What's new

III Wojna ?wiatowa

Status
Not open for further replies.

Zwolinek

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
39
Reaction score
2
Odp: III Wojna ?wiatowa

To mo?e by? prawda o tej wojnie przed chwil? slyszalem jak z 30 helikopetr?w przelecia?o nad moim domem, babcia dzwoni?a, ?e na jej podw?rku zaparkowa? czo?g.

A najlepsze jest to, ?e dzi? w nocy przyszedl do mnie sam archanio? Gabriel i powiedzia? mi, tak cichutko, ?e dzi? rozp?ta si? III wojna ?wiatowa.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: III Wojna ?wiatowa

Jakby?cie czytali troch? wi?cej i u?yli wujka google (KOFFAM <3), to by?cie przeczytali, ?e ta pani, przepowiedzia?a idealnie dat? I i II wojny ?wiatowej oraz ?mier? Stalina. Przypadek? Raczej nie. Szanse mniejsze ni? w lotka :/
Pono? przewidzia?a te? katastrof? w Czarnobylu - skoro taka z niej jasnowidzka, to czemu nikogo o tym nie poinformowa?a, tylko do niej dopu?ci?a? Brednie, jak przewidzi moj? ?mier?, to uwierz?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: III Wojna ?wiatowa

Pono? przewidzia?a te? katastrof? w Czarnobylu - skoro taka z niej jasnowidzka, to czemu nikogo o tym nie poinformowa?a, tylko do niej dopu?ci?a? Brednie, jak przewidzi moj? ?mier?, to uwierz?.
Ta Ci wielcy jasnowidzowie zazwyczaj s? ukartowani przez odpowiednich ludzi z kas?, kt?rzy chc? wi?cej kasy. Sobie pomy?l? oh jebnijmy niby pami?tnik xxx napiszmy o tym co si? wydarzy?o na ?wiecie, nag?o?nijmy, zgarnijmy kas? + nakr??my dobry film niech si? sprzedaje na DVD - tak podsumuj? waszych jasnowidz?w, prorok?w i chuj wie kogo jeszcze:D Speeder ma racj? w tym temacie. Nawet nie wiem dlaczego ten temat jeszcze istnieje wiem, ?e jeszcze dzie? nie min??, ale bez przesady..
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: III Wojna ?wiatowa

Katastrofa naturalna? Nie s?dz?. Oczywi?cie, upadek ludzko?ci w ko?cu nast?pi, lecz na pewno nie w przeci?gu nast?pnych 400 lat. Wnioskuj?c; ze strony natury nam nic nie grozi, w najbli?szym czasie i to nie ona mog?aby si? przyczyni? do naszego upadku.

Je?li nie natura to co? Jaka jeszcze si?a, jest w stanie zagrozi? naszej cywilizacji? Odpowied? sama si? nasuwa - to my sami, a raczej cz?owiek. Postaram si? teraz rozwin?? i uzasadni? moje zdanie. Przypatrzmy si? tego spisowi, pokazuj?cemu ilo?? zab?jczych dla ?rodowiska g?owic nuklearnych, posiadanych przez ka?dy kraj:

od 1945 - USA - 10.000 g?owic
od 1949 - Rosja - 16.000
od 1952 - Wielka Brytania - 160
od 1960 - Francja - 350
od 1964 - Chiny - 200
od 1974 - Indie - 160
od 1979 - Izrael - 150
od 1998 - Pakistan - 50
od 2006 - Korea P??nocna – 15.

Tak, szokuj?ce, prawda? Sumuj?c, ?wiat mo?e u?y? 30 tysi?cy g?owic. Lecz to nie koniec. Do zupe?nego st?pni?cia, wystarczy?oby, aby jeden z powy?szych kraj?w, zaatakowa? inny kraj, przy ich pomocy. Na reakcj? nie trzeba by by?o d?ugo czeka?. Rz?d nie pozwoli?by na bezkarne mordowanie, milion?w ludzi i reakcj? by?oby ostrzelanie atakuj?cych, co spowodowa?oby ogromne straty w ludziach - niekoniecznie tych winnych, lub wojskowych. Nast?pnie reszta kraj?w opowiedzia?aby si? za jedn? z stron i zacz??aby si? rze?. Oczywi?cie, przy ok. 6,77 miliard?w mieszka?c?w ziemi, cz??ci uda?oby si? uj?? z ?yciem. Ale to nie by?by koniec.

Obszary zosta?yby totalnie ska?one, ludzie powa?nie napromieniowani. Sk?d bezradna rasa ludzka zdoby?aby jedzenie, medycyn? i wiele innych potrzebnych ?rodk?w do ?ycia. Najprawdopodobniej wybuch?aby jaka? zaraza, dziesi?tkuj?c ludno??. Ludzie chowaliby si? w pozosta?o?ciach miast, walcz?c o przetrwanie. Zapanowa?by g??d, ludzie obr?ciliby si? przeciwko sobie i zacz?li uprawia? kanibalizm. Mo?e brzmi to nieprawdopodobnie, ale to prawda i co? takiego mia?o ju? miejsce. Bowiem podczas obl??enia Stalingradu, mieszka?cy zacz?li zabija? i konsumowa? innych, poniewa? dostawy jedzenie nie dochodzi?y przez b. d?ugi okres. Jednym s?owem, zapanowa?by jeden, wielki chaos. O co o p?odzie? Czy przetrwa?by? Napromieniowanie, najprawdopodobniej uniemo?liwi?oby rozmna?anie si? ludzi...

