What's new

Hyde Park

Status
Not open for further replies.

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Witam, nie wiem, czy dostane za to warna czy nie. Mi to ju? wszystko jedno.
Tutaj wszystko napisze.

Po1. chcia?bym napisa?.
Czy moderator dzia?u Hyde Park czy innego, mo?e utworzy? trzy zdaniowy post? ( ma?o warto?ciowy post ), ??? i je?eli go z raportuje to da mi warna?.
Bo Taki Always, Pan kochany moderator szczeciek jebany kt?ry kozaczy bo jest na ziolono, tak mi powiedzia?. ?e on jest moderatorem i mo?e pisa? takie posty, i da? mi jeszcze warna :|

beztytuulgrl.png


po2. Nie wiem jaki mam by? na tym forum, staram si? aby dosta? si? do kadry i pom?c, w dzia?ach. Chc? tak?e by? mi?y i uprzejmy, to niekt?rzy pisz? brednie i wyzywaj?.

Ju? nie wiem jak zdoby? si? do kadry, a na tym mi bardzo zale?y.
Ju? nie wiem jakim by? u?ytkownikiem ;|
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Hyde Park

Ju? nie wiem jak zdoby? si? do kadry, a na tym mi bardzo zale?y.
Nie tobie jednemu. Ale zanim dostaniesz szans?, musisz sobie u?wiadomi? kilka spraw, mi?dzy innymi to, ?e nie wystarczy si? zarejestrowa? i napisa? kilkadziesi?t post?w, ?eby dosta? etat.

M?wi?em ci ju?, moderator w swoim dziale mo?e napisa? co mu si? ?ywnie podoba, zw?aszcza, je?li ma to na celu upomnienie/skorygowanie post?powania u?ytkownika. Always ma racj? w ka?dej kwestii - nie mo?e dosta? ostrze?enia, mo?e co najwy?ej wylecie? z kadry, ale to si? nie zdarzy z tak b?ahego powodu.
 

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
29
Odp: Hyde Park

Ale da? mi warna o sumie 2 punkt?w. To przecie? w og?le nie jest realne, jak za takie co? 2 ptk. Powinien doceni? to ?e raportuje w dziale hyde park i pomagam moderatorom. A to du?o razy robi?em.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Hyde Park

Jak ju? napisa?em Twitterowi na PW:

Quepasa said:
C?? - Always w tym momencie nie powinien ocenia? twojego raportu, bo w?tpi?, aby by? obiektywny w kwestii, kt?ra dotyka bezpo?rednio jego osoby. Je?li jednak ewidentnie tw?j raport by? naci?gany, to post?pi? s?usznie. Wszystko zale?y od osoby moderatora i tego, w jaki spos?b on interpretuje z?amanie regulaminu - jedni daj? ostrze?enia za byle g?wno, inni przymykaj? oko nawet na wi?ksze objawy z?amania regulaminu. Always nale?y do tej drugiej grupy i chwa?a mu za to.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Hyde Park

Tak, ale ma?owarto?ciowe raporty cz?sto zamiast pom?c, utrudniaj? prac? moderator?w gdy? musz? przegl?da? dwa, czy trzy zb?dne raporty zamiast przej?? do tych kt?re s? na prawd? wa?ne, ot?? to je?li pragniesz tak bardzo pomaga? to zapoznaj si? dog??bnie z regulaminem dzia?u, zanim b?dziesz raportowa? po prostu sprawd? czy robisz to z g?ow?. Oczywi?cie, czasem nie Always, ma racj?, a Ty w tym wypadku niestety tak nie jest. B?ahy, pow?d jest dla kt?rego wnosisz o tak? spraw? jak zdegradowanie moderatora, wybuchn??e? ?miechem kiedy on stwierdzi?, i? ostrze?enia dosta? nie mo?e, taka jest prawda wi?c co w tym z?ego?
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Hyde Park

Nie do ko?ca jest prawd? to, co m?wisz. W regulaminie dzia?u nie ma bowiem ?adnej wzmianki o tym, ?e moderator jest w jaki? spos?b wy?ej postawiony od reszty u?ytkownik?w. Nic nie da zapoznanie si? nawet ze wszystkimi regulaminami, je?li nie zna si? polityki wewn?trznej forum.

