What's new

Istnieje dow?d na ?ycie pozaziemskie!

Status
Not open for further replies.

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Teraz nawet najwi?ksi niedowiarkowie mog? przetrze? oczy ze zdumienia. W szcz?tkach meteorytu, kt?ry spad? na Ziemi?, naukowcy znale?li prymitywny materia? genetyczny DNA z kosmosu. Czyli po prostu ?ycie - informuje serwis internetowy "Dziennika" powo?uj?c si? na naukowe ?r?d?o, serwis "EurekAlert".
Naukowcy maj? fragmenty materia?u genetycznego, kt?ry przyby? do nas spoza Ziemi. Podobno dowody le?a?y niezbadane przesz?o 40 lat. Pozosta?o?ci prymitywnego ?ycia spad?y na Australi? w meteorycie Murchison w 1969 roku.

Naukowcy pod przewodnictwem doktor Zity Martins z Imperial College w Londynie znale?li w kawa?ku kosmicznej ska?y moleku?y uracylu i ksantyny, czyli prekursor?w kwas?w rybonukleinowych DNA i RNA. Cho? brzmi to niezrozumiale dla zwyk?ego zjadacza chleba, to odkrycie w du?ym skr?cie oznacza, ?e na Ziemi? przylecia?y dowody na ?ycie pozaziemskie - pisze "dziennik.pl".

Badacze dok?adnie sprawdzili materia? czy pochodzi on z kosmosu, czy te? zosta? zanieczyszczony po upadku na Ziemi?. Wynik nie budzi w?tpliwo?ci - poza nasz? planet? by?y lub nawet jeszcze istniej? prymitywne formy ?ycia. Testy wykaza?y, ?e moleku?y z meteorytu zawieraj? w?giel, kt?ry m?g? uformowa? si? wy??cznie w kosmosie. "Materia?y powsta?e na Ziemi zawieraj? l?ejsze formy w?gla" - napisano w serwisie "EurekAlert".
("dziennik.pl", "EurekAlert")

Co o tym s?dzicie? ;|
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Skoro jeste?my my to mu?i by? te? kto? inny :p.
Niewiem co o tym m?wi? na metorycie inne ?ycie mo?e to mia? by? atak na ziemie ale niewyszed?? kto wie. Mo?e s? kosmici;/ Kto wie. Mo?e dla tych kosmit?w my jeste?my kosmitami ?? Kto Wie.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Hehe, ja czu?em, ?e istniej? "ufoludki", bo to by by?o bezsensu, ?e ?yj? tylko ludzie. Wed?ug mnie oni ?yj?, jednak?e s? inni od nas, a co do tego meteorytu, to co to mia? by? jaki? atak na ziemie. :D?

Pozdrawiam,
Vendeto
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
A wiecie co to "Strefa 51" ?
Tam podobno jest statek kosmiczny, ktory jak donosi wikipedia:
Najpopularniejsze teorie spiskowe zwi?zane ze Stref? 51 dotycz? przetrzymywania i badania pozaziemskich form ?ycia pochodz?cych z obiektu, kt?ry rozbi? si? w 1947 roku w pobli?u Roswell stanu Nowy Meksyk. Cz?ste s? r?wnie? spekulacje o samolocie hipersonicznym o nazwie Aurora, osi?gaj?cym kilkakrotn? pr?dko?? d?wi?ku. Opr?cz tego, twierdzono ?e odbywaj? si? tam badania na temat nowoczesnych broni energetycznych, kontrol? pogody, podr??y w czasie.
Ja nie raz widzia?em na niebie cos dziwnego, mysle ze jednak cos zyje tam daleko w przestrzeni kosmicznej.Przeciez ile by?o porwan UFO...
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
@up

w podr??e w czasie niewierz? :p niby jak oni to robi? teleportuj? si? a za nich np. jak ja bym si? teleportowa? to ty by? mnie widzia? gada? ze mn??? niewiadomo ale ja raczej nie wierz? :p ale wierz? w to ?e jest inne ?ycie i to nie jedno. Ludzi , Ufo , JAkie? typki , ufoludki , i kilka innych
 

Szynka007

Active User
Joined
May 9, 2008
Messages
67
Reaction score
1
Age
31
A wiecie co to "Strefa 51" ?
Tam podobno jest statek kosmiczny, ktory jak donosi wikipedia:

