What's new

Harmonia - TNET Friends

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

beztytuudc.jpg


My?l? ?e ju? w tym tygodniu powinien wpa?? 90 lvl, co oznacza ?e w ko?cu wezm? w r?k? moje ukochane sca kt?re ju? od jakiego? czasu czeka w dp :)

Pozdrawiam :)

Notka moderatorska:
Gz.
 
Last edited by a moderator:

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Fajnie sobie radzicie, ja chcia?em si? wzi??? za skillowanie, ale slimy jednak za mocno mnie t?uk?. Mo?e jak odnajde wen? to wpadne na Harmonie i na co? skoczymy ;]
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

#Frags
Koniecznie!

#Topic

Wiem ju?, ?e nie uda si? uzbiera? tych 30cc ni choler?, z takim eq dostaje buty - idzie kasa na potki, wi?c du?o od?o?y? si? nie da, gram ma?o, wi?c te? du?o nie zdzia?am =d czasem profitujemy na crystalach, ale jako? rzadko si? na nie chodzi.

28282524.png


Dead - router mi si? restartowa? >.> pad?em na dronie, trudno.

48x2.png


Teraz ju? NIC mnie nie mo?e zatrzyma?!

15110066.png


Upragniony przez wszystkich (jak r?wnie? przeze mnie) 50!

14139773.png

(najeba?o si? tego loota i nie wida? dok?adnie pozdrowie? ;\)

Teraz komentujecie albo fotki b?d? sob? prezentowa? jedynie smr?d, brud i ub?stwo :<
 

Kozaq

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
399
Reaction score
40
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dobra nie b?d? zuy i dam ci "k?mentasz" :D
No posta? ?adna, ale by? poskilowa? do 80 Dista i potem masz skilowanie z lekka z g?owy ;d No to jak? 30 Lvl left i PoI? ;d
?ycz? wam (nie b?d? wymienia? ka?dego po kolei ;d) adwenc?w,udanego loota oraz dobrej zabawy :]

Pozdrawiam, Kozaq.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Ha, no i Emek przebija magiczn? barier? pi??dziesi?tki. Najwi?ksze gratulacje =d

Nic jak ?yczy? jeszcze wi?kszego poziomu. Go Go Emek!

Pozdrawiam.
 

xXmuminXx

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
56
Reaction score
1
Odp: Harmonia - TNET Friends

Non-Pvp wiesz chyba co?

Didn't happen :d


nie rozumiem ludzi ktorzy sie podniecaja marna 50-tka na n-pvp?!

no ale ok.

Ladna postac na 50lvlu mozesz juz isc poexpic na ancienty, ale ja bym sie wybral gdzies na yalahar (elfy i pojedyncze dragi)
 

Rozbrykany

Active User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Non-Pvp wiesz chyba co?

Didn't happen :d


nie rozumiem ludzi ktorzy sie podniecaja marna 50-tka na n-pvp?!

no ale ok.
Wszed?e? tutaj, aby ocenia? nie po to, aby za przeproszeniem "pierdoli?", ?e to non-pvp i ?atwo wbi? tam lvl...

@Topic

Gratuluje, zdobycia 50 poziomu, gratulacje r?wnie? w?druj? do "Yoshii" uko?czenia questa i 87 poziomu. ?ycz? wi?cej sukces?w i dobrego loota ; D

Pozdrawiam,
Rozbrykany
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

Jak narazie to nic ciekawego. 17 lvl cudem wbity - miliony ludzi na respie :3

veovmf.jpg
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Og?lnie teraz chc? zrobi? jak najwi?cej task?w, a water elementale s? do tego wr?cz stworzone, na nic b?d? je nabija?, chcia?bym uzbiera? z 14, by?oby mi?o ;O teraz mam 6 punkcik?w, a do ko?ca pacca chce 20, poexpie na facc do ~70, nazbieram cc, sprzedam i zn?w b?dzie pacc, na tym drugim dobije 30 task?w i b?dzie demodras ;OO z ass dam red?, a loot b?dzie zadowalaj?cy.

