicy nie graj? za darmo, normalnie im p?acisz XD Ale to i tak g?upie, bo im mniejsza liga tym mniej hajs?w si? dostaje, chocia? darowaliby sobie zap?ate dla zawodnik?w w 6 lidze, z do?wiadczenia wiem, ?e w niskich ligach to zawodnicy p?ac? za treningi a nie na odwr?t xD
 
Status
Not open for further replies.
Top