What's new

Grupy spo?eczne

Status
Not open for further replies.

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
image.php
image.php
image.php
unknown_sg.gif
Witam wszystkich.
Wraz z dniem dzisiejszym (tj. 01.05.2011r) wpad?em na pewien moim zdaniem bardzo ciekawy pomys?. Powszechnie wiadomo, ?e na naszym forum istniej? grupy spo?eczne. Jest to w pewnym rodzaju rozrywka, aby urozmaici? czas sp?dzany na forum a zarazem zach?cenie do sp?dzania go. Uwa?am ,?e to ?wietny pomys? chocia? mo?na go jeszcze bardziej udoskonali?. Mianowicie. Chodzi o specjalny dzia?, ew. poddzia? w kt?rym za?o?yciele danych grup b?d? mogli zach?ci? reszt? u?ytkownik?w do do??czenia do ich grupy. B?dzie to te? w pewnym stopniu motywacja do zak?adania w?asnych grup a co za tym idzie wi?cej czasu sp?dzonego na forum. My?l?, ?e to ?wietny pomys?. Prosz? u?ytkownik?w podzielaj?cych moje zdanie o podpisanie si? poni?ej.
Pozdrawiam, Sourbi.
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: Grupy spo?eczne

Jak dla mnie pomys? jest bez sensu, poniewa? zaraz zrobi si? spam, a ludzie b?d? tworzy? co raz to nowsze grupy, tylko po to aby mie? jak najwi?ksz? ilo?? u?ytkownik?w w swojej grupie.
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
H??

H??

Jak dla mnie pomys? jest bez sensu, poniewa? zaraz zrobi si? spam
Spam co zreszt? nowo?ci? na TNPL nie jest b?dzie surowo karany a zreszt? nie brakuje go na naszym forum. ; )
a ludzie b?d? tworzy? co raz to nowsze grupy, tylko po to aby mie? jak najwi?ksz? ilo?? u?ytkownik?w w swojej grupie.
Chyba o to w tym wszystkim chodzi, ?eby zrobi? tak? grup?, ?eby wzbi? si? na szczyt popularno?ci i nie wiem co jest w tym z?ego. Czy m?g?by? uzasadni? swoj? odpowied??
 

Damciu

New User
Joined
May 1, 2011
Messages
5
Reaction score
3
Odp: Grupy spo?eczne

Mia?oby to wygl?da? tak, jak na naszej klasie?
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Grupy spo?eczne

Chodzi o specjalny dzia?, ew. poddzia? w kt?rym za?o?yciele danych grup b?d? mogli zach?ci? reszt? u?ytkownik?w do do??czenia do ich grupy.
Jest to dobry temat, bo ma?o teraz w?a?nie s?yszy si? o tych grupach spo?eczno?ciowych na tym forum.
Je?eli mia?by ju? taki dzia? powsta?, w kt?rym w?a?nie owi u?ytkownicy mogli by do??czy? do grupy, to warto zrobi? tak, aby u?ytkownik m?g? utworzy? tylko jedn? grup? spo?eczno?ciow?.
Tak?e na stronie g??wnej m?g?by znajdowa? si? pasek Top 3 Grupy, czy co? takiego, to zach?ca?o by do do??czania.
Problem z moderowaniem tego dzia?u nie b?dzie z byt trudny, ustalony regulamin na pewno zmniejszy ilo?? przewinie?.
Spam co zreszt? nowo?ci? na TNPL nie jest b?dzie surowo karany a zreszt? nie brakuje go na naszym forum. ; )
Zdziwisz si? :)
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
?wietne propozycje by Help3r!

?wietne propozycje by Help3r!

Mia?oby to wygl?da? tak, jak na naszej klasie?
Mo?esz konkretnie, bo widzisz nie jestem cz?stym go?ciem na naszej klasie, wi?c nie wiem o co ci chodzi. Zreszt? nie bardzo rozumiem co forum o tematyce tibijskiej ma mie? wsp?lnego z nasz? klas?? :O

to warto zrobi? tak, aby u?ytkownik m?g? utworzy? tylko jedn? grup? spo?eczno?ciow?.
Popieram, wtedy obawa u?ytkownika [USER]Staken13[/USER] przed du?? ilo?ci? grup zniknie.

Tak?e na stronie g??wnej m?g?by znajdowa? si? pasek Top 3 Grupy, czy co? takiego, to zach?ca?o by do do??czania.
?wietny pomys?! Zach?ca?oby to do do??czania do grup zar?wno jak i do tworzenia ich, a ?e by?aby mo?liwo?? za?o?enia tylko jednej grupy takowe by?yby sensowne i dok?adnie przemy?lane.

