What's new

Igrzyska w Pekinie - rozmowy og?lne.

Status
Not open for further replies.

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Hej,
Temat powsta?, aby nie zak?ada? nowego tematu, aby si? wyp?aka?, wy?y?, uradowa?, podnieci?. Wszystko co zwi?zane z wszelkimi dyscyplinami sportu, z Igrzysk w Pekinie, tu !
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Dobra. Ciesz? si?, ?e Polacy w siatk?wk? wygrali, a? 3-0 ze szwabami. Smuc? si?, ?e nasze z?otka przegra?y i Otylia nie przesz?a dalej.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Pi?ka r?czna + mimo, ?e grali ze s?abym przeciwnikiem, ale wydaje mi si?, ?e t? ekip? mog? naprawd? liczy? nawet na z?oto.
Siatk?wka m??czyzn - dobra gra, chcia? bym aby powalczyli o medal (gorzej mo?e by? z dziewuszkami [ach Skowro?ska ;p] gdy? podobno maj? jakie? konflikty z trenerem a to za dobrze nie wr??y)
Jestem natomiast bardzo rozczarowany postaw? Otylii. Ona sama te? bardzo to prze?ywa po - 9 miejscu si? pop?aka?a, ale pozostaje jeszcze jej koronny dystans czyli 400m motylkiem.

Szkoda tylko, ?e igrzyska s? przes?oni?te tak wieloma przykrymi incydentami jak Tybet, czy Gruzja. Wg. mnie nie powinny mie? miejsca w krajach niedemokratycznych...
 

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Dream Team!!! :) Ale 2/16 za 3, podczas gdy w NBA rzucaja z daleszej odleglosci?
?wietnie szczypiornisci, tylko trzeba popracowac nad skutecznoscia.
Zadziwia mnie forma naszych plywakow. Szczegolnie Korzeniowskiego i Otylii. Nie wiem, czy byly to ich koronne dystanse, ale ktos tu jest niepowazny. Podobno na Olimpiadzie kazdy powinien bic swoje rekordy. Podobno mielismy byc potega plywacka...

Blanik, Do??ga, Ko?ecki, Pyrek, Radwa?ska, szczypiorni?ci, mo?e kto? jeszcze. Tak stawiam naasze medale...
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
ja tam ogl?da?em ostatnio 2x kolarstwo oraz koszyk?wk? dzisiaj USA vs Chiny. Bardzo pi?kny meczyk a te wsady boskie :) czekam na nast?pne mecze w wykonaniu USA ;) oczywi?cie 3mam kciuki za Polak?w ;)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Tak si? zapytam, wie kto? gdzie mo?na obejrze? koszyk?wk? w internecie?
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Szkoda ze Polki w siate przegraly,a nasi chlopcy?
Gromia wszystkich:D
Bardzo duzo rekordow swiata bedzie na tej olimpiadzie.
Dzis ogladalem sztafete 4x100m(oczywsiscie rekord swiata)
Ale jaki ;o o poltora dlugosci ciala.
Postep jest kapitalny i trzymam kciuki za Polakow(szczegolnie siata,reczna i kajakarstwo,bo w tym mozemy zdobyc medal)
/Moking

@Down
Swi?ta racja po wygranej przez USA sztafecie 4x100m ma szanse na 8 zlotych medali.
Cos niesamowitego.
 
Last edited:

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Tak si? zapytam, wie kto? gdzie mo?na obejrze? koszyk?wk? w internecie?



Dzis widzialem jak Michael Phelps bije rekord ?wiata o 2 sekundy! Je?li zdobedzie te 8 zlotych medali, b?dzie to wydaje mi sie najlepszy wyst?p w calej historii Igrzysk!
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Arthur a jak to sie ogl?da bo jako? nie czaj? tej strony ; )

ma? offtop i tak ?ebym mia? na jesie?: a wie kto? gdzie mo?na tak ogl?da? NBA?
 
Last edited:

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
#Chris
Obok g??wnych news?w po prawej stronie masz wydarzenie miesi?ca i "wi?cej" w tym wydarzeniu :) klikasz na to i masz tam pokazane transmisje ,wybierasz t? kt?r? chcesz obejrze? i play :)
#Topic
no ciekawe kiedy b?dzie ten pierwszy olimpijski medal :)
 

Oszuu

New User
Joined
Aug 12, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Drevax nie 400 motylem tylko 200 tak samo korzen sie nastawil podobno na to a nie na 400 dow. Jak by?em z nimi na grand prix Polski to pokazali troche wi?cej. Ale dadz? rad? P?ywanie rox!

Edit #1
Dzis widzialem jak Michael Phelps bije rekord ?wiata o 2 sekundy! Je?li zdobedzie te 8 zlotych medali, b?dzie to wydaje mi sie najlepszy wyst?p w calej historii Igrzysk!
Niestety nie masz racji... Kiedys kiedys nie pami?tam jak on mia? zdoby? 12 z?otych medali czyli w kazdej konkurencji w jakiej startowa? mia? z?oto


Na przysz?o?? edytuj posty. Mo?e si? to dla Ciebie ?le sko?czy?. :p
//Konst~
 
Last edited by a moderator:

Arthur

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Niestety nie masz chyba racji. Nie po to, podniecaja sie ciagle Phelpsem, zeby byl ktos lepszy od Phelpsa i Spitza z 72 roku.
 

