What's new

-Trudny Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

tollaks

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
231
Reaction score
9
Age
30
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

A spr?b?j zwiru24 odznaczy? tego ptaszka zaznaczy? potem i nacisn?? start.

Sql jesty pona? ladwy ale ci??ko stronke zrobic ;/
Wiesz Nidorix dla mnie by?o zupe?nie inaczej ;]
A masz mo?e problem z tym?Mog? pom?c;]
 

Matniak

New User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

@kacperski je?eli masz utworzon? baze danych to nie otwieraj tego pliku .sql tylko zr?b tak:

Wejd? w baze danych > naci?nij Import > wybierz ?icieszke do pliku .sql i naci?nij load czy co? takiego i powinno by? ?e sql wykona?o 50+ zapyta? i wtedy na 100% silnik odpali
@zwiru
uruchom ponownie kompa i u mnie dzia?a?o nie wiem jak u ciebie

Je?eli pomog?em daj reputka
 

kacperski

New User
Joined
Jul 10, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Age
32
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

@matniak

Hehe ju? pr?bowa?em importowa? z 20 razy zawsze wyskakiwa?o wykanano 50+ zapyta? czy co?. potem jak odpali?em silnik to pisa?o ?e nie mo?na uruchomi? bazy danych czy jako? tak. Wku?y?em sie wywalilem to gowno do kosza wiec juz nie potrzebuje pomocy xP
 

tabaluga13

Advanced User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
230
Reaction score
17
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Witam, jak wpisuje u?ywaj?c xampp'a do wyszukiwarki "localhost" pisze mi ?e nie mo?e znale?? strony... Zrobi?em wszystko co tam pisa?o, a i tak nie dzia?a :/ Jak kto? chce pom?c -> PW.
 

romanxd1997

New User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Kole? jeste? poprostu wielki Sypne Ci repucikiem jak nabije 30 post?w ; s
A tak to BARDZO MI POMOG?E? super poradnik
Ciekawi mnie jedno ile ty nad tym siedzia?e? ; d
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Wielkie dzi?ki wreszcie mi sie udalo reput dla ciebie.Nareszcie b?d? mia? otsa sql i Acc makera Yeach:D:D:D

Edit

Niech kto? powie Poniewaz pisze ze jak robimy beze danych to na te konto automatycznie sie tworzy 5 postaci ktore sa wykorzystywane w acc makerze zeby inni gracze mogli sie zarejestrowac a umnie niema tych postaci wiec gracze niemoga sie zarejestrowac i powiedz ktos jak utworzyc te 5 postaci do konta tego bo jedynie umiem zrobic cale nowe konto z 1 postacia ;[
 
Last edited:

yeahwelldone

New User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Witam! Staram si? zrobi? sw?j w?asny OTS od 3 dni i juz zaczynaj? mi wysiada? nerwy wiec zapytam o kilka istotnych dla mnei rzeczy i mam nadziej? ?e ?yczliwi ludzie mi na nie odpowiedz?.

Tutaj jak rozumiem mam wpisac swoje IP(-- Connection Config
ip = "127.0.0.1" <-wpisujemy IP cyfrowe) tylko ktore? Bo jak sprawdzam na necie jest inne a jak wpisuje komend? w cmd to tez jest inne. Tak czy siak na obydw?ch nei dzia?a mi OTS. Robi? wszystko co trzeba a potem pr?b?j? wbic na otsa robi?c tak: w??czam tibie 8.4, ip changera, w IP changerze zmieniam IP na to ktore wpisalem w config, zmieniam wersje na 8,4 i daje change IP a potem kiedy pr?buj? wbi? na konto pokazuje sie disconeccted from server czyli tak jakby nei istnial w ogole albo cos a i oczywiscie przedtem wlaczylem serwer. Prosz? o pomoc wiem ze to co napisalem jest zagmatwane ale spiesz? si?. Czy kto? m?g?by mi udzieli? pomocy np. na skype lub na gg?
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

yeahwelldone a zrobiles domene no-ip
 

yeahwelldone

New User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Nie bo mam sta?e IP a to chyba dla u?ytkownik?w neostrady kt?rym zmienia si? IP.

no bla bla bla odpisze ktos czy nie?
 
Last edited:

InfernalSniperr

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Mam Problem z acc makerem:curse: co? jest nie tak jak daje step 2 to psize mi co? takiego :Warning: Error parsing C:/Documents and Settings/******/Pulpit/EuforiaOT fixed by Skinek/config.lua on line 142 in C:\xampp\htdocs\install.php on line 183:curse:eek:cb?:curse: prosze oszybka pomoc ;);(

@edit
No dobra ale jak otworzyc ten plik php przez zwykly notatnik?
@Offtop
A Wie kto? czemu mi sie server wy??cza bo jak np. se hostuej evo by kimini i nagle jest tak jagby lag i za chwile mi sie pokazuje komunikat na srodku strony z bledem i pyta sie czy wyslac komunikat o bledach firmie microsoft czy nie i musze od nowa wlaczac serva morze ktos pomoc? za pomoc reput ;)
 
