What's new

Id potwor?w

Bufo

Advanced User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
151
Reaction score
2
Age
30
Witam,

Potrzebuje ID ded?w potwor?w, jak sprawdzi? da si? jako? ? np. ID Stone Golem i jak to sprawdzic.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Id potwor?w

Wgrze klikasz look na zgonie i ID wyswietla sie w miejscu, gdzie zazwyczaj pisze Sorry not possible, albo w items.xml wyszukujesz nazwe ciala np dead stone golem.
 

Bufo

Advanced User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
151
Reaction score
2
Age
30
Odp: Id potwor?w

Wgrze klikasz look na zgonie i ID wyswietla sie w miejscu, gdzie zazwyczaj pisze Sorry not possible, albo w items.xml wyszukujesz nazwe ciala np dead stone golem.

W?a?nie gdy klikam look nie wy?wietla mi si? Id, a sk?d moge wzi?? items.xml m?g?by? podes?a??
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Id potwor?w

items.xml masz w folderze /data/items
 

Bufo

Advanced User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
151
Reaction score
2
Age
30
Odp: Id potwor?w

W swoim items nie mam, ID potwork?w ani nie moge klin?? LOOK. ;/ Prosz? o pomoc.

---------- Tre?? dodana 06-12-16 0 09:12 ----------

@@@@ REFRESH
Pomo?e kto? ?
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Id potwor?w

To tak na pocz?tek wejd? na goda i musi si? na nim wy?wietli? id po klikni?ciu na deada.
W rme map edytor masz tak?e cia?a i ich id. Oraz zostaje items.XML no tutaj naci?nij sb ctrl+f i napisz dead i sprawdzaj po kolei xd. Najlepszy spos?b my?l? ?e to ten z rme.
 

Bufo

Advanced User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
151
Reaction score
2
Age
30
Odp: Id potwor?w

To tak na pocz?tek wejd? na goda i musi si? na nim wy?wietli? id po klikni?ciu na deada.
W rme map edytor masz tak?e cia?a i ich id. Oraz zostaje items.XML no tutaj naci?nij sb ctrl+f i napisz dead i sprawdzaj po kolei xd. Najlepszy spos?b my?l? ?e to ten z rme.
M?g?by? poda? mi ID demona i Dragona lorda tibia 7.92 lub 8.1
 
Top