What's new

Hoster - 10h na dob? (na pocz?tek)

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Witam. Razem z pozosta?ymi cz?onkami ekipy potrzebujemy sumiennego Hostera, kt?ry dysponuj? do?? mocnym sprz?ciorem (tak na 50 os?b), czyli :

Ram : 1-2 GB (styknie w zupe?no?ci).
Proc : P4 2.00 GHz
I Net : 1 MB/s

Od Hostera wymagam przede wszystkim Uczciwo?ci, i sumiennego wykonywania swojej pracy. Je?eli ju? si? zdecydujesz, nie rezygnuj po tygodniu, bo nie takich ludzi szukamy. R?wnie dobrze Hoster musi mie? podstawowe poj?cie o budowie silnika xml.

Teraz co? o naszej ekipie. Razem z Webmasterem (sekula14), oraz Mapperem (Amma) jeste?my w trakcie budowy serwera, pod 8.1, kt?ry b?dzie w po?owie serwerem RPG. Statystyki serwera na dzie? dzisiejszy :

Exp : x20
Mlvl : x25
Skills :x30
Loot : x3

Mapa jest w trakcie ci?g?ych udoskonale?, dlatego nie podam tutaj ?adnych screen?w. Nie d?ugo natomiast b?dzie mo?na nas ujrze? w Zapowiedziach :)

Serwer w nie d?ugim czasie przejdzie na dedyka, ale hoster nie straci na tym na wa?no?ci. Zapowiadany tak?e SMS Shop, oraz Premmium Buyer za sms.

Teraz Formularz zg?oszeniowy. :

Imi? :
Wiek :
Do?wiadczenie :
Dlaczego Ja (to wa?ne) :
Oraz zrzut screena ze speedtesta, oraz zrzut pokazuj?cy parametry kompa.

C??, to na tyle. Liczymy na szybk? odpowied?,

Pozdro ZPOts Team.
 

Glexie

Active User
Joined
Apr 25, 2009
Messages
145
Reaction score
3
Odp: Hoster - 10h na dob? (na pocz?tek)

Imi? : Radek
Wiek : 14
Do?wiadczenie : Hostuje serveru juz od 4 lat.Hostowalem duzo servow 24/7 , jesli zechcesz moge hostowac 24/7.
Dlaczego Ja : Jestem uczciwy , znam sie na silnikach lepiej niz przecietnie :) mozesz oczekiwac u mnie sumiennego wykonywania swyc obowiazkow i braku zadnych problemow.
Parametry : zrzuta nie mam ale podam parametry: Net 4 mb/s Procek ok.3GHz ram 3 gb

GG : 3304350

Pozdrawiam,
Glexie.
 
Last edited:

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Hoster - 10h na dob? (na pocz?tek)

................

Nab?r zostaje ponownie otwarty. Zero kontaktu z kolesiem.
 
Last edited:

Hashu

New User
Joined
Aug 15, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Hoster - 10h na dob? (na pocz?tek)

Imi? : Bartosz
Wiek : 16
Do?wiadczenie : Hostowalem juz nieraz serwery, ale to byly takie na 2 dni poprostu stracilem kontakt z glownym organizatorem ots.
Dlaczego Ja (to wa?ne) : Oferuje profesjonalny domowy hosting, jest to internet 2,4mb/s z stabilnym komputerem, serwer bedzie wlaczony od godziny mojego porannego wstania az do poznej nocy ;P
Screen z speedtest:


Jezeli jestes zainteresowany moja oferta pisz pod nr gg: 10104380=)
 
Joined
Aug 16, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Hoster - 10h na dob? (na pocz?tek)

Ja mog? by? mam 14 lat,ram odpowiedni i ??cze 6mb/s jak chcesz to pisz 946350:up::up::up::up::up::up:
 
Top