What's new

Ile warta jest ta posta?

Status
Not open for further replies.

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
witam kochani . mam pytanie ile warta jest ta posta?
postajpg_wnqsasp.jpg

nwm jakie jeszcze informacje potrzebujecie do wyceny ;D
@edit: to chyba te? wa?ne xd Shielding 107 Axe 112 ?wiat Nerana
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Ile warta jest ta posta?

rl czy ots? Profa i skille? Sellasz z itemami czy bez? Ma pacc czy nie? Ma r-keya czy nie?

~~ jak dla mnie za tego 200-300zl xD ale ja sie nie znom niech sie ktos bardziej wtajemniczony wypowie
 
Last edited:

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Ile warta jest ta posta?

RL, EK, skille Shielding 107 Axe 112 ,nie jest to m?j char tylko ziomka i my?li nad sprzeda?? co moge jeszcze doda? gra? na niej od 1lvl ;D nie ma pacc ale cc ma sporo nie wiem ile i jest r-key
@edit
jeszcze dodam ?e " na tym acc jest jeszcze 116 palek 41 mag i innych pare z zajebistymi skillami xD"
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ile warta jest ta posta?

Przelicz eq, itemy, pacca na ccki, dodaj cceki, przelicz po wartosci cc na swiecie na ktorym jest postac(10-15zl za 1kk zaleznie od serwera). Takze liczenie tego jest dosc proste.
Sama postac ma ciezka do okreslenia wartosc w sumie... Co patrze teraz na oferty to mozna kupic jakies 300+ levele juz za jakies 300 zl. Ale inne z kolei maja wartosc ok 700-1000+ zl... Wiec badz tu madry i pisz wiersze...
Co do tych innych postaci, to wszystkie razem sa moze warte z dyche albo dwie, wiec nie ma co ich brac pod uwage za bardzo ;P
Chyba, ze do zaokraglenia, np za postac 500, za cc i eq 260 i 40 za te postacie dla rownego ;P

Ogolnie nikt nie powie ile jest warta. Jak stwierdzi sam, ze zadowala go konkretna suma to niech wystawi i sprawdzi czy sie sprzeda. Jesli sie nie sprzeda, to niech wystawi troche taniej. I tak do skutku. Jak sie spieszy to ma problem jesli nie wie jaka cena na szybko go zadowoli... Ogolnie najlepiej sie nie spieszyc, wystawic nawet za drogo, bo jak sie nie sprzeda to w zasadzie nie tracisz, a jest szansa, ze bedziesz zadowolony z tego ile dostaniesz. Zawsze mozesz potem wystawic taniej. Problem jest kiedy zaczniesz od niskiej kwoty i postac pojdzie, a potem stwierdzisz, ze mogles krzyknac 2x wiecej...
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Ile warta jest ta posta?

dzi?ki. o to chodzi?o <3 temat oczywi?cie mo?na zamkn??
 
Status
Not open for further replies.
Top