What's new

[GregoRex] Untitled Thread

Status
Not open for further replies.

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: [GregoRex] Untitled Thread

W ko?cu co? zrobi?e? leniu jeden... :p

Tak d?ugo czeka?em na daleszcze prace, a? zapomnia?em, ?e jeste? mapperem, przypomnia?o mi to, ?e sam pracujesz nad projektem servera evolution :D.

A wi?c tak...Praca bardzo mi si? podoba, lecz ra?? mnie w oczy te kolorowe kamyczki ukryte w ziemi, po prostu nie pasuje do tego typu prac, bardziej by pasowa?y do dwarf?w, z po??czeniem tych diament?w, kt?re znajdziesz na jednym z pierwszych miejsc w zak?adce nature, paleta raw oczywi?cie...:D
Wracaj?c do pracy to podobaj? mi si? te skalne bordery za schodami, poniewa? rzadko kto stara si? detalowac schody, a Ty nawet o nich nie zapomnia?e?.
Efektywne jest tak?e to w jaki spos?b zastosowa?e? ro?linki, kt?re umie?ci?e? na scianach, nie?le r?wnie? wygl?da ta zasypana dziura.
Co do detalizacji, je?li chcesz aby mapa by?a jeszcze ?adniejsza i ciekawsza, to staraj si? bardziej mieszac i ??czyc bordery, bo jak si? tego wyuczysz, to efekt jest jednym s?owem zajebisty.

Mam nadziej?, ?e ten komentarz zmotywuje Ci? do dalszej pracy i nast?pnym razem nie b?d? musia? tyle czekac na screeny z twoich mapek, powodzenia w dalszym mappingu, oceny nie b?dzie, pozostawiam tylko ten skromny komentarz.
 
Status
Not open for further replies.
Top