Problem z moderowaniem tego dzia?u nie b?dzie z byt trudny
My?l?, ?e to ?aden problem.

Prosz? o wypowiadanie si? na ten temat.
 
Last edited:

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Grupy spo?eczne

Moim zdaniem ?wietny pomys? na rozw?j forum! Co do SPAM'u do moim zdaniem a? takiego tam przecie? nie b?dzie. Wystarczy opracowa? regulamin i ustanowi? ogarni?tych moderator?w!

Signed ~~
Kuzirashi
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Odp: Grupy spo?eczne

Od?wie?am. Chcia?bym wiedzie? jakie stanowisko obejmuje reszta u?ytkownik?w TNPL.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Grupy spo?eczne

Pomys? mi si? podoba, a spos?b na mniejszy spam by?by prosty - grupy od x post?w (powiedzmy 100).
Na pewno urozmaici to czas sp?dzany na forum, np. u?ytkownicy b?d? mogli dyskutowa? ze sob? w grupie na temat jakiej? gry (LoL 4ever) oraz wyra?a? swoje opinie na ten temat.

Og??em - pomys? jest ok.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Grupy spo?eczne

Nie potrzebne... Grupy na tym forum to dodatek i je?li kto? ju? chce rozreklamowa? jedn? z nich, to r?wnie dobrze mo?e wstawi? link do podpisu. Zak?adanie nowego dzia?u jest ca?kowicie zb?dne. Poza tym na tym forum jest ju? i tak du?a ilo?? dzia??w wi?c tworzenie kolejnego i to jeszcze ca?kowicie nie zwi?zanego z tematyk? by?oby g?upot?.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Grupy spo?eczne

G?upot? by?o by w og?le nie rozwijanie forum.
S? dodatkiem, ale ma?o si? o nich s?yszy i dlatego mo?na by?o , by to zmieni?.
Czemu nie? Ludzie rozmawiali by na temat zwi?zany z grup?, a poza tym przyci?gnie to zainteresowanie u?ytkownik?w.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Grupy spo?eczne

Nie potrzebne... Grupy na tym forum to dodatek i je?li kto? ju? chce rozreklamowa? jedn? z nich, to r?wnie dobrze mo?e wstawi? link do podpisu. Zak?adanie nowego dzia?u jest ca?kowicie zb?dne. Poza tym na tym forum jest ju? i tak du?a ilo?? dzia??w wi?c tworzenie kolejnego i to jeszcze ca?kowicie nie zwi?zanego z tematyk? by?oby g?upot?.

Nie lubie takich hejter?w, kt?rzy nic nie wnosz? ale i tak im si? nie podoba i bee jest wszystko.

1 pytanie.
Co to szkodzi?
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Czy to uci??liwe?

Czy to uci??liwe?

Poza tym na tym forum jest ju? i tak du?a ilo?? dzia??w wi?c tworzenie kolejnego i to jeszcze ca?kowicie nie zwi?zanego z tematyk? by?oby g?upot?

W czym ci przeszkadza du?a ilo?? dzia??w? Czy to takie uci??liwe jeden nowy dzia? w Hydepark'u? My?l?, ?e nie a fanatycy grup spo?ecznych byli by szcz??liwi.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Grupy spo?eczne

G?upot? by?o by w og?le nie rozwijanie forum.
A czy ja nawo?uje, ?e forum ma si? nie rozwija?? Nie, ja tylko uwa?am, ?e tworzenie kolejnego dzia?u, kt?ry by s?u?y? praktycznie niczemu jest bez sensu. Je?li kto? chce skorzysta? z grup to skorzysta. Basta...

S? dodatkiem, ale ma?o si? o nich s?yszy i dlatego mo?na by?o , by to zmieni?.
Wed?ug mnie s? do?? dobrze widoczne i je?li kto? chce to mo?e zareklamowa? swoj? grup? w inny spos?b.

Czemu nie? Ludzie rozmawiali by na temat zwi?zany z grup?, a poza tym przyci?gnie to zainteresowanie u?ytkownik?w.
Do rozm?w na temat grupy przeznaczone s? dyskusje grupy spo?ecznej. Poza tym nowy dzia? r?wna si? nowa, niepotrzebna robota dla moderator?w. O przyci?ganiu zainteresowania pisa?em wy?ej.

