What's new

[hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

Status
Not open for further replies.

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Witam, po d?ugim czasie zn?w zaj??em si? sygnami (chyba 0,5 roku) .Oto kilka z nowych
v1:

v2:

teraz inna (ten pixelek w x robi?em ja :p przez te 0,5 roku zaj??em si? pixelem w tibi):

Jakby?cie chcieli jak?? na zam?wienie to PW.
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

Rifresh@
Nowa sygna i nowy styl:
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

Witam. No wi?c sygny nawet fajne. Co do tej pierwszej sygny to stanowczo ?adniejsza jest v2. Jest jedna rzecz kt?ra mi w tej sygnaturce nie pasuje, mianowicie napis. Najfajniejsza oczywi?cie ta ze Spider Manem, tylko ten napis m?g?by by? troszk? bardziej widoczny. Og?lnie jest nawet dobrze. Moja ocena to 7.5/10. Pracuj dalej a b?dziesz coraz lepszy.
Pozdrawiam.
 

SwisTus

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
77
Reaction score
11
Age
26
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

S?uchaj zg?o? si? na GG 8500124 jak zostaniesz grafikiem b?dziesz mia? 20% zysku, czyli jakie? 100-200z?. Pasuje Ci taki zysk?
 

Xenosim

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

Ehh jak ja nie lubi? krytykowa? prac innych ... Ale do rzeczy !

v1 - Co to za zielono-niebiesko-???te pixele ? ;>

v1 i v2 - Napis ... Masakra ! Ci??ko jest go zauwa?y?, jest zbyt niewidoczny

v2 - ?wiat?o ... Zbyt jasne. Krycie powinno by? na ko?o 40-50 % tutaj.

Spiderman - And again ! ?wiat?o ! Zanim zaczniesz k?a?? ?wiat?o najpierw zobacz na renderze jak pada. Nie do?? ?e ?wiat?o jest z ty?u chocia? wida? ?e jest z przodu, to jeszcze nie o?wietli?e? ty?u g?owy.

Jedna rada co do napis?w Zaznaczenie -> Powi?ksz -> o 1px -> nowa warstwa -> Warstwa z napisem powinna by? wy?ej -> Pomaluj nowa warstw? kolorem jakim? .... Pozdrawiam ;D
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

v1 i v2 - Napis ... Masakra ! Ci??ko jest go zauwa?y?, jest zbyt niewidoczny
I o to mi chodzi?o. Napis wcale nie musi by? zauwa?alny. Dzi?ki temu sygna dostaje wi?cej "tajemniczo?ci".
 

Xenosim

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Odp: [hubiii]Powr?t do robienia graf. :D

Szczerze m?wi?c nie sko?czy?em wymienia? co jest ?le...

Jest co? takiego jak Rendery C4D dodaj?ce o wiele, wiele wi?cej dynamiki, bo na razie twoje to s? na poziomie - Brush - Render - Napis i tyle ! Pokombinuj z opcjami w PS lub czy w Gimpie. Je?eli robisz w Gimpie to polecam stronk? gimpuj.org, ale nie pokazuj tu prac ?ywcem zer?ni?tych z Tutoriali.
 
Status
Not open for further replies.
Top