Dilvish

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
107
Reaction score
7
Siatk?wka- Polska- Egipt 3:0, bardzo ?adnie grali, a w 3 secie do 10 ich roznie?li, a Sebastian przed Igrzyskami nie b?yszcza?, a teraz to jeden z lepszych zawodnik?w w dru?ynie Polski.
Pi?ka r?czna- dobrze panowie pograli i dosy? du?o wygrali, nie pami?tam dok?adnie wyniku, ale chyba 38- 18 ? Co? ko?o tego.
Szkoda, ?e Otylia co? s?abo, a liczy?em na medal.
Z?otka, bardzo s?abo graj? i dla mnie ju? nie ma nadzieji dla nich.
 

Kard

User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
13
Reaction score
2
My?l? ?e jak na razie to mo?emy si? cieszy? tylko z gry siatkarzy no i po trochu z szczypiornist?w, no ale przecie? od nich tego wymagamy. Og?lnie jak na razie to jedna wielka pora?ka jak dla nas te igrzyska ... 5 dzie? bez ?adnego medalu. Mo?e p??niej b?dzie lepiej. Najwi?kszym zaskoczeniem by?o dla mnie ?e tenisistki tak szybko odpad?y i w deblu i w samodzielnych wyczynach. Domachowskiej mo?na to wybaczy? ale Radwa?skiej raczej nie, jak to mo?liwe ?e jedna z faworytek turnieju odpada tak szybko?^^ Mam nadzieje ?e J?drzejczak nas dzisiaj nie zawiedzie i zdob?dzie pierwszy medal.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Polskie siatkarki przegra?y dzisiaj po do?? za?artej walce z Japonkami 2:3. Powoli trac? nadziej?, ?e wyjd? z grupy... :-(
 

Dilvish

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
107
Reaction score
7
Tak, niestety przegra?y. My?la?em, ?e przegraj? ju? 3:1, bo by?o 23:21 dla Japonek, ale da?y rad?, ale ju? w tajbreku 15:11 przegra?y, ale jeszcze zosta?y 2 mecze, mniejmy nadziej?, ?e wygraj? kolejne, ale c??.
Teraz czekamy na mecz Wis?a Krak?w- Barcelona, hmm ciekawy mecz :)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31

tutaj taki film z igrzysk, koszmarna kontuzja


ja ju? przesta?em wierzy? w `z?otka`, nadzieje podtrzymuj? jeszcze siatkarze, zobaczymy co poka?? w meczu z Serbi?
 

Kard

User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
13
Reaction score
2
No dzisiaj ?wietny mecz siatkarzy z Serbi?, jak b?d? z tak? form? grali do ko?ca turnieju to mo?e pokusz? si? o jaki? medal :>
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Teraz jeszcze liczy? na siatkarki ?eby co? pokaza?y :) Bo o siatkarzy nie ma co si? martwi?
*Dla niezorientowanych Polska wygra?a z Serbi? 3:1 za co wielkie gratulacje :)
Ciekawe kiedy ten pierwszy medal b?dzie ...
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Nareszcie ! Mamy z?oto !
Na ten moment czekali?my z ut?sknieniem. Ale wreszcie jeeeeest! Z?oty medal dla Polski.

Tomasz Majewski spisywa? si? dzi? rewelacyjnie. Polski kulomiot ju? w porannych eliminacjach pokaza? si? z jak najlepszej strony. Wygra? je z wynikiem 21,04 m, kt?ry by? jego rekordem ?yciowym.

W finale nasz lekkoatleta rozpocz?? od 20,80. Mimo i? by? to najlepszy wynik, Majewski by? zdenerwowany. M?wi? do siebie, niekoniecznie parlamentarne s?owa :) Wida? by?o ju? wtedy, ?e jest ogromnie zmobilizowany!

Polaka w nast?pnej serii wyprzedzi?o trzech rywali. Ale potem nast?pi?a wielka odpowied? Majewskiego. W trzeciej pr?bie Polak pchn?? kul? na odleg?o?? 21,21 - to da?o mu prowadzenie. Majewski pobi? wi?c kolejny rekord ?yciowy.

Za chwil? jeszcze si? poprawi?! W czwartej pr?bie Tomasz Majewski uzyska? wynik 21,51! Nieosi?galny dla reszty stawki!

Bez cienia przesady mo?na stwierdzi?, ?e Polak zdeklasowa? reszt? stawki. Drugi zawodnik - Amerykanin Christian Cantwell uzyska? 21,09, a trzeci - Bia?orusin Andriej Michniewicz 21,05.

Mamy wi?c pierwszy z?oty medal na igrzyskach w Pekinie! Jednocze?nie to 60. z?oto w historii olimpijskich start?w Polak?w.

Majewski jest drugim polskim kulomiotem, kt?ry wygra? olimpijski konkurs. Poprzednio dokona? tego W?adys?aw Komar - na igrzyskach w Monachium w 1972 roku.

Dok?adnie o 16:39 czasu polskiego (22:39 w Pekinie) zabrzmia? "Mazurek D?browskiego". Wzruszaj?ca chwila!
?r?d?o o2.

No w ko?cu zdobyli?my z?oto. Polak bardzo dobrze rzuca?. Gratuluj? mu i ?ycz? dalszych sukces?w jemu jak i naszym innym Polakom na igrzyskach.
 
Status
Not open for further replies.
Top