What's new

Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

Status
Not open for further replies.

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Witam. Zak?adam ten temat z tego powodu, ?e czasem dobrze powspomina? dobre, stare czasy pod r??nymi wzgl?dami, k?tami i gu?cikami.

Akurat z tym temacie jest to gust muzyczny ustawiony na rap/hip-hop.

Ale o co chodzi? Ju? wyja?niam. Mo?ecie wysy?a? tu propozycje utwor?w z tego rodzaju (oczywi?cie okres powstania 1990-1999) a ja p??niej b?d? tworzy? z tego 10-miejscow? list? ku uciesze waszych uszu. Dany u?ytkownik mo?e wys?a? tylko 1 utw?r w ci?gu jednego tygodnia, ?eby nie by?o a? takiego spamu.


Listy b?d? pojawia?y si? w soboty, o godzinach porannych. Mam nadziej?, ?e to wszystko wypali. Pozdrawiam : )
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych


rok powstania 1989, ale mysle, ze i tak sie nada ;)
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

Chada - Dzia?am po swojemu (1999r.)

[video=youtube;vT43Q1-ApPU]http://www.youtube.com/watch?v=vT43Q1-ApPU&feature=related[/video]
 
  • Like
Reactions: Sco

Madwin

Advanced User
Joined
Jul 30, 2012
Messages
162
Reaction score
13
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

Chada - Cokolwiek (1998r.)

 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

I ju? tutaj Cie zagn? na moim wst?pie. Rap to muzyka. Hip-Hop to kultura.

I tak Ci to pewnie nie przejdzie, ale mhm.. Niech Ci b?dzie. Chcia?am da? co? z Peji, ale znaj?c ?ycie... 3/4 os?b nie zrozumia?o by przekazu. wi?c pomy?lmy dalej - za du?o tytu??w w g?owie.. a za ma?o takich, kt?rych tekst kto? by naprawd? zrozumia?. to mo?e Molesta? Tak Molesta z domieszk? Chady, bo widz?.. ?e jednak macie mod? na niego dzieciaki teraz... Przez to co nagrywa aktualnie, nagrywa? by argh. Jeszcze dorzucimy Soko?a i styka.


Po polsku, angielskiego i innego nie zrozumiecie.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

Wszyscy chada, molesta itp a co z Paktofonik?? zosta?a za?o?ona 1998 wi?c nie ka?dy ich kawa?ek mie?ci si? w twoim przedziale ale my?l? ?e ich kawa?ek te? powinien si? tu znale??.

[video=youtube;pX-yx78nkgQ]http://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ[/video]
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

@Kondzio~ wybacz mi. Ale teksty Paktofoniki s? zdecydowanie na wy?szym poziomie, ma?o kto rozumie ich sens.. znaczenie. Da?am co? bardziej znanego wielu osob?, jak ju? pisa?am... Za du?o tytu??w w g?owie, a za ma?o takich.. o kt?rych mo?na tutaj wspomina?.
 

boffe

Active User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
87
Reaction score
7
Age
30
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

Da?am co? bardziej znanego


W jakim swiecie ja zyje? Chada jest bardziej znany niz paktofonika? kim w ogole jest chada?


Za du?o tytu??w w g?owie, a za ma?o takich.. o kt?rych mo?na tutaj wspomina?.

Wydaje mi sie, ze mozna tutaj wspominac o wszystkich kawalkach hiphopowych ktore powstaly przed '99.

Notka moderatorska:
To ja jeszcze dodam, ?e ka?dy kolejny post ma posiada? odno?nik do filmu, inaczej b?dziemy zalicza? do offtopu
//Sco
 
Last edited by a moderator:

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych



Ciach , Ciach.
 

Amy Rose

Active User
Joined
Jun 28, 2012
Messages
79
Reaction score
14
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

W jakim swiecie ja zyje? Chada jest bardziej znany niz paktofonika? kim w ogole jest chada?




Wydaje mi sie, ze mozna tutaj wspominac o wszystkich kawalkach hiphopowych ktore powstaly przed '99.