Tak to mroczna wizja, lecz zarazem b. realistyczna. Bowiem tak niewiele brakuje, aby si? dope?ni?a. Na dzisiejszy dzie?, Ameryka jest w stanie wyniszczy? reszt? ?wiata. Lecz ludzie przejmuj? si? 2012, rozmawiaj? o nim, panikuj?. To ?a?osne, gdy wystarczy troch? poszuka? i poczyta? a nasze spojrzenie na ?wiat b?dzie zupe?nie inne. Bowiem to nie topnienia lodowc?w, ocieplenia klimatu czy innych kataklizm?w powinni?my si? obawia? a nas samych. Bowiem natura z nami zrobi porz?dek z pewno?ci?, ale nie szybko. A opisany prze zemnie proces, mo?e zaj?? w przeci?gu 3-5 lat. Zach?cam do dyskusji, bo jest o czym.

fallout-3.jpg
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: III Wojna ?wiatowa

?YJEMY, kurwa ?yjemy...
teraz na wojne mam wyjebane Polska jest nietykalna ;]

Jak widac wszystko okaza?o si? stekiem bzdur...
?yjemy i musimy dalej chodzic do szko?y. shit..

temat chyba do zamkni?cia :>
 

DJ Sebio

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: III Wojna ?wiatowa

Powiem to tak... Je?li mia?a wybuchn?? III Wojna ?wiatowa to bardzo si? ciesz? ?e j? prze?y?em b?d? mai? co opowiada? dzieciom xDDDD A tak na serio to wierz?, ?e teraz wybuchnie wojna jak w 2012r. b?dzie koniec ?wiata... Po prostu nie wierz? co jaki? tam sobie cz?owiek powiedzia? ?e np. "B?dzie wojna 10 listopada 2010r."... I coo? mamy rozczarowanie tak jak z "ko?cem ?wiata w 2012r.", to jest po prostu ?mieszne wciska? kit ludziom i trzepa? za to wielk? kas? na naiwniakach... Oczywi?cie nikt nie m?wi ?e nie mo?e odpierdoli? jakiemu? politykowi (patrz: Putin) i wtedy si? mo?e zacz??, ale na to nie ma wp?ywu cz?owiek kt?ry o tym nie decyduje i m?wi to dawno dawno temu...
 

Aprio

New User
Joined
Nov 10, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: III Wojna ?wiatowa

No coment:curse:, ju? my?la?em ?e wszyscy umrzemy i spotkam kadre t_net w niebie :lol:.Wracaj?c to tematu jak wida? nie warto wierzy? w te "przepowiednie" przysz?o?ci.Baba Vanga, ju? sobie to przemy?la?a ?e naiwniaki b?d? spamowa? na forum t_net:lol:
 

OldAreal

User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
36
Reaction score
9
Odp: III Wojna ?wiatowa

Pono? przewidzia?a te? katastrof? w Czarnobylu - skoro taka z niej jasnowidzka, to czemu nikogo o tym nie poinformowa?a, tylko do niej dopu?ci?a? Brednie, jak przewidzi moj? ?mier?, to uwierz?.


Jakby Ci powiedzia?a, ?e za 3 tygodnie w twoim domu b?dzie po?ar, kt?ry sam wywo?asz - uwierzy?by? jej? - nie...
Dlaczego wi?c ca?y ?wiat mia?by jej wierzy?? Przepowiedzia?a proroctwa, poczeka?a 20 lat i jak si? to wydarzy?o to z tego co wiem, by?a pokazywana w mediach. W ko?cu nikt "g?upi" by nie przepowiedzia? tyle trafnych dat.

Ona ani grosza nie mia?a z przepowiedzenia tych dat 2010-2018r. Zadowoleni? : )))

------------------------------------------------------------
Co do III wojny ?wiatowej to nie przesadzajcie.
Jako cz?owiek jestem z?y ?e kiedy? ludzie zgin?? z tak b?ahego powodu, ale to nie znaczy, ?e b?dzie totalny koniec. Dla Ziemii jest to nawet lepiej - natura chocia?by od?yje.