Last edited:

Matrix95

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
230
Reaction score
7
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Mam Problem z acc makerem:curse: co? jest nie tak jak daje step 2 to psize mi co? takiego :Warning: Error parsing C:/Documents and Settings/******/Pulpit/EuforiaOT fixed by Skinek/config.lua on line 142 in C:\xampp\htdocs\install.php on line 183:curse:eek:cb?:curse: prosze oszybka pomoc ;);(
Spr?buj da? inny config.lua. Zobacz czy w Acc Maker, w install.php nie masz linijki install="1", czy jako? tak, a jak masz to daj na 0.
 

samzgadnij

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Za pewne masz w configu wszystkie notatki zapisane :D Tzn. np:
Jak masz account manager pierwszy to masz za takim czym? -- ale pod tym jest jeszcze kilka podobnych z notatkami co i jak i te wlasnie notatki musisz pousuwac.

ttp://tibia.net.pl/konfiguracja/151434-najczestszy-blad-w-gesior-acc-poradnik-jak-naprawic.html

Poradnik jednego forumowicza :D z h na pocz?tku





Ktos wog?le ogl?da to forum? Czekam i czekam na pomoc z reszt? nie tylko ja a tu 0 nic,

Ale mam nadzieje ?e wreszcie kto? tu zajrzy i pomo?e

Jestem ju? przy 6 punkcie:
Code:
Warning: domdocument::domdocument() expects at least 1 parameter, 0 given in D:\xampp\htdocs\pot\OTS_MonstersList.php on line 61

Fatal error: Call to undefined method domdocument::load() in D:\xampp\htdocs\pot\OTS_MonstersList.php on line 62

i przy 7:
Code:
Warning: domdocument::domdocument() expects at least 1 parameter, 0 given in D:\xampp\htdocs\pot\OTS_SpellsList.php on line 97

Fatal error: Call to undefined method domdocument::load() in D:\xampp\htdocs\pot\OTS_SpellsList.php on line 98

Halp plx@
 
Last edited:

InfernalSniperr

Active User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
64
Reaction score
4
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

@samzgadnij
super dzieki cos pomoglo ale nie mam punktu 8 i reszty nie moge zimportowac tego acc managera itd co robic? :curse: bedzie next reput ;]
 

esolius

Advanced User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
177
Reaction score
1
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Mam pytanie a czy jezeli mam zmienne ip moge zrobic acc makera ??
 

Rojs Banned

New User
Joined
Sep 20, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Siemka ja mam inny problem :huh:

Klikam Start > Uruchom, wpisuj? 'cmd' po czym wpisuj? tak jak to by?o opisane w poradniku. ;)

W moim przypadku wygl?da to tak:

d:\programy\Xammpp\xampp\mysql\bin\mysql.exe -u root -p RoXoR < c:\documents and settings\admin\pulpit\RoXoR.sql


Po klikni?ciu ENTER wyskakuje mi b??d:

'Nie mozna odnalesc tego pliku' :curse:

Chcia?bym si? dowiedzie? w czym mog?by tkwi? b??d.

Rojs :eek:
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Mam pytanie a czy jezeli mam zmienne ip moge zrobic acc makera ??

Mo?esz tylko zr?b sobie no-ip bo inaczej nie ma sensu :)
 

wojtex13

Advanced User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
213
Reaction score
8
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Siemka ja mam inny problem :huh:
Klikam Start > Uruchom, wpisuj? 'cmd' po czym wpisuj? tak jak to by?o opisane w poradniku. ;)
W moim przypadku wygl?da to tak:
d:\programy\Xammpp\xampp\mysql\bin\mysql.exe -u root -p RoXoR < c:\documents and settings\admin\pulpit\RoXoR.sql
Po klikni?ciu ENTER wyskakuje mi b??d:
'Nie mozna odnalesc tego pliku' :curse:
Chcia?bym si? dowiedzie? w czym mog?by tkwi? b??d.
Rojs :eek:

Ja tego nie robi?em i mi dzia?a wszystko dobrze... Nie musisz robi? tego w konsoli cmd=)
 

Atomcio

User
Joined
Oct 8, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'D:/xampp/htdocs/index.php' (include_path='.;D:\xampp\php\pear\') in Unknown on line 0
Co jest ? robie to na 8.31 ?? !!
 

Piwel12

User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

@up
zrob wszystko zgodnie z instrukcj? i bendzie ci dzia?a? tez mi nie dzia?a?o ale potem pomy?la?em troche i wszystko gra tylko acc nie dziala bo mam zlego accmangera na wodbo:thx:
 

rav

User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Instrukcja obs?ugi TheForgottenServer i Gesior Account Maker

Super poradnik!
ale mam ma?y problem robie wszytstko jak czeba i podczas odpalenia silnika wyskakuje mi co? takiego. powie mi kto? co jest nie tak?
beztytuudb.png
 
Top