What's new

Harmonia - TNET Friends

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Jedno s?owo. Ja piernicze. No to dwa : dd ale jedziecie. Jak m?wi?em kupuj? chara wi?c troszk? nasz temat podskoczy z lvl : p

Go go power rangers!
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Harmonia - TNET Friends

@Emek
R?wnie? Super Screeny! Czekam na kolejne, gratuluje advenca,a przede wszystkim ?ycz? Golden Leg?w z Rusty Legs?w, Paladin Armor'a z Rusty Armor, no chyba, ?e selniesz Rusty Set :)
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dzi? praktycznie nic nie robi?em, posiedzia?em chwilk?, wbi?em lvl, a do nast?pnego brakuje ~3% =D

distm.png


31lvl.png


Deserta wykona?em, w banku 40k, a og?lnie b?d? mie? 80k =D jak sprzedam itemki b?dzie 90k + eq warte 15k = ~~240k dozbieram jeszcze troszk?, cc na sprzedasz i pacc na 30 dni! ;)
 
  • Like
Reactions: Ray

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

Mog? do??czy? do teamu? Tak wiem ju? pyta?em o to w tibii, ale wole na forum aby nie by?o ?adnych nie porozumie? :)

btw.
Fajnie wygl?da ta fotka z adv distancu, efekty specjalne.. xd
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Smak mo?esz do nas do??czy?, ale pami?taj to dopiero okres pr?bny =d je?li b?dziesz si? zachowywa? jak cz?owiek (nie tak jak te t?umoki z gildii) to wszystko b?dzie w porz?dku =D

Frags co prawda nie wyrazi? swojego zdania, ale wyjecha? i wraca we wrze?niu, ale my?l?, ?e nie ma nic przeciwko :d


Screen?w co prawda nie ma. Pad?em dzi? na dragu - afkowa?em przy small rubbies, niestety jak to na n-pvp znalaz? si? noob kt?ry draga mi zlurowa?, a brakowa?o 400 expa do lvla. Mia??m blessy NIC z eq nie spad?o, wi?c jestem zadowolony, ale sprzedaje eq, nie ma sensu wydawa? na blessy po 10k bo i tak brakuje mi ~10+cc ?eby sprzeda? na allegro i kupi? pacca na 30 dni.
 

Terno

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
55
Reaction score
4
Odp: Harmonia - TNET Friends

Gz adv, bardzo?adny temat, Sam Smak wam pomaga expi? :). 50 lvle powpadaj? w oku mgnienia, Emek kupuj pacc'a i le? expi? :p. Pzdr
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: Harmonia - TNET Friends

Bardzo podoba mi si? wasz temat;)
Ja osobi?cie straci?em wen? do grania palkiem wi?c na razie do team'u nie b?d? do??cza?, jednak m?j ukochany nBot nie ma zdania wi?c biega knightem. Mam zamiar wbi? na bocie jaki? 35~ lvl, a potem manual skill i exp;pp
Szkoda, ?e team z tematu Smaka si? rozpad? jak mnie nie by?o;///
Wi?c pozdro dla TNET Friends!!!!!!!!!!!!!
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

P?ki co nasta? ci??ki czas dla nas - najt?w nie ma, xinx oraz que & ja gramy po 1-2 h dziennie, ale staram si? expi? ?eby doda? jakie? tam fotki. Dzi? wbi?em lvl, do nast?pnego ~10k expa, wi?c wbije jutro + kilkadziesi?t % wi?cej =dd

lvl32.png


Btw. poszed?em na 1 draga dzi? (na facc tombie) i z draga zdoby?em woi =d


#Down

Og?lnie priv exp?w nie ma, jedynie ma?e spawny, zazwyczaj wybijaj? monstera bez wahania, ale zazwyczaj 1 i ju? ich nie ma. ?adko zdarza si? upierdliwiec. Je?li chodzi o takie spawny jak d-lair itp. to s? og?lno dost?pne dla wszystkich.
 