Nie lubie takich hejter?w, kt?rzy nic nie wnosz? ale i tak im si? nie podoba i bee jest wszystko.
Ja nie jestem "hejterem" po prostu uwa?am, ?e ten pomys? jest do dupy. Co do reszty zdania to nadaje si? bardziej na prywatn? rozmow?.

W czym ci przeszkadza du?a ilo?? dzia??w? Czy to takie uci??liwe jeden nowy dzia? w Hydepark'u? My?l?, ?e nie a fanatycy grup spo?ecznych byli by szcz??liwi.
Nie przeszkadza mi du?a ilo?? dzia??w, przeszkadza mi natomiast wprowadzanie tych niczemu nie s?u??cych. Tak to a? tak uci??liwe. Nie, nie byliby.

Czy wy ludzie wiecie co to jest rozw?j forum? To dzia?ania, kt?re faktycznie poprawiaj? jego dzia?alno??, a nie dodawanie nikomu nie potrzebnych g?upot byleby tylko co? robi?. Wed?ug mnie nowy dzia? jest niepotrzebny z powod?w, kt?re ju? wypisa?em. Je?li kto? ma jeszcze jakie? "ale" to zapraszam do polemiki.
 
Last edited:

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
W?asne zdanie

W?asne zdanie

je?li kto? chce to mo?e zareklamowa? swoj? grup? w inny spos?b.
Pewnie, ?e mo?e tylko my?l?, ?e taki jest najwygodniejszy.
Poza tym nowy dzia? r?wna si? nowa, niepotrzebna robota dla moderator?w.
Nie rozumiem co masz na my?li m?wi?c niepotrzebna. Je?eli wi?kszo?? u?ytkownik?w chcia?aby takowego dzia?u to chyba jednak potrzebna. W ko?cu zieloni wykonuj? swoj? prac?, przeznaczaj? sw?j wolny czas dla dobra u?ytkownik?w. Chyba, ?e ma?o u?ytkownik?w wyrazi?aby ch?? takiego dzia?u a ?aden moderator nie chcia?by opiekowa? si? dzia?em wtedy mo?na by by?o to tak nazwa?, ale p?ki nie znamy odpowiedzi reszty nie ?pieszmy si?.
Nie przeszkadza mi du?a ilo?? dzia??w, przeszkadza mi natomiast wprowadzanie tych niczemu nie s?u??cych.
Tak jak wspomina?em wy?ej, nie s?u??ce tobie nie znaczy nie s?u??ce wszystkim.
Tak to a? tak uci??liwe.
Mog? wiedzie?, dlaczego obejmujesz takie stanowisko?
Nie, nie byliby.
Znowu wypowiadasz si? w liczbie mnogiej nie znaj?c odpowiedzi reszty u?ytkownik?w. Wyra? swoje zdanie na ten temat i wystarczy. Chcia?bym jeszcze zaznaczy?, ?e ja jedynie proponuj?, chcia?bym zobaczy? co my?l? o tym u?ytkownicy, ?eby wyrazili w?asne zdanie a w ?adnym wypadku nie narzucam si?, je?eli spo?eczno?? nie zaakceptuje mojej propozycji to trudno.
Czy wy ludzie wiecie co to jest rozw?j forum? To dzia?ania, kt?re faktycznie poprawiaj? jego dzia?alno??, a nie dodawanie nikomu nie potrzebnych g?upot byleby tylko co? robi?.
Tobie g?upota, innym nie koniecznie a je?eli jednak wi?kszo?ci by si? pomys? spodoba? to jednak by?oby to dzia?ania, kt?re faktycznie poprawiaj? dzia?alno??.
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Odp: Grupy spo?eczne

Od?wie?am, czekam na dalsze wypowiedzi. Mo?e czerwoni si? wypowiedz?? ; )
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Grupy spo?eczne

Nie rozumiem co masz na my?li m?wi?c niepotrzebna. Je?eli wi?kszo?? u?ytkownik?w chcia?aby takowego dzia?u to chyba jednak potrzebna. W ko?cu zieloni wykonuj? swoj? prac?, przeznaczaj? sw?j wolny czas dla dobra u?ytkownik?w. Chyba, ?e ma?o u?ytkownik?w wyrazi?aby ch?? takiego dzia?u a ?aden moderator nie chcia?by opiekowa? si? dzia?em wtedy mo?na by by?o to tak nazwa?, ale p?ki nie znamy odpowiedzi reszty nie ?pieszmy si?.
W swojej wypowiedzi zarzucasz mi, ?e wypowiadam si? za innych nie znaj?c ich zdania, ale ty w tej chwili robisz dok?adnie to samo. Po kilku pozytywnych wypowiedziach m?wisz: wi?kszo?? u?ytkownik?w. Hmmm, czy?by hipokryzja...? Uwierz mi jestem d?ugo na tym forum i znam jako tako u?ytkownik?w. Przez kilka miesi?cy b?dzie sza?, wszyscy b?d? pisa? w nowym dziale, a wi?kszo?? z tych wypowiedzi nie b?dzie si? nadawa?a na wi?cej ni? ?mietnik. Po pewnym czasie sza? minie i dzia? umrze ?mierci? naturaln?.

