What's new

HellGround

Status
Not open for further replies.

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Elo,
D?ugo mnie nie by?o, bo ju? nic mnie nie ??czy z ta strona praktycznie, teraz mam nowa zajawk? WOW.

Zapraszam do Hordy!
Piszcie do : Nabijtube
 
G

Gudio

Guest
Odp: HellGround

Dw?ch koleg?w z klasy tam gra. Jeden w Hordzie, drugi w Ally. Chcia?em te? tam kiedy? wej??, ale Ivellios nam?wi? mnie na TBC, a p??niej Przemek na Sunwell. C??, gra?em tylko z miesi?c, g?ra dwa, ale gra w sobie jest ciekawa.
 

Ludvio

Active User
Joined
Jan 23, 2009
Messages
78
Reaction score
3
Odp: HellGround

Kurcze te? musz? w to zagra? ,ale kiedy? nie mia?em takiego kompa...bo Warcraft 3 to jest epicka gra przechodz? j? przynajmniej 3 razy w roku :p
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: HellGround

Warcraft 3 i World of Warcraft to 2 kompletnie inne gra kt?re ??czy tylko Fabu?a (War3 to strategia a WoW to MMORPG)
Co do HG to gra?em, mi?a atmosfera ale osobi?cie wol? gra? na WotLK gdy? na TBC Zrobi?em ju? CA?E BT, Sunwella itp.
Jak by kto? chcia? gra? na WotLK to na serverze "gt-gaming.net" (Rivendare) jestem pod nickiem "Norbert" w Alliance i ch?tnie pomog? ka?demu wystartowa? :p.
Dodam ?e na Gt-G dzia?a prawie wszystko (Tera pod koniec wakacji w??cz? ToC 10/25, prawie ca?e Ulduar ju? jest a jak obydwie raid?wki b?d? dzia?a? to zaczn? skryptowa? ICC)
Pozdrawiam
 

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: HellGround

Frox to jednak gdzie grasz?? na tym co poda?es czy na Sunwell, TBC

Mo?e privy padn? zanied?ugo bo blizzard si? za nie bierze;p
 
Last edited:

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: HellGround

Blizzard bierze si? tylko za servy z wi?ksz? liczb? graczy oraz gdy jest opcja dotacji (sms shop co? takiego) wi?c dla serwa gt-gaming.net nic nie grozi bo ma sponsora :p
Z tego co czyta?em to ju? jeden najwi?kszy priv upad?, nazwy nie pami?tam ale wiem ?e w?a?ciciel serva zarobi? na nim 3 miliony a Blizzard ich pozwa? na 88 milion?w :p Wi?c wida? ?e nie ?artuje, ale jednak dobrze robi? bo ludzie zarabiaj? na czym? czego tw?rc? jest blizzard a blizzard nic z tego nie ma :p
 
Status
Not open for further replies.
Top