Last edited:

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Harmonia - TNET Friends

Gz all advances..
?adnie jedziecie,
btw. na spawny musicie czeka?,czy wbijacie sie ?
Bo s?ysza?em,?e na nonie wbijasz sie komu chcesz i kiedy chcesz...
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Harmonia - TNET Friends

I tak ma by? :) Emek odrobi?e? skutki deada po afku ? Quepasa a ty jak tam z postaci? ? Raoyl, a u ciebie jak idzie skillowanie ?
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Brak weny oraz czasu na gre :

Og?lnie :

 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

No jestem w szoku.Nie by?o mnie 10 dni, wracam ,a temat zupe?nie odmieniony, rozkr?cili?cie go ?adnie.Troszk? szkoda ,?e przegonili?cie mnie z levelem a? tak ostro, ale i tak was dogoni?.Pojutrze do szko?y wi?c czasu na gr? jak na lekarstwo ale postaram si? pogra? te 2-3h dziennie ?eby by?y jakie? ciekawe ss'y dla Was ; ]
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Niestety w nast?pne dni gra? nie b?d? - kupi?em sobie owczarka niemieckiego d?ugow?osego, wi?c g??wnym zaj?ciem b?dzie on, kiedy si? oswoi i troszku usamodzielni wr?c? do Was i zn?w b?dziemy razem szale? na ofie czy tam poh'u, niebawem wbijemy 50, jestem pewien, ?e bk oraz fibula deep nie b?dzie nam straszna - wi?c wracam za kilka dni.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Najpierw by?o tak:
Efhardcore.jpg


P??niej tak:
Holly.jpg


150K expa:
150kexpa.jpg


A na koniec tak:
23lvl.jpg


Using one of 1800 gold coins...
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Harmonia - TNET Friends

?o?, ale pro jeste?cie xd Gratuluje Wam awans?w no i postanowi?em skomentowa?, bo Frags si? denerwuje :<

#Emek
Co do tych water elementali to si? zak?ada helmet of the deep i wtedy te "szczauy" za 200~ nie wchodz? w Ciebie w og?le : )
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

beztytuudcp.jpg


beztytuuynz.jpg


beztytuup.jpg


Knight te? potrafi :)
beztytuuzey.jpg


Medusa Shield Done!

beztytuuifu.jpg


W tym tygodniu mam zamiar wbi? 75 lvl a nast?pnie 85 skilla, czy si? uda... zobaczymy... xd
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Harmonia - TNET Friends

No No... Zajebiscie wam ziomki idzie... ?ycz? spe?nienia postanowie? co do lvla, skilli :)

offtop:
Jak tam piesek Emek ? :). Jak sie wabi ?. Jaka p?e? ? :) Uca?uj go ode mnie ;oo
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

@up
Piesek wabi si? Negro.
@Top
Jak powszechnie wiadomo jutro pocz?tek szko?y co uniemo?liwia mi gr? zosta?o jeszcze oko?o 4h gry dzisiaj ,a tak to my?l? ,?e wi?cej ni? 1h dziennie nie pogram.Moim planem minimum by?o wbicie 25lvla i 65 skilla.Ze skillem mi nie wysz?o, g??wnie przez m?j brak cierpliwo?ci ;d.Dalej mam jednak szanse wbi? ten 25lvl.Teraz wybieram si? na ef wi?c je?li wydarzy si? co? ciekawego to dam Wam o tym zna? pod postaciom ss'?w ; D
P.S.
Komenty kurwa! ;d
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: Harmonia - TNET Friends

Gratuluje advanc?w i ladnych lootow i postaci.Zycze wbicie st?wy(nar razie).Ja gra?em ale kolege jakis pajac zlurowal i padl na guardach odechcialo mu sie grac myslalem ze sam bede gral ale chwile potem ojebali mnie na 15k i c armor to papa;(
 

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Odp: Harmonia - TNET Friends

Skomentuj? Wasze zdj?cia.

?adne adv, ale troch? ma?o. Wiem, ?e dzisiaj zacz??a si? nauka. Mam nadziej?, ?e b?dziecie dodawa? wi?cej adv.

Pozdrawiam
Buciu​
 
Top