What's new

[Herwi] - Galeria

Status
Not open for further replies.

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Aloha !
Tym gor?cym, hawajskim powitaniem rozpoczynam 1 post w temacie robi?cym za mini galeri?. Na pocz?tek daj? wam do oceny 2 layouty dla klanu SickStyle:

Pierwszy, og?lnie pierwszy layout jaki kiedykolwiek wykona?em, tak?e nie reprezentuje sob? zbyt wysokiego poziomu:
njuuu.png


Drugi, ju? po pewnym czasie robienia layout?w i bawienia si? photoshopem.
sick.png


Zapraszam do wyra?ania swojej opinii. (bardziej komentujcie 2 layout, bo 1 by? robiony dawno :D )
 

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

Refresh. Skomentuje kto? ?
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

Pierwszy layout:
Niby wszystko w miar? poprawnie, ale dupy nie urywa. Uk?ad strony jest dobry, ale wed?ug mnie wszystko jest za bardzo ?ci?ni?te. Osobi?cie zwi?kszy? bym odst?py mi?dzy panelami. Kolorystyka te? nie jest z?a, ale na moje t?o powinno by? ciemniejsze, a tytu?y paneli bocznych powinny by? bia?e (tak jak tytu?y na ?rodkowym panelu). Typografia og?lnie dobrze, ale czasami niekt?re napisy s? zbyt du?e, lub niepotrzebnie s? pogrubione. Header jest ubogi, nie przykuwa wzroku. Te uko?ne kreski to ca?kowity niewypa?, a logo, kt?rego u?y?e? powinno znajdowa? si? w centrum. Przy niekt?rych zaokr?gleniach wida? pixele. I na koniec, gdyby? wsz?dzie nie najeba? tego szumu to praca by?aby o wiele lepsza. Osobi?cie delikatnego szumu tylko w tle.

Drugi layout:
Podoba mi si? t?o, ale te uko?ne kreski powiniene? usun?? albo zmniejszy? im krycie. Wyrzuci?bym te? to "Sponsoruj? nas" z headeru. Uk?ad strony jest dobry, chocia? zmniejszy? bym grubo?? g?rnego menu. Poza tym nie podoba mi si? w og?le menu "Partnerzy medialni". Tytu? panelu wygl?da jak kolejny button, a puste miejsce powinno by? zape?nione.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

Prawd? m?wi?c prace s? amatorskie. Stosujesz gradienty bez ciekawych efekt?w. Typografia kompletnie nie pasuje. Je?li logo jest Twojego wykonania to gratulacje wysz?o Ci.

?wicz :)
 

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

Generalnie praca nr.1 by?a moj? pierwsz? prac?, po przerzucie z gimpa na photoshopa i pierwszym kiedykolwiek wykonanym layem. :) Druga wykonana w takim stylu, celowo bez przesadnych efekt?w, taki by? zamiar, ?eby wygl?da?o prosto i schludnie, a nie nar?bane dymami i r??nymi tego typu rzeczami jak to jest w Twojej ( Wildhells ) "profesjonalnej" pracy.

( Nie uwa?am si? przy tym za jakiego? wirtuoza ;P, ale amatorem te? nie jestem :) )

Skoro jeste? takim profesjonalist? m?g?by? da? jakie? wskaz?wki ;) Za jedyn? wskaz?wk? mo?na uzna? stwierdzenie, ?e nie ma super-duper efekt?w ;P A logo moje. Mimo wszystko dzi?ki za komentarz :)

@Krecioo
I to jest dobry komentarz, a nie tylko krytyka. Wskazane co do poprawy i co nie pasuje. W drugiej prac celowo te miejsca s? puste, gdy? zape?ni?em je tre?ci? dopiero po zakodowaniu :D Nie chcia?o mi si? w ps wstawia?. Co do pierwszej pracy wiem, ?e jest na niskim poziomie, bo to by?y moje pocz?tki ;) R?wnie? dzi?kuj? za komentarz :D

@Topic
?apcie jaki? inny layout, te? wykonany kiedy? tam (ale z tego roku :D). Celowo du?o pustego, te? specjalnie bez efekt?w ;)
hs.png


I drugi lay specjalnie wygrzebany dla WildHellsa ;) Masz tam jakie? t?o robione z kilku innych (troszk? nie pasuje, ale klient koniecznie kaza? zostawi? ;) ) + kilka efekt?w na buttonach i wgl. :)
resistentia.png
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

Ostatni layout jest ju? o wiele lepszy. Nadal le?y typografia, ale to da si? poprawi?. Musisz u?ywa? r??nych czcionek. Patrzy? na swoj? prac? jak na kogo? innego.

Menu - nadal gradient bez efektu. :3
 

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

W 2 ostatnich pracach wgl. nie ma gradientu w menu ;) Poza tym m?wisz, ?e mam ?wiczy?, a jak na razie pokazuje tylko stare prace ;P
 

Herwi

Zakharia.pl
Joined
Feb 19, 2012
Messages
102
Reaction score
11
Odp: Herwi - Galeria

Odp: Herwi - Galeria

ef pi??
 
Status
Not open for further replies.
Top