What's new

In Service Of Yalahar

Status
Not open for further replies.

Konopusik

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Cze?? mam pytanko w tym que?cie,jestem przy misji death to the deathbringer czy jako? tak w dzielnicy chemicznej,39 knighta uwali?y mnie bug ridery a je?eli chodzi o disaned brothers to uwali?em tylko 1,tego co jest najbli?ej wr?t do areny,moim 29 ed jestem przy tej samej misji i si? zastanawiam czy nim dam rade bo druid wali z exori flam itp to ?atwiej mu wjecha? w potwora ni? knightowi jak my?licie uda mi si??
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: In Service Of Yalahar

Je?eli chodzi ci o zabicie bog raider?w ,to obawiam si? ,?e mo?esz nie da? rady ,bo jak wyskocz? 2 to po tobie ,gdy? na utamie nie wyrobisz ,a bez niej zgasz? Ci? na 2 strza?y.

@down
Je?eli kto? Ci wyczy?ci to dasz rad?.

ps; je?eli on ci ich wyczy?ci to chyba nie uko?czysz misji ,bo ty ich musisz prawdopodobnie zabi?.
 
Last edited:

Konopusik

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Odp: In Service Of Yalahar

Ale gdyby mznalazl kogo? kto mi ich wyczy?ci da?bym rade ?
PS ; nie na temat ale lodowy rookgard kozacki jest mo?esz mi wys?a? link :D?
 
Last edited:

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: In Service Of Yalahar

poszukaj blokera, ja zrobi?em ta misje na 50lvl
 

Itam1995

User
Joined
Jul 14, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: In Service Of Yalahar

A je?eli chcia?bym zrobi? ten quest na Otsie?
Gdzie w yalahar nie ma Npc ? To jak to zrobi??
Wiem, ?e jest do zrobienia.
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: In Service Of Yalahar

@up nie ten temat i nie ten dzia?


@top Jedynym wyj?ciem jest to ?e poszukasz sobie jakiegos blokera i to Ty musisz zada? najwi?cej obra?e? i 29 drutkiem nie dasz rady z bog raiderami a co dopiero ich bossem rozwali?by Cie na kombo wiem bo robi?em to na 49 lvl druidem i robi?em to z blokerem i tak by? hard :/
 

Szlubak

Active User
Joined
May 2, 2010
Messages
112
Reaction score
3
Odp: In Service Of Yalahar

Nie ma bata,pad?em na tej misji 47 knightem bo mnie zbloczy?y 4 bug raidery + (gdybym nie by? przyt?oczony do ?ciany mo?e i bym prze?y? ale gdy atakuje ci tyle tyh gnoji to poty id? bardzo szybko)a co dopiero taki druid....a na dodatek ci bracia nie s? wra?liwi wbrew pozorom na ogie? i widz? niewidzialnych,testowa?em to na tym najbli?ej wr?t,z 30 mlvlem z exori mort wali si? po 80 a co mu 300hp zabierzesz to si? uleczy,po prostu nie dasz rady ;/
 

pendzel123

New User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: In Service Of Yalahar

Tak @up jest ci??ko mi si? jednak uda?o 58 Ek :p
 
Status
Not open for further replies.
Top