What's new

Ippon

Status
Not open for further replies.

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Witam.

Chcia?bym Wam dzi? przedstawi? wykonawc? Hip-hopowego Ippona. Jego kawa?ki kt?re chc? Wam przedstawi? s? sprzed 4 lat, lecz my?l? ?e warto przes?ucha? chocia? kilku z nich:

















Chcia?bym wiedzie? jakie jest Wasze zdanie o tych piosenkach jak i o samym Ipponie, jak dla mnie jest dobry w tym co robi, szkoda ?e si? nie wybi?, poniewa? jego nutki wpadaj? w ucho i maj? przekaz.
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Ippon

?wietne piosenki, + za te nuty. Powiem szczerze, ?e moim zdaniem ten stary, polski hip-hop jest r?wny dzisiejszym piosenkom.

- Bardzo podoba mi si? ta piosenka : DD

@down
Skamieniali r?wnie? kozacz? _/
 
Last edited:

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Ippon

Ajj... Stary hip-hop :] wczesniejszy rap bardziej mi sie podobal, podobaja mi sie te kawalki :p Ale z dzisiejszych raperow wole Peje.
@Dechalol
Pamietam jak katowalem wszystkie piosenki trzeciego wymiaru, jeszcze lubie ich utwor Skamieniali
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Ippon

Nie lubi? hip hopu a tym bardziej starego. Nie miejcie mi tego za z?e ale piosenki Ippona w og?le mi si? nie podobaj?. Kara?em te wszystkie nuty troszeczk? wcze?niej i jako? nie podchodz? mi. Ze wsp??czesnego rapu z 5 - 10 nutek mnie si? w miar? podoba reszta to g?wno (wed?ug mnie). Trzeci wymiar... ahhhh... dawne czasy jak ca?e podw?rko na tym jecha?o, wszyscy to s?uchali. Bardzo fajne nuty maj? i przyznam ?e nieraz lubi? sobie s?uchn?? jak?? ich nutk? :D.

Pozdrawiam Bolmex
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Ippon

Ippon jest najlepszy. Pos?uchajcie jego tekst?w (retrospekcja, anio?, kartki, mechanizm, dzi?kuj?, czy nawet rapfuchy). Te teksty s? ?wietne - najlepszy "przekaz" mamy w?a?nie w utworach "retrospekcja", "anio?", "CV" "dzi?kuj?", "kartki", "rapfucha" wed?ug mnie w kolejno?ci od najlepszej :). S?ucha, go?cia od paru lat. Kto? powie "dobry jest czego nie ma wi?cej p?yt?" Dlaczego? Bo nigdy nie wyda? p?yty - to typowa gara?owa muzyka (mo?e troch? wi?cej, ale jakby nie patrze? jego muzyk? mo?esz mie? tylko z neta).

Przes?uchajcie ww. nuty lub przeczytajcie ich tekst i zastan?wcie si? nad nim - jakie to wszystko aktualne! Ale boli mnie, ?e nasza scena jest zasypywana jakim? g?wnem (typu doda, showbiznes itd) a m?ody ch?opak kt?ry chcia? co? robi? pewnie teraz jest jakim? zwyk?ym szarym cz?owiekiem - tylko dlatego, ?e nie mia? szcz??cia - bo potencja? i talent jak wida? ogromny.

PS. Nie wiem czy na tym forum czy jeszcze na Punbb dawa?em ju? jego nuty!
 
Status
Not open for further replies.
Top