What's new

GTA San Andreas

Status
Not open for further replies.

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Ja jestem w drugim mie?cie i zatka?em si? na misji z po?cigiem na quadach i wy?cigiem samochod?w... Gram na PS2 i tam si? z deczka trudniej je?dzi a na kierownicy w GTA gra si? h**owo
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Z wszystkich serii GTA, najbardziej przypad?o mi do gustu GTA Vice City i GTA III, p??niej to ju? takie nygasowe si? zrobi?o, nie to ?ebym by? rasist? czy co?, nawet w pewnych momentach podoba?y mi si? wojny gang?w na ulicach, ale troch? takie za sztuczne, najbardziej realistyczne vice city. Omijam w swojej wypowiedzi GTA IV, poniewa? nie mia?em z t? wielk? kradzie?? aut styczno?ci twarz w twarz, ale s?ysza?em ?e gra wali po m?zgu ca?kiem nie?le.
 
Joined
May 9, 2008
Messages
44
Reaction score
2
Malujesz na zielony tylko te obszary, kt?re zamalowane s? na fioletowo. :)

Tu si? nie zgodz?!!!
Te "tagi" jak to jest w grze to nie tylko fioletowe!
A gang Vagos nie istnieje??? ???te te?!!!

a tak to 100% gry i mi sie nie znudzi?a gra - Modyfikacje wprowadzam i dodatkowo mam GTA: SA Tokio Drift i GTA: SA Xtrime i SA:MP ;D

jak 1 sie znudzi mam jeszcze 2 do wyboru :p

Pozdro
 
Last edited:

Mario1

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
10
Reaction score
0
Przeszed?em ca?? gr? dwa razy i wykona?em wszystkie misje i stwierdzam, ?e gra nie jest godna zachodu ; )

- 1 - Gra za?atwa.
- 2 - Za stuczna.

Obecnie czekam na najnowsz? wersje GTA czyli GTA 4 chocia? prawdopodobnie ma wyj?? tylko na konsol?.
 

GM Adam

User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Przeszed?em ca?a gr?, opr?cz ostatniej misji co trzeba by?o jecha? za wozem stra?ackim ;/ Nie da?em sobie rady. No i wszystko bez kod?w :)
 

zajacmp3

Active User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
134
Reaction score
7
Ja paru misji nie mog?em znale??...
rekord marny 88% ; D
Zbytnio mi si? szpera? nie chcia?o ^^
 

Damian_K

User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
19
Reaction score
0
Przez tydzie? przechodzi?em i potem przesta?em (jakie? 2 miesi?ce) a? wczoraj przeszed?em reszt? no i 100% nabi?em :)
 

Aleq na czas bana xP

Active User
Joined
May 12, 2008
Messages
58
Reaction score
1
Ja do dzi? gram, od pocz?tku, od premiery mam j? na kompie ;D Przeszed?em j?2 razy na 100%, a potem gra?em na MTA (jakie? 2 lata ju?) i, nie chwal?c si?, jestem w to zajebisty ;D Mo?e kto? pogra? :)
 

terrior95

User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Gra spoko. Przeszed?em oko?o 50%-60% gry (dok?adnie nie pami?tam). Lubi? sobie czasem ukra?? samochodzik i po?miga? po ulicach Los Santos, San Fierro, itp.

Pozdrawiam,
terrior95
 

Nika _

User
Joined
Jan 4, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: GTA San Andreas

Ca?? przesz?am w 100% =/ nudna . Nawet ogl?danie bajek jest ciekawsze xD ?art
Mo?e by? ... Nawet , nawet ale grafa kiepska i par? bug?w tam jest :| Nie wiem czy gta V jest fajniejsze bo jeszcze nie gra?am ale si? przekonam.
 

Nika _

User
Joined
Jan 4, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: GTA San Andreas

No i dzisiaj zacze?am gra? W GTA : San Andreas ; D
Jako? nie wiem jak przej?c z tym spreyem co trzeba ?cian? zamalowa? ; D
Trzyma?am spreya z 30 min ; P
o_O ta misja jest banalnie prosta ! Widzisz przed sob? ?cian? pomalowan? fioletowym sprejem ... Ja gra?am na ps2 ;] wi?c jestem przyzwyczajona do " R1 " trzymaj?c naciskam " O " ale nie wiem jak jest na pc :( Ale musisz zamalowa? wyznaczone ... A 30 minut nie trzeba trzyma?
 
Status
Not open for further replies.
Top