Notka moderatorska:
To ja jeszcze dodam, ?e ka?dy kolejny post ma posiada? odno?nik do filmu, inaczej b?dziemy zalicza? do offtopu
//Sco

Teraz niestety. Jest moda na to... Ma?o kto zna Starych, dobrych wykonawc?w - "odda?bym wszystkie wersy za jeden Magika".
Chada jest teraz na Topie, S?o? nadal... Mog? wymieni? kilku. Nikt nie pami?ta o tym co by?o kiedy?.

Nie pouczaj mnie lepiej... Bo s? r??ne ?rodowiska, w kt?rych ?yj? r??ni ludzie. Mog? teraz spojrze? nawet w te szare blokowiska... Poka? mi jednego g?wniarza - wiadomo, kt?ry nie rozstaje si? ju? z bluz? JP, kt?ry tak naprawd? rozumie przekaz... Kt?ry s?ucha tego, bo pokocha? to. polubi?... lub co?. Nie ma takich. 15 letnie dzieci "jebi? policj?" bo tak nakaza?a im Firma? Czy jak? Ja mog? ?mia?o powiedzie?, wykrzycze? te s?owa. Ale mam powody.

Wi?cej si? tu nie wypowiadam, zapraszam na profil lub pw.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

1 miejsce: Tutaj pojawia si? Paktofonika ze swoim genialnym utworem Chwile Ulotne. Zosta?a wybrana ze wzgl?du na niesamowity przekaz i dobrze wykonany teledysk.

[video=youtube;pX-yx78nkgQ]http://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ&feature=player_embedded[/video]

2 miejsce: Tutaj za?apa? si? Chada, dzi?ki dobremu przekazowi i dobremu bitowi.



3 miejsce: Tak?e Chada za przyjemny bicik



4 miejsce:



5 miejsce:



6 miejsce:



7 miejsce:



Zapraszam do wysy?ania dalszych propozycji :)
 

Don Zibi

Active User
Joined
Dec 3, 2011
Messages
62
Reaction score
6
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

No to czas na kolejny, stary, dobry kawa?ek. Tym razem polski.


Mi?ego s?uchania.
 

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

magik znany jest z tego, ?e umar?. na swoje lata kiedy jeszcze ?y? i hip hop si? rozwija? to mo?e i magik by? nie najgorszy. sory za taki hejt ale to jest moje zdanie.


a? chce si? wstawi? wszystkie nuty tupac'a
 

Skyy

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
52
Reaction score
11
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

I ju? tutaj Cie zagn? na moim wst?pie. Rap to muzyka. Hip-Hop to kultura.
A wniosek z tego to; >?

I tak Ci to pewnie nie przejdzie, ale mhm.. Niech Ci b?dzie. Chcia?am da? co? z Peji, ale znaj?c ?ycie... 3/4 os?b nie zrozumia?o by przekazu. wi?c pomy?lmy dalej - za du?o tytu??w w g?owie.. a za ma?o takich, kt?rych tekst kto? by naprawd? zrozumia?.
Ale ty wkurwiaj?ca jeste?. Jak mo?esz z g?ry zak?ada?, ?e kto? kogo w og?le nie znasz tych tekst?w nie zrozumie? Ciekawe jestem ile masz tych tytu??w w zanadrzu, pewnie 2 kawa?ki z kinematografii nieeeeee

Tak Molesta z domieszk? Chady, bo widz?.. ?e jednak macie mod? na niego dzieciaki teraz...
Nie ka?dy kto chodzi do podstaw?wki, gimnazjum, ba liceum lubi Chad?... dzieciaku.

Po polsku, angielskiego i innego nie zrozumiecie.
Haha. Co? mi tu wieje hipokryzj? ; ).

Przepraszam za offtopic no ale przecie? na takie osoby to r?ce opadaj?, ju? za du?o razy takie co? ignorowa?em. W ko?cu trzeba zwr?ci? uwag?.

[video=youtube;8r-_98DNyfM]http://www.youtube.com/watch?v=8r-_98DNyfM[/video]
Najszybsze wersy eminema, watsky si? chowa ;p.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Hip-hopowy powr?t do lat 90'tych

DOBRA, KURWA, LUDZIE...

Taka zasada tego tematu:

Mo?na dyskutowa?, ale jako? wyr??niajcie nuty, ?ebym m?g? je odnale??. Mo?na pokazywa? swoje pogl?dy i wyra?a? swoje zdanie, ale NIE HEJTUJCIE SI?!
 
Status
Not open for further replies.
Top