What's new

Herakles OTS szuka teamu!

karkucik

Active User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
146
Reaction score
9
Age
32
World of Herakles 8.1​
Witam :)
Po paru tygodniach rozmy?le? i ponad miesi?cu pracy sko?czy?em silnik OTSa, OTSa jakiego jeszcze nie by?o. Dlaczego tak uwa?am?
Nie nudzi?a was nigdy rutyna jak? wyr??nia si? tibia i OTSy? Nudne expienie, potem skilowanie/bicie mlv, te z g?ry narzucone przez tw?rc?w "raty", liniowy rozw?j postaci? Mnie tak.

Herakles b?dzie si? wyr??nia? tym, ?e rozw?j postaci b?dzie w pe?ni kontrolowany przez gracza! To gracz zdecyduje ile hp mu potrzeba, ile many i jakie skille chce mie?. Do tego dojd? dodatkowe umiej?tno?ci, wp?ywaj?ce na walk?. Jak to dok?adnie b?dzie wygl?da?? Tajemnica ; )

Herakles ma tak?e system dobra i z?a. Gracz przez swoje uczynki b?dzie m?g? decydowa? czy p?jdzie w stron? dobra czy z?a. Jak to si? prze?o?y na gr?? Ot?? mapa b?dzie podzielona na dobre i z?e miasta (mo?e tak?e neutralne).
?li gracze nie b?d? mile widziani w dobrych miastach, kupcy b?d? im sprzedawa? towary po podwy?szonych cenach, a niekt?rzy npc ich po prostu zignoruj? lub zaatakuj?! I analogicznie dla dobrych graczy.

Do tego dojd? zmiany w systemie czar?w. Zawsze wydawa?o mi si? ?e pewne rzeczy mo?na robi? lepiej, inne gorzej. Dlaczego nie powinno by? tak samo z czarami?! Ka?dy czar b?dzie mia? kilka stopni opanowania a jego si?a i exhausted jaki pozostawia b?dzie zale?e? od tego w?a?nie poziomu!

Serwer full RPG:
Exp x5~
Skill x0 (!)
MLV x0 (!)
Drop x1~

Jest jeszcze wiele ciekawych nowinek ale wszystkich nie wyjawi?.

Jednak jako programista nie zrobi? ca?ego ots sam... Kogo potrzebuj??
-Kilku mapper?w. - Mapa musi by? du?a, dostosowana do OTSa i robiona od 0.
-Webmastera&Grafika - To wstyd u?ywa? szeroko dost?pnych accmeaker?w, my chcemy mie? w?asny : )
-Skryptera - Do pomocy przy tworzeniu npc, quest?w i innych skrypt?w

Kim ja jestem? Koderem z kilkuletnim do?wiadczeniem w sprawach OTS, na prze?omie 2006/07 moja wcze?niejsza wersja Heraklesa by?a w pierwszej dziesi?tce na li?cie OTS.pl

Co oferuj??
-Sta?? posad?
-Mi?? atmosfer?
-GM na otsie
-Ew. Reklam?

Gdy ots b?dzie w 100% gotowy i przetestowany stanie na dedyku.
Zg?osze? oczekuj? w tym temacie, licz? na profesjonalne i lojalne osoby, znaj?ce si? na tym co robi?.
Przypominam ?e silnik jest gotowy, pozosta?a kwestia mapy, oskryptowania i ACM :)

Pozdrawiam

PS. Zapomnia?em o tagach, a po edycji widoczne s? tylko w temacie a nie dziale :/
 
Last edited:
Top