Nie chc? tu uchodzi? za krytykanta decyzji moderator?w, ale by?oby ?atwiej, gdyby Twitter poda? link do postu Alwaysa, kt?ry rzekomo ?ama? regulamin.
 
N

Nemo

Guest
Odp: Hyde Park

Link do zg?oszonego postu: Klik!
Tw?j raport nie by? s?uszny, dlatego otrzyma?e? ostrze?enie.
Always ma prawo pisa? posty tego typu, tak samo jak ka?dy inny cz?onek kadry. Jest to jedno z jego uprawnie? jako moderatora. Gdyby user, kt?ry za?o?y? tamten temat, ponownie szuka? jakiego? utworu, wiedzia?by gdzie ma napisa? post w?a?nie przez link do w?tku, kt?ry poda? Always w swoim po?cie.
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Hyde Park

po2. Nie wiem jaki mam by? na tym forum, staram si? aby dosta? si? do kadry i pom?c, w dzia?ach.
Biedactwo ;<

Powinien doceni? to ?e raportuje w dziale hyde park i pomagam moderatorom.
Mam pewn? rad? dla Ciebie! Zacznij raportowa? swoje posty bo jak widz? s? one g?upsze od post?w Importa.

Co do tematu, moja sta?a rada: Zastosuj si? do mojego avataru, pomy?l, sp?jrz na post za kt?ry dosta?e? ostrze?enie, jeszcze raz pomy?l i wtedy za??? temat.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Hyde Park

Dobra, czekajcie bo teraz mi tak wpad?o do ?ba, ?e raportuj?c posty u?ytkownicy id? wam na r?k?, a cz?sto dostaj? za to warny - przepraszam, ale to ma bardzo ma?y sens, je?li ?le je raportuj? upomnie? przez pw, nie dawa? od razu warna jak si? nie zastosuje to dopiero wtedy takie wyj?cie. Niekt?rzy przez tego typu tematy mog? straci? ochot? zg?aszania post?w niezgodnych z regulaminem.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Hyde Park

Heh no tak najlepiej zamkn?? temat bez s?owa wyja?nienia i czeka? a? delikwent za?o?y kolejny niezgodny z regulaminem... Tak b?dzie fajnoo nie?... Hej a mo?e lepiej u?wiadomi? go, nawet kr?tkim postem co zrobi? ?le i dopiero wtedy zamkn?? temat? To by by?o dobre...? Najpierw chcecie ?eby moderatorzy nie dawali tylu ostrze?e? tylko upominali, ale jak zaczynaj? upomina? to te? jest ?le... Zdecydujcie si? ludzie!

Poza tym wed?ug mnie post Always'a nie jest w ?adnym stopniu ma?owarto?ciowy, cho? przyznaje jest kr?tki.
 
Last edited:
E

Ewande

Guest
Odp: Hyde Park

Dobra, czekajcie bo teraz mi tak wpad?o do ?ba, ?e raportuj?c posty u?ytkownicy id? wam na r?k?, a cz?sto dostaj? za to warny - przepraszam, ale to ma bardzo ma?y sens, je?li ?le je raportuj? upomnie? przez pw, nie dawa? od razu warna jak si? nie zastosuje to dopiero wtedy takie wyj?cie. Niekt?rzy przez tego typu tematy mog? straci? ochot? zg?aszania post?w niezgodnych z regulaminem.
Warnowane s? tylko te wyra?nie z?e raporty, np. zg?oszenie poprawnego od?wie?enia tematu, bo sporo ostrze?e? zale?y od interpretacji regulaminu. Doceniamy oczywi?cie pomoc u?ytkownik?w, ale je?eli kto? celowo utrudnia prac? moderator?w, wysy?aj?c b??dne raporty, to nie mo?e pozosta? bez kary.

Co do samego przypadku Twittera, zg?oszony post jest jak najbardziej prawid?owy. Jako moderator tematyczny, Always musi pilnowa? porz?dku w dziale, a przez takie posty poucza autora tamtego tematu, ?eby na przysz?o?? pisa? w temacie zbiorczym (przy okazji widz? to te? inni u?ytkownicy).
Oczywi?cie moderator nie jest bezkarny, wi?c je?li zobaczysz jaki? post czy notk?, w kt?rej cz?onek kadry zachowuje si? ?le/nagannie, mo?esz to zg?osi? do administracji.
 
Status
Not open for further replies.
Top