What's new

Gra bez bota?

Status
Not open for further replies.

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Witam. Mam do was pytanie, czy jest jeszcze kto? tutaj kto nie u?ywa tak zwanego Bota nigdy w tibii ? Czy gracie tylko dla lvl?
Prosz? o odpowied?.

Pozdrawiam,
God Tytanic


Notka moderatorska:
Przenosz? do odpowiedniego dzia?u.
 

artiis

New User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
0
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Obecny.

Mam +50 lv pallka na guardi, nie botowa?em nim ani razu.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

artiis gratuluj? Ci :)
Ja wol? mie? mniejszy lvl i gra? samemu poniewa? ja gram nie dla lvl tylko dla dobrej zabawy i na tym mi zale?y. Nie wiem jak inni ale to moje zdanie i raczej nie mo?liwa jest ta gra w kt?rej nie ma/b?dzie botter?w oni s? jak myszy. Z?apiesz je na ?apk?, zaraz b?d? kolejne :)

Pozdrawiam graczy kt?rzy nie oszukuj?! Wpisujcie si? :)
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Mo?e i nie nawi??e do tematu ale twoja gramatyka mnie rozwala "czy jest jeszcze kto? tutaj kto nie u?ywa tak zwanego Bota nigdy w tibii"
Popraw na "czy jest na tym forum jeszcze kto? , kto nigdy nie u?ywa? nie legalnego oprogramowania w swoim tibijskim ?yciu ?"
@topic
Powiedzmy sobie szczerze ka?dy kiedy? u?ywa? a je?li nie u?y? to go u?yje
Sam u?ywa?em 1 bota :)
 

Eztaz

Active User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
120
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Ja uwa?am ?e bot jest przydatny dlatego i? nie wszyscy maj? czas siedzie? przed kompem i gra? mo?e dla nie kt?rych to przyjemno?? ale nawet na przyjemno?? nie ma czasu wi?c wtedy przyjemno?ci? jest lvl i lot na bocie zawsze jaka? satysfakcja ?e co? posz?o w g?re jak bym nie u?ywa? bota to bym mia? max 30 lvl a tak mam 200 nom xD
To moje zdanie na temat bot...

Pozdrawiam Eztaz
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Mam koleg?, kt?ry ma 400-setnego RP. M?wi, ?e gdyby nie bot nie mia?by a? takich osi?g?w. Kiedy gdzie? wychodzi, uczy si? lub ogl?da telewizje bot praktycznie robi wszystko za niego prawie z takim samym efektem. Ja sam osobi?cie u?ywam takiego programu i jestem w pe?ni zadowolony.​
 

LuzzzaQ

User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Szczerze ? Ja teraz mam 21 lvl druidem i wyboci?em nim z 14 - 19 lvl , bo samemu to mi si? nudzi :D ale tam bot to nic takiego ;pp
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Hmm.. Czasem gram na pvp 4fun stawiam bocika id? do szko?y, wracam ide pk-owa?, zn?w stawiam bota ^^. Og??em na n-pvp nie boce.
 

Alfonso35

Active User
Joined
Oct 10, 2009
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

bez bota szkoda mi czasu na tibie. pami?tam te stare czasy, gdy nie u?ywa?em bota i w 2 gimnazjum mia?em ?redni? 2.9 :( Teraz gram praktycznie tylko na bocie. Mam 32 knighta i zaraz ide na chyba pierwszego samodzielnego expa.
 

GanjaFarmer95

Active User
Joined
Oct 20, 2010
Messages
146
Reaction score
1
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

lepiej gra? samemu poniewasz masz z tego satysfakcje i mo?esz si? pochwali? koleg? ?e nigdy nie botowa?e? i oczywi?cie nigdy nie dostaniesz bana ;]
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

GanjaFarmer95 masz racj?! W dupie mam to ?e inni m?wi? ?e mam tylko tego 40 knighta. Ale bynajmniej ani razu nim nie boci?em gram w tibie 1 max 2h dziennie i mam czas na nauk?, zabaw? i gr?. A Ci co boc? to s? dla mnie zwyk?e cioty kt?re nie umiej? gra? w t? gr?.
 

ghosts

New User
Joined
Mar 19, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Ja ma 43 knighta i nie boci?em ani razu. Owszem, wbicie dajmy na to 50lvl bez bota moze byc czasem rzecza nudno i monotonna, ale daje o wiele wieksza satysfakcje.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

ghosts masz racj?! Graj bez bota graj ;) Ja wola?bym mie? 43 knighta kt?rym gra?em sam ni? 100 wyboconego :)
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

GanjaFarmer95 masz racj?! W dupie mam to ?e inni m?wi? ?e mam tylko tego 40 knighta. Ale bynajmniej ani razu nim nie boci?em gram w tibie 1 max 2h dziennie i mam czas na nauk?, zabaw? i gr?. A Ci co boc? to s? dla mnie zwyk?e cioty kt?re nie umiej? gra? w t? gr?.
Zosta?em uro?ony mam 92 paladina kt?rym nigdy nie boci?em
ale za to mam 41 kine kt?ry zosta? wybocony od 2,5 lvl wi?c uwa?asz ?e nie umiem gra? w tibie ?
Ja ma 43 knighta i nie boci?em ani razu. Owszem, wbicie dajmy na to 50lvl bez bota moze byc czasem rzecza nudno i monotonna, ale daje o wiele wieksza satysfakcje.
Moja opinia co do tego to jest "hahahahahahahahahahaha" 50 lvl ? ja swoim od po?owy wrze?nia mam ju? ok 74 lvl wi?c -.-
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Hm, ja gram, maincharem bez bota. Program?w owych u?ywam tylko, jak potrzebuj? hajsu na maina.
Tyle ; D
 

adirexxx

User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
42
Reaction score
15
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Ja mam 201 ed. Bot'a u?y?em na nim tylko na 2 nocki na dl poi :p tak to 0 botowania, ani na mlvl, ani na runki ani na exp, opr?cz tych 2 raz?w :p LvL mam na premium staminie w 2-3h i bez bota, wi?c po co ryzykowa? bana?
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

adirexxx wow gz ;) Ja nigdy nie boci?em, nie boc? i nie mam zamiaru boci?. A boterzy to s? dla mnie takie cioty..
 

baambaam

Active User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

ja do 30 lvla nie uzywa?em bota ale potem zacz?lem i aktualnie mam 226 lvl, ale ju? nim nie gram bo elfa nie aktualizuj? xd
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Jak by?em pocz?tkuj?cym graczem i nie wiedzia?em o co chodzi to gra?em r?cznie. Kiedy ogarn??em boty to zawsze gra?em z botem, nigdy bana nie dosta?em, dlatego te? gdyby elf nadal istnia? mo?e bym gra? w tibi? do tej pory, lecz ju? nie gram.
 

God Tytanic

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
144
Reaction score
8
Odp: Gra bez bota ?

Odp: Gra bez bota ?

Czekajcie. Mo?e jednak CipSoft wygra? wojn? z botami skoro tyle nob?w boc?cych odesz?o i tyle wkurwionych przez to graczy normalnych, to mo?e te boty ju? nie wr?c? bo ma?o bot?w. A normalni gracze powr?c? ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top