What's new

Ile dostaniemy KARY?

Status
Not open for further replies.

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Witam.

Jak ju? wiecie, w Polsce zrobi? si? szum przez t? grup? HAKER?W...
Teraz nas to zaboli.
Czy ju? sprawdzili?cie ile dostaniecie kary?
Mi wysz?o 8 lat wi?zienia heh, za nielegalne pliki typu gry,windows itp.

Czy to prawda? .. Chamstwo !
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Jak krad?e? to masz XD

A tak serio to nie powiniene? si? ba?, bo gdyby chcieli egzekwowa? to prawo, to musieliby pozamyka? po?ow? Polak?w, a tego na pewno nie zrobi?. No i ACTA jeszcze nie zosta?a ratyfikowana przez Sejm RP, wi?c nie masz si? raczej ba?, bo "prawo nie dzia?a wstecz". Niby operatorzy maj? info o nas sprzed roku, ale chuj tam. :D

Ba? to si? powinni w?a?ciciele warez?w i serwis?w sharingu plik?w, a nie zwykli z?odzieje. :)
 

ChmieluAG

Advanced User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
170
Reaction score
8
Odp: Ile dostaniemy KARY?

G?wno prawda, pierwsz? zasad? prawa jest : Prawo nie dzia?a wstecz. Ale ba? powinien si? ka?dy gdy? i przed wej?ciem ACTA, nielegalnym by?o posiadanie jakichkolwiek gier, film?w, muzyki bez licencji. A gdy ratyfikuj? t? ustaw?, w?adze b?d? mia?y dost?p do naszych komputer?w i b?d? mog?y to sprawdzi? bez mniejszego problemu. Jednak moim zdaniem b?dzie mo?na pozywa? wszystkie organy w takim wypadku ze wzgl?du na ograniczanie praw obywatelskich, narzucanie cenzury etc.
 
Last edited:

John Tyron

User
Joined
Jan 4, 2012
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Tak naprawde , rz?d podpisa? ACTA , aby ich dokumenty nie trafi?y do sieci , aby uzytkownicy internetu nie mogli ich pobrac. W niekt?rych dokumentach s? informacje , kt?rych si? bardzo wstydz? i jak by wysz?y na ?wiat?o dzienne to by?a by gruba afera. A ta bujda o ochronie autorstwa to wielka bzdura.
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Og?lnie, BTW ja si? nie boj? ;p mog? mnie bra? do pud?a, chocia? naucz? si? ?ycia.

A tak na powa?nie, ale jak typek od neta mnie podjebie? ;d
z reszt? nie musz? wszystkich, tylko tych co maj? du?? ilo?? nielegalnych plik?w na dysku itp.. a ja mam ich ok 100;/
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Sranie w banie. Te ACTA jest po prostu, ?eby postraszy? obywateli. W?tpie czy np. 30 Second to mars pozwaliby wszystkich Polak?w, kt?rzy s?uchaj? ich muzyki w internecie. To nie rz?d ma pozwa? was i zamkn??! To w?a?ciciel lub jego przedstawiciele maj? takie prawo!
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Og?lnie, BTW ja si? nie boj? ;p mog? mnie bra? do pud?a, chocia? naucz? si? ?ycia.

By?e? tam? Je?li nie to nie pisz o czym?, o czym nie masz poj?cia. Gwarantuj?, ?e po 1 dniu by? b?aga? Boga o wyj?cie.

@Top
Jak to wyliczy?e??
Gdyby mieli zamyka? ka?dego to wi?zienia, kt?re i tak s? przepe?nione nie pomie?ci?yby wi??ni?w, bo 95% polak?w (nie wliczaj?c firm) u?ywa crackowanych program?w.

@Down
Skoro wiesz to po chuj piszesz takie rzeczy. Osobi?cie nie mam poj?cia, ale znam ludzi, kt?rzy maj?.
 
