What's new

Havoc/Jazper Ots

Status
Not open for further replies.

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Serwer by? tworzony prze zemnie. Niestety po ostatnim hostingu, (hoster) wykorzysta? J? do swojego otsa.
Na pocz. szuka?em mapper?w, ale zrozumia?em, ?e nie s? mi potrzebni, ots mo?e mie? nieliczne bugi na mapie bo ju? si? ?pieszy?em.
Mam nadziej?, ?e zrobicie z niego u?ytek :)
Co do mapy Cz??? zosta?a wyci?ta -> stylowo rpg, tego co z?odziej nie ma. Tak wi?c musia?em to wyci??.
Ciekawostk? jest to, ?e tworz?c t? map? bazowa?em na mapie freeq :)

Screens:
1iii.png

2dvd.png

3jmj.png

4pwp.png

5jhj.png

6vvv.png

7qqq.png

Download

Skan

Chcia?bym prosi? o nie publikowanie jego na innych forach. Dzi?kuj? Dobranoc.
 

bacek94

User
Joined
Jan 15, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Havoc/Jazper Ots

Bardzo fajne nie wiem dlaczego nikt nie komentowa? :D no wy?mienite na pewno przyda si? komu? za silnik 10/10 :D
 

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: Havoc/Jazper Ots

Serwer by? tworzony prze zemnie

Depo oraz trainery zostaly zrobione prze zemnie nie po czym zostalem okradziony z mapy, lecz niepisze tu zeby wygrzebywac stare brudy.
Mapa ladna starannie zrobiona, niektore expowiska calkowite kwadraty ale komus moze sie przyda?.
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Havoc/Jazper Ots

Po pierwsze twoja mapa by?a szmaciarska bazowa?em na wyj?ciowym depo/temple, tak wi?c nie wiem o co tb chodzi.
Twoje mapy np. vip co niby robi?e? by?o to ctrl +c, ctrl +v miasta rl.

Dzi?kuj? dobranoc za tw?j mapping.
Poza tym mapy ?adnej tb nie ukrad?em, wszystko co mi da?e? bo by?e? u mnie mapperem tak? Wi?c jak mog?em tb j? ukra??? W?ama?em tb si? na kompa?

Teraz jak chcesz mo?esz j? ?ci?gn?? i postawi? na niej serwer. Stop cry!
 

loolexxd

Active User
Joined
Oct 12, 2009
Messages
148
Reaction score
6
Odp: Havoc/Jazper Ots

No no z tym kupowanie run za pomoc? d?wigni i te runy na s?upkach lez? fajnie to wygl?da. Masz +
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Havoc/Jazper Ots

Jestem pod wra?eniem rozmiar?w mapy, zapa?u g??wnego mappera w jej sklejanie(mnie ju? by c**j strzeli? jakbym takie kwadraty mia? kopiowa?) i jej b??dnego wymiarowania.
To m?j b??d czy mapa ma 2048x2048 a samo yalahar jest uci?te a? do zmiany rozmiaru na 3072x3072?
Samo depo temple i tp room s? zrobione ?wietnie, wi?c wnioskuj?, ?e nie s? Twojego autorstwa. Reszta resp?w to po prostu kopie z innych map dost?pnych na necie. Tj w postach wy?ej ctrl+c/v? To nie znaczy, ?e masz kopiowa? wszystko co zobaczysz na necie. Respy w tp roomie s? ?adnie posortowane, ale ?a?o?nie zrobione. Patrz?c na pierwsze screeny wnioskowa?em, ?e co to? powa?nego, niestety z tego co widz? wi?kszo?? map wygl?da jakby mappowa?y je dzieci w przedziale 11-13 lat. Czasami zastanawiam si? czy to ja jestem wyj?tkowym mapperem czy to mapy, kt?re trafiaj? na neta s? robione przez ludzi op??nionych w rozwoju.
Teraz takie pytanie do Ciebie: Serio kto? na tym gra??!
Sprawdzi?em wszystkie teleporty. ?adne miejsce pr?cz miasta z evo nie zas?uguje na chwil? uwagi z czyjejkolwiek strony.
Co do reszty folderu widz? ogromny chaos w wi?kszo?ci folder?w. Ma?o kt?ry skrypt jest rzeczywi?cie u?ywany. Ca?y data pack zajmuj? kup? miejsca i jest nie por?czny. Nie oceniam tego z daleka - sprawdzi?em ca?? map?, ca?y tp room, wszystkie foldery ze skryptami. Wypowiadam si? tutaj, bo boli mnie jakie ?a?osne data packi potrafi? trafi? na neta.
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Havoc/Jazper Ots

