What's new

Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

Gelio

Senior User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
617
Reaction score
101
Age
28
Witam. Od dawna zastanawiam si? nad ilo?ci? quest?w, jaka mniej wi?cej powinna by? na serwerach. Prosz? g?osowa? w temacie. Mo?liwe opcje:
  • bardzo du?o (praktycznie quest na que?cie)
  • du?o (kilkana?cie g?ownych quest?w i kilka razy tyle pobocznych)
  • tyle co na RL
  • ?rednio (tyle samo g??wnych co i pobocznych, czyli oko?o 30)
  • ma?o (oko?o 2 g??wne, 6 pobocznych)
  • bardzo ma?o (1 quest)
Mo?ecie te? przedstawia? swoje inne pogl?dy.

Pozdrawiam,
Gelio
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

My?l?, ?e na porz?dnym RPG powinno by? oko?o 200 quest?w z czego 10-15 podobnych do poi.

Nie da si? powiedzie? jednoznacznie ile, poniewa? to zale?y od mapki... Na rl jest w chuj quest?w, a nie jest jeden ko?o drugiego ;)
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

Gelio, podpowiem Ci tak du?a ilo?? mo?e by?, ale nie mo?na przesadzi? a? tak z du?? liczb?.Co praktycznie mo?na wymy?la?, ale na global serwerach Tibii jest wystarczaj?ca liczba, aby u?o?y? do nich fabu??, zrobi? miejsce wed?ug niej oraz wstawi? skrzynk? :)
Pozdrawiam,
Arts
 

Ellero

Forum friend
Joined
Jul 3, 2008
Messages
379
Reaction score
30
Age
29
Odp: Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

Wed?ug mnie ilo?? quest?w zale?y od Mapy. Im wi?ksza mapa tym wi?cej quest?w powinno si? na niej znajdowa?. Jestem jednak za tym i? powinno by? ich du?o. Im wi?cej quest?w tym lepsza zabawa.

Pozdrawiam,
maxim94.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

Nie no ja bym ci radzi? zrobi? na RPG to z 30 takich wi?kszych qest?w no takie mniej wi?cej jak poi i z 100 mniejszych bo nie przesadzajmy ?e b?dzie si? chcia?o zrobi? komu? od razu z 200 qest?w naraz
 

Ziom513

Active User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
58
Reaction score
0
Odp: Ilo?? quest?w na serwerze RPG?

Ja uwa?am ?e quest?w powinno by? ok.50-60. My?l? ?e liczy si? jako??, a nie ilo??.
 
Top