23852622.png


Ubijam po 70, ide odebra? 7k expa nast?pnie kupuje nowe arrowsy i tak w ko?o, teraz sprzeda?em z nich 6 life ring?w i pere?ke za 3k, czekam na g legi i pall arma z rusty seta ;O

Wi?c z fotkami przystopuje na jaki? czas, jedynie adv b?d?.

#Down

Na n-pvp wystarczy by? ogarni?tym, albo zlurujesz ~10 monster?w temu kto nie pilnuje kolejki, albo wo?asz kumpla i si? straszy :eek:

Wiadomo, na n-pvp CI??EJ wbi? lvl, ale jak masz ~70 to nie padasz 10x od hunta... po 2 sprawa skillowania, na pvp to przyjemno?? :p
Tak na serio na n-pvp cz??ciej ludzie nawzajem siebie ubijaj? ni? na pvp, ale kt?? to mo?e wiedzie?... =d 50 lvl to g?wno, z 20 har?w ju? takich mia?em, ale ten jest ostatni, nie marnowa? bym pacc'a, a gra mi si? bardzo przyjemnie :)

Co do task?w, to s? misje - musisz ubija? potworki. za r??ne potworki dostajesz punkty, za 50 punkt?w jest za darmo dost?p do demodrasa lub do bossa na madrake,za 300 krokodyli/mamut?w/tarantul s? 2 punkty, za elementale 1, ale za to 7k expa gratis za wykonanie zadania, za 200 muted rat?w 1 task, za monstery z najwy?szej p??ki (sea serpenty, serpent spawny czy behemoothy) s? 4 punkty, ale trzeba ich ubi? 2000, wi?c ?atwo nie jest =D
Zdobywaj?c taski pracujesz na lepsz? reng? - im wi?ksza ranga tym wi?cej trofe?w mo?esz sprzedawa? po bardzo dobrych cenach!
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Harmonia - TNET Friends

Non-Pvp wiesz chyba co?
Didn't happen :d
nie rozumiem ludzi ktorzy sie podniecaja marna 50-tka na n-pvp?!
no ale ok.
Ladna postac na 50lvlu mozesz juz isc poexpic na ancienty, ale ja bym sie wybral gdzies na yalahar (elfy i pojedyncze dragi)

Niekt?rzy ludzie naprawd? maj? nasrane w g?owach, w tym przypadku - Ty te?.

50 lvl - jest to dla Ciebie marny lvl ? Wbic taki, prosz?. Na non-pvp ? Wida?, ?e nie gra?e? nigdy na tego typu ?wiatach, wi?c zapraszam .. m?czy? si? z botterami i przepe?nionymi respami - non pvp :)

Podnieca? mo?na si? na wszystko i nikomu tego nie zabronisz, jest to temat do oceniania danej postaci, teamu a nie twoich widzi mi si?, wi?c je?li si? co? nie podoba to ?egnam :)

@topic

O co wgl chodzi z tymi taskami ? Rozumiem, ?e trzeba ile? tam potwor?w zabi? tak ? I co za to si? dostaje ? I o jakich punkcikach m?wisz ? I co do tego ma demodrass ? Jejku, ile zada?em dziwnych pyta? :D No ale prosz? o odpowied? bo nie do ko?ca wszystko tutaj rozumiem, du?o si? zmieni?o od czas?w mojej ostatniej gry :p
 

Mr Purple

Active User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
117
Reaction score
5
Odp: Harmonia - TNET Friends

Ale KoXy !!11
;D Pozdro i czekam na 100lev;]
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

13mlvl.png


15868646.png


18358788.png


22482746.png


30268727.png


70246339.png


55444955.png


27248199.png


Wyrwane z kontekstu

93463822.png


43470497.png


98862949.png
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Harmonia - TNET Friends

o smak i Emek jad? pozytywnie z Expem i huntami ;]. Podoba mi si? taka gra. Teraz mam nauke i czas po?wi?cam na "Fanie"(ots) lecz gdy poprawie oceny wydaje mi si? ?e z Xemem wyskilujemy "naszego" Pallka i pomyslimy o jakiej? powa?nej grze.

