What's new

Insomnia

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Insomnia

No to powracam na rl ; )
Adv + loot z bicia 37k~ expa na tombie w Thais

wb8509.jpg


Dzi?kuje Piruxusowi za ma?e dofinansowanie.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Insomnia

Ja sko?czy?em z gr? na refigii, jednocze?nie jestem zmuszony opu?ci? ten w?tek. Wol? gra? na najostrzejszym pvp-e, ni? pierdoli? si? z mas? noob?w dzie? w dzie?, tydzie? w tydzie?. Gr? zacznynam na arcani (19 druid, pacc oczywi?cie, 48 dni) mam zamiar wbi? ~50 lvl, wykona? questy, zdoby? swordy i zrobi? najta. Wbije nim ~95-100 sword, po?wi?ce na to 2 miesi?ce, gdy wbije sw?j wymarzony skill zaczne expi? (r?cznie), kolega robi palla, wi?c b?dzie nas 2, zapraszam serdecznie :)

Wi?c historia Antemka si? sko?czy?a.
 

Piruxus

Active User
Joined
May 7, 2009
Messages
71
Reaction score
7
Odp: Insomnia

Sp?jrzcie:


Tak, chcia?em sprawdzi? co by?o na wie?y a tam 2x wrl, dead od ziemi i si? p??niej potoczy?a seria b??d?w. To co napisa?em na tibia.com by?o strasznie chaotycznie pisane i nie jest poprawne gramatycznie ale my?l?, ?e ka?dy tre?? zrozumie.

Wyje?d?am jutro na wakacje, wr?c? za oko?o 14-30 dni (zale?y od pogody i ch?ci bo na wie? jad?).

Jak wr?c?, dobij? 45 lvl, ?eby by?o SD i sprzedam chara. (Je?eli by?by kto? ch?tny to piszcie na PW, po powrocie, lub w czasie bo b?d? mia? laptopa, odpisz?)

Jak sprzedam chara wr?c? na m?j by?y server PvP, a mianowicie Nova. Mam ju? tam ?adnie wyskillowanego 35 paladyna i troszk? tam sobie pogram bo ju? mnie nudzi to chamskie non-pvp gdzie noobstwo si? szerzy.

Jak to wyrazi? w jednym zdaniu Emek. "Wi?c historia Grynes Kath'a si? sko?czy?a." Prawdopodobnie... bo nie wiem jak b?dzie dzia?a?a moja psychika po przyje?dzie ze wsi :)
 
Last edited:

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Insomnia

A ja w?a?nie zacz??em gr? na Refugii :p Jak na razie 8 lvl ale wbije wy?szy :D Devil of refugia xD
 

Silikon

Advanced User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
161
Reaction score
5
Odp: Insomnia

Ja sko?czy?em z gr? na refigii, jednocze?nie jestem zmuszony opu?ci? ten w?tek. Wol? gra? na najostrzejszym pvp-e, ni? pierdoli? si? z mas? noob?w dzie? w dzie?, tydzie? w tydzie?. Gr? zacznynam na arcani (19 druid, pacc oczywi?cie, 48 dni) mam zamiar wbi? ~50 lvl, wykona? questy, zdoby? swordy i zrobi? najta. Wbije nim ~95-100 sword, po?wi?ce na to 2 miesi?ce, gdy wbije sw?j wymarzony skill zaczne expi? (r?cznie), kolega robi palla, wi?c b?dzie nas 2, zapraszam serdecznie :)
Wi?c historia Antemka si? sko?czy?a.

Hmm... Arcania moim zdaniem nie jest najostrzejszym pvp serwerem najostrzejszym jak na razie z normalnych pvp jest "Berylia" tam si? po prostu wary nie ko?cz? :] wiem z w?asnego do?wiadczenia 93 rp :p
Ale to ju? tw?j wyb?r .

Pozdrawiam Silikon.
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Insomnia

@up
A powiedz mi na ktorym normanym pvp teraz serverze jest jedna gildia ktora panuje przynamniej z 5 miechow ? Mysle ze nie ma takiego, wszedzie sa takie wielkie rozroby o jakich piszesz .
Tibia juz nie jest ta sama co kiedys , dawniej przynamniej na 4 servach co gra?em panowaly gildie wiecej niz pol roku a teraz wary za warami bo dobrali sie do w?adzy ludzie ktorzy lvluja i wbijaja 100+ w ciagu gora pol roku.
I co zrobisz ?
odp. NIC!
Kiedys jak miales 100lvl to juz uznawali cie za hlvl .
A jesli chciales miec Dobra gildie to musiales sie czyms zasluzyc
a teraz biora kazdego ktory ma wiekszy lvl i nie patrza na jego charakter czy jest PA i bedzie robil zla reputacje gildi albo czy jest idota.Takie jest moje zdaje jesli sie w czyms mysle to sorka.
@topic

Fascynujacy ten wasz loot prosimy o wiecej fotek i wiecej ;] oby tak dalej 10/10 !!
 
Last edited:

Kruszq

User
Joined
Aug 31, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Insomnia

Chi?czyk my?lisz ?e nie ma takiego?A chocia?by tam gdzie mam drugiego hara jest.Wanted.Nie wiem ile jest ta gildia ale na pewno wi?cej ni? 5 miech?w;p Co nie zmienia faktu ?e wi?kszo?? z nich to cwele bo wiecie...Azura server pvp to kozacz? prawie wszyscy 200+...
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Insomnia

@TOPIC
Odrazu mowie ze sorry ze juz zbaczamy z tematu topicu ale musze jeszcze jedno napisac
@UP
Moze i jest jak mowisz ale niestety juz gildia Wanted ma wojne i przegrywaja 60 dedami takze mysle ze jesli dalej bedzie sie tak dzialo to straca panowanie ;]
W dodatku jesli gildia Wanted jest od 2005r to nie znaczy ze panuje na serverze.
Na lunarze np. do niedawna byla gildia od 2003r. i jest nawet jeszcze pare takich jest ale nie sa panujacymi poprostu sobie sa. A ta naprawde panujaca gildia jesli kogos zabije z czlonkow tej gildi co tak dluga trzymaja sie nic nie sa w stanie zrobic.
 
Last edited:
Top