To nie by? ots rpg wi?c czego tu si? czepia??
Tak gra?y.
Kwadraty z neta, bo zasadniczo po co mia?em Je robi?? Par? Jest zrobionych w?asnych i to wszystko. Co innego z questami bo tam Ju? Jest tego wi?cej . Yalahar by?o tu na pocz. ale sobie odpu?ci?em i nie chcia?o mi si? go usuwa?. A je?li masz problem z map? tp room to sam jeste? ?a?osny.
W data packu rzecz tkwi w tym, ?e jest stabilny i dzia?a.

Wracaj?c do skrypt?w 80% by?o ze starego freeq i w jakim celu mia?bym je usuwa??
By?y niech bd :)

Dzi?kuj? i zapraszam do pobierania/komentowania.

Liczy si? ka?da krytyka bo jak wiemy cz?owiek uczy si? na b??dach. :)
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Havoc/Jazper Ots

56 razy ?ci?gni?te a tak ma?o comment?w ;<
 

Seud

Active User
Joined
Jul 30, 2011
Messages
99
Reaction score
1
Odp: Havoc/Jazper Ots

Nie wiem dlaczego , to publikujesz
ale mapa fajna rep+
musia?e? si? napracowa? a teraz wstawi? na TNP
nie szkoda ci tego;>??
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Havoc/Jazper Ots

Nie, nie bawi? si? ju? w otsy : )

Tak wi?c wrzucam, by? mo?e komu? si? przyda :)
 

Alexooo

Advanced User
Joined
Jul 7, 2011
Messages
152
Reaction score
5
Odp: Havoc/Jazper Ots

Nie przejmuj si? takimi postami osoby kt?ra konto za?o?y?a rok temu, nie umie nic zrobi? sam nie do??, ?e dosta?a pr?bnego admina to jeszcze nic nie robi. 341 post?w z czego 150 to spam.
 

equero

Active User
Joined
May 3, 2011
Messages
68
Reaction score
0
Zaraz sko?cze pobiera? . Zobacze czy fajny ots ; d

Mam pytanie? ! Czemu nie ma silnika w ?rodku do odpalenia? -.-

Notka moderatorska:
Post pod postem, ??cz?.
 
Last edited by a moderator:

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: Havoc/Jazper Ots

@up
bo zazwyczaj w silnikach s? wirusy , nieszkodliwe ale s?

@topic
ots fajny , jedna, era ots 8,57 ju? wygas?a , przerobi si?na 8,6 i b?dzie dobry otsik
og?lnie mapka OK 8/10

Pozdrawiam
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Havoc/Jazper Ots

Zaraz sko?cze pobiera? . Zobacze czy fajny ots ; d
Mam pytanie? ! Czemu nie ma silnika w ?rodku do odpalenia? -.-
Notka moderatorska:
Post pod postem, ??cz?.

Poniewa? Jest to data pack, a nie silnik :]

Jako silnik mo?esz wzi?? orginalny tfs 04 pod tibia 8.54/7 ew. 8.6


@topic
ots fajny , jedna, era ots 8,57 ju? wygas?a , przerobi si?na 8,6 i b?dzie dobry otsik
og?lnie mapka OK 8/10
Pozdrawiam

Tu w sumie nic nie trzeba przerabia? :] Bo dziala na 8.54-57, byl tez testowany na 8.6


Pozdrawiam All :]
 

Guural

Banned
Joined
Aug 21, 2011
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Havoc/Jazper Ots

Hmm. Fajna mapka og?lnie u?yje j? tylko przer?bka jak co? to wbija? nied?ugo . I jedyna uwaga to , ?e napisy nad tp nie dzia?aj? tak jak pokaza?e? na screenie ale to mo?na szybko naprawi? pozdrawiam :)
 
Status
Not open for further replies.
Top