What's new

- Pozostałe Integracja z dotpay

Status
Not open for further replies.

rubesom

New User
Joined
Nov 19, 2012
Messages
5
Reaction score
0
Cze??

Chce zintegrowa? na stronie system p?acenia esemesem poprzez DotPay. U?ytkownik b?dzie m?g? kupowa? punkty na forum.
Za?o?y?em dok?adnie "SMS zwracaj?cy kod dost?pu do us?ugi" ale nie wiem jak to wszystko powi?za?, ?eby dzia?a?o.
DotPay daje tylko skrypt dzi?ki kt?remu u?ytkownik ma dost?p do nowej tre?ci na stronie a mi nie o to chodzi.
Jak ustawi? baz? danych, ?eby dany u?ytkownik po wpisaniu otrzymanego kodu mia? przydzielone punkty - domy?lam si?, ?e wymaga to bardzo du?ej wiedzy, ?eby co? takiego zrobi?.
Mo?e da si? zrobi? tak, ?e ja dostane informacj?,?e dany u?ytkownik wys?a? smsa a ja mu te punkty przypisze r?cznie przez panel? Dodam, ?e korzystam z wtyczki do wordpressa - cubepoints.
Wszystko na dotpay zrobi?em jak z poradnika http://tibia.net.pl/threads/179093-Dotpay-pl-Poradnik-krok-po-kroku-dla-zielonych
Dochodz? do miejsca gdzie mam kod
PHP:
$config['dotpay'][0]['id'] = xxxx;       # tutaj musimy wpisa? ID zarejestrowanego klienta
$config['dotpay'][0]['code'] = "zielony150"; # identyfikator uslugi SMS
$config['dotpay'][0]['type'] = "sms"; 
$config['dotpay'][0]['addpoints'] = 150; # ile premium punktow daje dany sms
$config['dotpay'][0]['sms_number'] = 73068; # numer na jaki nalezy wyslac kod - nalezy pamietac ze inna wartosc smsa to inny numer na jaki nalezy wyslac smsa.
$config['dotpay'][0]['sms_text'] = "AP.ZIELONY150"; # tresc jaka ma byc w SMSie
$config['dotpay'][0]['sms_cost'] = "3.66 zl brutto"; # cena za wyslanie sms

z kt?rym nie wiem co zrobi?.

Bardzo prosz? o pomoc.
 

filipr24

New User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Integracja z dotpay

Pomyli?e? tematy powiniene? napisa? w OpenTibia i pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top