Wed?ug mnie najlepszym sposobem na rozreklamowanie grup spo?ecznych by?oby napisanie o nich artyku?u, czy czego? podobnego. Efekt b?dzie por?wnywalny, ale bez tworzenia kolejnego dzia?u i bez nara?ania si? na spam.

Tak jak wspomina?em wy?ej, nie s?u??ce tobie nie znaczy nie s?u??ce wszystkim.
Nowy dzia? nie b?dzie s?u?y? nikomu, bo to co mo?na by napisa? w nim, mo?na by napisa? r?wnie dobrze bez niego. Je?li nadal nie wiesz w jaki spos?b to patrz posty powy?ej.

Znowu wypowiadasz si? w liczbie mnogiej nie znaj?c odpowiedzi reszty u?ytkownik?w. Wyra? swoje zdanie na ten temat i wystarczy. Chcia?bym jeszcze zaznaczy?, ?e ja jedynie proponuj?, chcia?bym zobaczy? co my?l? o tym u?ytkownicy, ?eby wyrazili w?asne zdanie a w ?adnym wypadku nie narzucam si?, je?eli spo?eczno?? nie zaakceptuje mojej propozycji to trudno.
Nie zrozumia?e? mnie, m?wi?c "nie, nie byliby" mia?em na my?li, ?e na forum nie ma ?adnych fanatyk?w grup spo?ecznych. Gdyby tacy byli to nie trzeba by by?o ich reklamowa?, bo sami zaj?li by si? ich reklam?.

A ja jedynie m?wi?, ?e dla mnie ten pomys? jest do dupy ^^
 
Last edited:

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Grupy spo?eczne

W swojej wypowiedzi zarzucasz mi, ?e wypowiadam si? za innych nie znaj?c ich zdania, ale ty w tej chwili robisz dok?adnie to samo. Po kilku pozytywnych wypowiedziach m?wisz: wi?kszo?? u?ytkownik?w. Hmmm, czy?by hipokryzja...?
Wi?kszo?? u?ytkownik?w wypowiadaj?cych si? w w?tku.
Btw. Nawet je?eli chodzi?oby o wszystkich u?ytkownik?w to i tak racja nie stoi po twojej stronie. Zwr?? uwag? na s?owa "je?eli" i "chcieliby". M?wi?c inaczej w przeciwie?stwie do ciebie ja nic nie zasugerowa?em nie znaj?c zdania innych.
Przez kilka miesi?cy b?dzie sza?, wszyscy b?d? pisa? w nowym dziale, a wi?kszo?? z tych wypowiedzi nie b?dzie si? nadawa?a na wi?cej ni? ?mietnik. Po pewnym czasie sza? minie i dzia? umrze ?mierci? naturaln?.
Mo?e tak, mo?e nie. P?ki przysz?o?ci przepowiedzie? w stanie nie jeste? my?l?, ?e warto spr?bowa?.
mia?em na my?li, ?e na forum nie ma ?adnych fanatyk?w grup spo?ecznych. Gdyby tacy byli to nie trzeba by by?o ich reklamowa?, bo sami zaj?li by si? ich reklam?.
A? tak dobrze znasz wszystkich u?ytkownik?w, ?e jeste? w stanie mi zagwarantowa?, ?e ?adna z aktualnie zarejestrowanych os?b nie jest nie tyle fanatykiem grup spo?ecznych co nie chcia?aby ich zareklamowa? w taki spos?b? S?dz?, ?e nie.
 
Last edited:

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Ostateczny wyrok.

Ostateczny wyrok.

Od?wie?am. My?l?, ?e czas najwy?szy aby kadra zadecydowa?a czy propozycja odno?nie grup spo?ecznych si? nadaje czy te? nie. Wy?ej mo?na zobaczy? jakie zdanie na ten temat ma spo?eczno??. Pozdrawiam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top