I jescze raz powodzenia Smak wbijaj 90 zak?adaj to swoje Sca <3 i chce tutaj widzie? 100 lvl : ). a Emek jak to Emek zapierdala jak pojebany ! . :D
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dzisiaj wybra?em si? na ~15 min na mutedki oraz 1 unded gladiatora - exp = 115k/h

Co prawda troch? zwa?ci?em (~3k), ale kto nie wa?ci na 50 lvlu i ma 100k+ expa? :)

31317610.png


#Down

Demca niestety nie ubili?my, smakowi brak?o potk?w.
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Harmonia - TNET Friends

@up

Prawda ! ;D 3k to jest nic za taki exp ;) Le? na gorome na pierwsz? wysp?, 130k expa na h :p I wychodzisz na r?wno :) Gratz awansu no i go go do jak?e pi?knego, okr?g?ego 60 lvla :D
A tego demca tam to w ile bili?cie ? 5 minut ? :D Pjona !
 

Therru

User
Joined
Aug 29, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Harmonia - TNET Friends

Co prawda troch? zwa?ci?em (~3k), ale kto nie wa?ci na 50 lvlu i ma 100k+ expa? :)

Ja mam 120k expa i profit :p

GoGo more ss!

//edit

O i dosta?em warna za tego posta od jakiego? niewy?ytego nastolatka ;\ Wi?c koment?w ode mnie ju? nie b?dzie ale i tak ?ycz? wam powodzenia! O i to 3 od xemma, wydaje mi si? ?e masz jakie? problemy. Udaj si? do specjalisty nie wstyd? si? !;)
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Harmonia - TNET Friends

Ja mam 120k expa i profit :p
GoGo more ss!
//edit
O i dosta?em warna za tego posta od jakiego? niewy?ytego nastolatka ;\ Wi?c koment?w ode mnie ju? nie b?dzie ale i tak ?ycz? wam powodzenia! O i to 3 od xemma, wydaje mi si? ?e masz jakie? problemy. Udaj si? do specjalisty nie wstyd? si? !;)

Tw?j post by? ma?o warto?ciowy dlatego dosta?e? warna. Nie radz? wyzywa? moderator?w, po pierwsze to nie znasz ich, a po drugie troch? kultury.
Te? taki by?em, ale zmieni?em swoje post?powanie i problem?w nie mam. Nie wy?ywaj si? na moderatorach bo maj? sporo pracy, a Ty jeszcze to utrudniasz.

@topic

Quepasa - expisz r?cznie ?
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Harmonia - TNET Friends

uo0437.jpg


uo0439.jpg


uo0435.jpg


uo0431.jpg


Z rana expi?em na dragach, wszystko fajnie, spokojnie, nikt si? nie wpieprza? na expa... a? tu nagle przychodzi Lord Duzyshop(na forum Omega) i zaczyna bi? mi dragi... poprosi?em aby wyszed?, lecz noob mnie ignorowa?... nie fajnie, ale akurat napisa? kole? czy nie skocze z nim na frosty :) tam dobi?em troch? % i pod wiecz?r z Emkiem na Bogach i tigerach wpad? lvl :rolleyes:

My?l? ?e ju? za tydzie? b?dzie 100, troch? hajsu przyb?dzie.

PS. poi done ;)

Pozdrawiam Smaku
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Harmonia - TNET Friends

Smaku, daj jakie? screeny z PoI, tak poza tym gratuluje.
Mnie osobi?cie nie chce si? skillowa?, gdyby mo?na by?o pomin?? ten irytuj?cy etap w historii ka?dej postaci pewnie gania?bym teraz po Pacc Area bij?c Dragi z Emkiem albo Gsy na pohu z Que. Kiedy? b?d? musia? si? prze?ama? i jednak poskillowa? troszk?, p?ki co, jak ju? m?wi?em szkoda mi na to czasu, Wam jednak szczerze gratuluje i ?ycz? powodzenia.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Harmonia - TNET Friends

Dok?adnie chcia?bym ujrze? skriny z PoI Smak jakby? mia? ; )

Oczywi?cie gratulacje poziom?w dla Emka i Smaka. Jedziecie ostro, a? mi?o si? patrzy na tak? zespo?ow? gr?. Wypada mi ?yczy? wysokiego lvl'a ; )

Pozdrawiam.
 
Top