What's new

Hosting ots!

Status
Not open for further replies.

Maciekxx

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
280
Reaction score
16
Witam chcia?bym wam poleci? dobra i zaufan? serwerownie kt?ra oferuje tani hosting, czyli...
smflogo.png

S? 2 mo?liwo?ci hostingu:
1)Op?acasz hosting i cale zyski z sms shopa sa twoje!(cena uzale?niona jest od wagi mapy)Je?li chcesz dowiedzie? sie ile kosztowa? by hosting dla twojego ots wejd? na ten kana? irc i u?yj komendy
Code:
.policz 5
(5 to waga mapy, musisz poda? swoja)
2)Hosting za zyski z sms shop. Pozwole sobie zacytowac wypowiedz administratora otosu:
Przygotowujemy ofert? w kt?rej b?dziemy oddawa? do dyspozycji ch?tnych konta umo?liwiaj?ce hosting ots?w, dokumentacje na wiki i forum jak sobie poradzi? z postawieniem otsa, ale support b?dzie ograniczony do minimum (b?dziemy reagowa? tylko na dobrze opisane problemy na forum). W acc b?dzie musia?a by? umieszczona reklama naszego hostingu i oczywi?cie nasze kody sms. Oferta kierowana jest do os?b, kt?re orientuj? si? jak postawi? acc, skompilowa? silnik i uruchomi? go przez ssh. ?eby otrzyma? konto, b?dzie trzeba wys?a? smsa za 3z? + VAT i je?li w ci?gu tygodnia nie b?d? wysy?ane smsy na nasze kody mo?emy usun?? konto. Czy jeste? zainteresowany otrzymaniem takiego konta?
Oferta oczywi?cie jest ju? aktywna, a jesli nie wiesz jak postawi? ots na linuxie to ja ch?tnie Ci pomog?!
Je?eli chcesz skorzysta? z opcji 1 to napisz do mnie na gg:25997944 ja powiem Ci co masz robi?.
Je?eli z opcji 2 to:
1)Zarejestruj si? na www.forum.otos.pl
2)Wy?lij podanie za pomoc? tego formularza

Pami?taj o wpisaniu w pola:
Code:
Je?li dowiedzia?e? si? od u?ytkownika tego forum wpisz tu jego nick.
Sekula14
Code:
Je?li dosta?e? kod polecaj?cy to podaj go.
KSUE
To by by?o na tyle wszystkie pytania prosz? kierowa? na gg lub pisa? w tym temacie!
Pozdrawiam sekula14/maciekxx​
Do mod?w:
My?l? ?e wz?r podania nie jest potrzebny.

PS.
Serwery utrzymaj? 500 os?b bez wi?kszych problem?w.
 

Sekula 14

Active User
Joined
Oct 18, 2011
Messages
54
Reaction score
8
Odp: Hosting ots!

Do czasu znikni?cia bana "Maciekxxa" b?d? pisa? z tego konta.
Pozdrawiam Maciekxx/sekula 14
 
Status
Not open for further replies.
Top