Poza tym, nie przesadzajcie. Po wojnie prze?y?o by kilkadziesi?t milion?w ludzii. Wystarcz? oni na powo?anie do ?ycia przysz?ych pokole? w zastraszaj?cym tempie. Jak kto? powiedzia? - po wojnie nie b?dzie antykoncepcji ani innych ?rodk?w. Dzieci b?d? si? rodzi? szybciej ni? w Chinach xddd

Do tego Ahm, dojdzie ?wiadomo?? ludzi jak? zag?ad? robi bro? j?drowa ; ddd
Mo?e po tym zapanuje spok?j i ludzie skupi? si? na wa?niejszych celach jak eksploracja Marsa i podwy?szanie w nim temperatury xdd Na staro?? chc? widzie?, jak posadz? pierwsze drzewka na marsie xd


Marcin24:
"Polska jest nietykalna"
PFFFF. Odezwa? si? xd By?a jaka? tam grupa ludzii, kt?ra przeliczy?a ile g?owic j?drowych poleci na Polsk?. Z wylicze? wysz?a suma ok.150. Oczywi?cie tylko przy najwi?kszej wojnie. Przy takiej na mniejsz? skal? ok.40-50~. Wystarczy do zniszczenia wszystkich wi?kszych miast powy?ej 40 000 os?b ; p
 
Last edited:

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: III Wojna ?wiatowa

Powiem szczerze.
Je?li nasza polityka nie we?mie si? w gar?? to za 20 lat b?dzie wojna. Dlaczego?
Ka?dy m?wi? ?e ostatnio by? kryzys, ?e holywood zbankrutowa?o. Ot?? si? mylicie, to jest przedsmak co nas czeka. M?wi si? ?e Polska ucierpia?a najmniej, poniewa? mamy dodatkowe rezerwy kasy. Wszyscy politycy czy w Polsce czy w Rosji czy z innych kraj?w po?yczaj? kas? z narodowego banku. Porzyczaj? tak ?e p??niej nie b?dzie z czego odda?. I w?a?nie przez to za jakie? 20 lat wybuchnie 3 wojna ?wiatowa.
?wiat podzieli si? na 3 gr?py.
* Mocn? gdzie znajd? si? czo?owe pa?stwa czyli Stany Zjednoczone, Rosja itp.
* ?redni? gdzie znajdzie si? Polska i inne kraje
* S?ab? gdzie znajd? si? te s?absze pa?stwa Pakistan i inne
Te najwi?ksze Jednostki b?d? mi?dzy sob? walczy? a? si? pozabijaj? a wtedy Polska wyjdzie z tego jako najwi?ksze Pa?stwo.

Ci politycy mnie za przeproszeniem wkurwiaj?. Jak wpadaj? jakie? propozycje to jak my?licie jak przebiega g?osowanie? Ka?dy g?osuje za propozycj? kolegi. Nie patrz? czy dobra propozycja tylko ?eby zag?osowa? na propozycje kolegi bo m?wi? do siebie jak by to wygl?da?o jak bym nie zag?osowa? na kumpla. I powiedzcie mi do czego dojd? te chuje? Warto popatrze? co oni odpierdalaj? w tym rz?dzie:
* Kupili nowe my?liwce ale zapomnieli o instrukcji, o miejscu dla szkolenia dlatego Polacy ?eby si? szkoli? musz? jecha? do stan?w.
* Kupili rakiety ale zapomnieli kupi? do tego wyrzutni.
Tam si? dziej? po prostu czyste jaja. I gdzie dojd? te stare pryki?

Sory za s?ownictwo ale jak o tej polityce my?l? to mnie krwawica bierze.

Jeszcze takie odniesienie
To nie przepowiedzia?a stara babcia, tylko znana wizjonerka to po pierwsze. Nie psuj jej dobrego imienia.

Nie obchodzi mnie jaka? stara babcia. To jest po prostu wiadome je?eli owa polityka si? nie zmieni
 
Last edited:

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: III Wojna ?wiatowa

LUDZIE!! w 2012 wygramy Euro!! ja to widze!
tez w to uwierzycie?

bez przesady... ciezko jest cokolwiek przewidziec, choc w dzisiejszysz czasach duzo rzeczy sie "wali", tzn latwo mozna powiedziec, ze gdzies bedzie niepokoj czy cos takiego... ale wojna?
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: III Wojna ?wiatowa

A i chcia?em jeszcze doda?, ?e najgorsz? rzecz? o tych moich g?owicach, jest fakt, ?e w Rosji, posiadaj?c wystarczaj?ca du?o got?wki, byle kto mo?e je mie? i sobie np. trzyma? w piwnicy a za jakie? 4 lat mu co? pierdolnie i si? zacznie.
 
Joined
Nov 11, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: III Wojna ?wiatowa

Raczej to nie prawda.
Legenda stworzona dla postrachu biedak?w..
Jako katolik wierze jedynie w koniec, a nie w kazd? przepowiednie, kt?r? kto? mi nieznany se postawi?.

W?tpliwe....


ten temat powinien trafi? do 'pogromcy mita'

Tak, tak - 2012 to legenda, reszta to prawda.

co to na tym forum niemozna nic powiedziec ?
 
Last edited:

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: III Wojna ?wiatowa

Raczej to nie prawda.
Legenda stworzona dla postrachu biedak?w..
Jako katolik wierze jedynie w koniec, a nie w kazd? przepowiednie, kt?r? kto? mi nieznany se postawi?.
W?tpliwe....
ten temat powinien trafi? do 'pogromcy mita'
Tak, tak - 2012 to legenda, reszta to prawda.
 
Status
Not open for further replies.
Top