What's new

-Inne IBot - Tibia 9.52

Status
Not open for further replies.

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Nazwa: IBot
Opis: Wy?mienity brazylijski bot, Ma no ok. 2 miesi?ce, od paru tygodni s? dost?pne actiony wi?c mo?na robi? scrypty 100% afk. Symuluje ruchy klawiatur? i myszk?, Interfejs w 90% podobny do tego z NeoBota. Jak dla mnie godny zast?pca neo, na razie jest darmowe, ale nie wykluczone ?e w miar? z jego rozwojem stanie si? p?atny (dziwne by by?o jakby si? nie sta?). W niczym nie odstaje od Redbota, (chocia? nie gra?em na wersji Pro, ale s?ysza?em i czyta?em troch? o nim). Je?eli kto? ogarnia? neo w ?adnym wypadku nie b?dzie mia? problem?w z Ibot'em, actiony tylko s? troch? inne.
Oficjalne Forum:
Polski Support:
Na obydwu stronach macie poradniki i bota do pobrania.
 

pacek112

Advanced User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
203
Reaction score
13
Odp: IBot - Tibia 9.52

Pobra?em bota lecz gdy odpalam launcher wyskakuje mi okno i prosi o podanie e-mail oraz passowrd. Gdzie musz? si? zarejestrowa? by to uzyska? ?
 

Don Zibi

Active User
Joined
Dec 3, 2011
Messages
62
Reaction score
6
Odp: IBot - Tibia 9.52

Pobra?em bota lecz gdy odpalam launcher wyskakuje mi okno i prosi o podanie e-mail oraz passowrd. Gdzie musz? si? zarejestrowa? by to uzyska? ?

Na oficjalnym forum. Gdy sie zarejestrujesz, wpisujesz w to okienko te same dane kt?rych u?y?e? podczas rejestracji.
 

Grish

New User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: IBot - Tibia 9.52

Zapraszam na forum o iBocie, www.tibia-ibot.pl
Support, tutoriale, skrypty, actiony!!
Wszystko czego potrzebujesz!!
 

Dinx

User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: IBot - Tibia 9.52

Xinum here crack pod 9.70 do ibota jak kto? poszukuje to prosz?
 
Last edited by a moderator:

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: IBot - Tibia 9.52

@UP
Skan:


---Aktualizacja---

Jako i? nie mog? edytowa?, nie radz? pobiera? tego Pseudo Cracka, poniewa? jest to Malware - Ardamax Keylogger.

Pozdrawiam.
 

Tomurka

Active User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
122
Reaction score
1
Odp: IBot - Tibia 9.52

Ibot:Najlepszy bot po NeoBocie...Polecam!!!
 

Bojawin

Active User
Joined
Feb 2, 2012
Messages
56
Reaction score
0
Odp: IBot - Tibia 9.52

Sprzedaje licencje do RedBota i ibota i nie by? bym taki pewny , ?e Ibot jest najlepszy po Neobocie . Bo na Ibocie nooby maja mi deleted po tyg czasem a na redbocie mainem smigam juz z 3 miesi?ce :) Wi?c widz? du?ej wiedzy na ten temat nie masz :) Albo by? mo?e tylko Ibota u?ywa?e? i jeszcze nie mia?e? deleted :)
 
Joined
Jan 28, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: IBot - Tibia 9.52

Co do Ibota znalazlem cracka na brazylijskim forum, sam smigam na nim kilka dni i nic sie nie dzieje. Po co placic jak mozna miec za darmo ;)
Notka moderatorska:
Po co dodawa? skoro mo?namie? bana

sciagacie na wlasna odpowiedzialnosc
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top