Last edited:

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Ile dostaniemy KARY?

jak to wyliczy?em ;D? znajomy poda? mi link, nie pami?tam ju? bo historia usune?a si? ;<

Wiem ?e w pierdlu bym nie wytrzyma?, ale ty te? w 99% nie masz poj?cia co tam si? dzieje ;P .
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Jest jaka? ustawa, przez kt?r? operatorzy telekomunikacyjni maj? OBOWI?ZEK przetrzymywa? przez rok lub dwa lata (nie pami?tam) informacje na temat swoich klient?w, czyli bilingi, historia, daty itp. Tak?e wiedz? jakie przegl?da?e? strony i co ?ci?ga?e? w przeci?gu 12-24 miesi?cy (do dzi?). :)
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Dobijacie mnie, teraz to mam si? posra? w gacie heh ;d ? Nie no ?art.
Ale ciekawi mnie to czy b?dzie tak jak m?wi? ?e za nielegalne pliki b?dziemy karani... Polska schodzi na psy, a najgorzej schodzi gdy Kaczka spad?a z samolotu ; <
 

ChmieluAG

Advanced User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
170
Reaction score
8
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Sranie w banie. Te ACTA jest po prostu, ?eby postraszy? obywateli. W?tpie czy np. 30 Second to mars pozwaliby wszystkich Polak?w, kt?rzy s?uchaj? ich muzyki w internecie. To nie rz?d ma pozwa? was i zamkn??! To w?a?ciciel lub jego przedstawiciele maj? takie prawo!

Chyba jednak ma?o wiesz, to rz?d mo?e nas poci?gna? do odpowiedzialno?ci karnej, a osoby prywatne do odpowiedzialno?ci cywilnej.


Dobijacie mnie, teraz to mam si? posra? w gacie heh ;d ? Nie no ?art.
Ale ciekawi mnie to czy b?dzie tak jak m?wi? ?e za nielegalne pliki b?dziemy karani... Polska schodzi na psy, a najgorzej schodzi gdy Kaczka spad?a z samolotu ; <
Je?eli dojdzie ratyfikacji to b?dziemy karani.
 
Last edited:

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Wida? obycie wi?kszo?ci w temacie. P?ki co acta nie jest zgodna z prawem unii wi?c nie nale?y si? ba?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Jak krad?e? to masz XD

A tak serio to nie powiniene? si? ba?, bo gdyby chcieli egzekwowa? to prawo, to musieliby pozamyka? po?ow? Polak?w, a tego na pewno nie zrobi?.

Po?ow?? xd Znajd? mi jeden prywatny komputer bez ani jednego pirackiego programu ;d

Co do tematu - ?eby kto? od nich m?g? wej?? na dany komputer, musi mie? jakie? podejrzenie o z?amaniu praw autorskich. Nawet ACTA nie pozwala im narusza? prywatno?ci u?ytkownik?w komputer?w bez ?adnych dowod?w na to, ?e dany u?ytkownik z?ama? (to g?upie~) prawo. Poza tym to nie ma sensu. Ciekawe co by zrobili gdyby kilkumilionowa grupa Polak?w przyzna?a si? dobrowolnie do posiadania pirackiego oprogramowania. Co, pozamykaliby wszystkich? Daliby kar? grzywny? G?upota.
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Ile dostaniemy KARY?

@up daj zdj?cie w lepszej jako?ci.

A tak po za tym po?yjemy, zobaczymy na razie acta jeszcze g?wno mo?e ale co b?dzie mog?a p??niej to si? oka?e :D
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Nie p?jdziecie siedzie?, bo nie ma miejsc, mo?ecie dosta? kar? pieni??na, a Windows radz? kupi?, na Tibie i Papierosy pieni?dze s?, a na Windows nie??
 

Vorlax

User
Joined
Jun 1, 2011
Messages
32
Reaction score
2
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Nic nam zrobi? nie mog?, ca?ej polski nie posadz? jak napisa? pan ile? post?w wstecz. Z reszt? co ma by? z tym ACTA? Jaki my mamy w ko?cu ustr?j pa?stwowy? Na pewno nie demokratyczny skoro si? nie licz? ze zdaniem ponad 50% polak?w.
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Ile dostaniemy KARY?

Likwiduj? ACTA? czy ja dobrze us?ysza?em ;D?
 
Status
Not open for further replies.
Top