Ja nie raz widzia?em na niebie cos dziwnego, mysle ze jednak cos zyje tam daleko w przestrzeni kosmicznej.Przeciez ile by?o porwan UFO...

kurde frox widze ze ciebie te? porwali ale jako? wr?ci?es ;p
my zwykli smiertelnicy wiemy tyle o tym co si? tam dzieje ze holera ...mu ze tak powiem g?wno wiemy;p to ze tam kto? uwarza ze ludzie zostali porwani przez ufo...wiedzie wogule co to znaczy ufo?;p niezydendifikowany(czy jako?) obiekt lataj?cy wi?c niekoniecznie spoza ziemi... og?lnie co? tam moze zyje i prubuje dosta? si? na ziemie ale jako? sie og?lnie nie ujawnia...
 

Tore

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
28
Reaction score
0
Kosmici wcale nie musz? by? m?drzejsi od nas a nawet wr?cz przeciwnie to my mo?emy dotrze? do nich pierwsi :D
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Kosmici wcale nie musz? by? m?drzejsi od nas a nawet wr?cz przeciwnie to my mo?emy dotrze? do nich pierwsi :D

huhu masz racje wog?le nie przysz?o mi by to na my?l mo?e by jeste?my o du?o m?dzrzejsi a oni wog?le o_O kto by pomy?la? o.o naprawde zadziwiaj?ce oraz fascynuj?ce.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
A wiecie co to "Strefa 51" ?
Tam podobno jest statek kosmiczny, ktory jak donosi wikipedia:

Ja nie raz widzia?em na niebie cos dziwnego, mysle ze jednak cos zyje tam daleko w przestrzeni kosmicznej.Przeciez ile by?o porwan UFO...
Strefa 51 to zwyk?a (no mo?e nie taka zwyk?a ;) baza wojskowa. A statek o kt?rym wspominasz, to odrzutowiec (nie pami?tam nazwy :/) kt?ry z wygl?du przypomina statek kosmiczny. Chocia? fakt, ?e stany zjednoczone nie przyznaj?, si? do istnienia tej bazy jest dziwny ...
 

Anvil

Advanced User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
267
Reaction score
7
@UP
Ty zdradzi? by? swoj? twierdze? Ostatni? line obrony? Nie.
Mam du?e powi?zania z takim w?a?nie "nie przyznawaniem" si? do istania czeogo?.

Oddzia?y AntyTerrorystyczne w USA takie jak Sas czy DeltaForce na swoje poligony leci ?mig?owcem z zawi?zanymi oczyma. Tak naprawde nie wiedz? gdzie jest ich poligon. ; D
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Moim zdanie istniej? jakie? formy poza ziemskie, ale z tego Dziennika wynika, ?e jednak istnieje. Napewno gdzie? na jaki? planetach w kosmosie biegaj? sobie ma?e " ufoludki ".
 

GMdragon

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
189
Reaction score
3
Ale to te? nie jest takie pewne... No bo por?wnajmy kilka fakt?w... G??wnie si? przyj??o ?e kosmici lataj? spodkami a tu prosz?, nagle ludzi zaczynaj? widzie? lataj?ce spodki... P??niej si? przyj??o ?e kosmici maj? wielk? g?ow?, wielkie czarne oczy i s? zieloni - po jakim? czasie ludzie zaczynaj? widzie? takich w?a?nie ufolc?w... Mojim zdaniem wszystkie opowie?ci ?e kto? widzia? UFO to bujdy... Wed?ug mnie istniej? kosmici gdzie? daleko ale tacy ?e nie jeste?my sobie w stanie ich wyobrazi?... Mo?e nie maj? r?k, n?g, g??w, (ehmmm), i innych cz??ci cia?a tylko co? innego, zupe?nie innego...
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
A wiecie co to "Strefa 51" ?
Tam podobno jest statek kosmiczny, ktory jak donosi wikipedia:

Ja nie raz widzia?em na niebie cos dziwnego, mysle ze jednak cos zyje tam daleko w przestrzeni kosmicznej.Przeciez ile by?o porwan UFO...

Hmm ... Ja te? nie raz na niebie co? widzia?em. Moim zdaniem "NOL'e" istniej? ;).
Jak mia?em pi?? lat, moja ?p. Babcia opowiada?a mi, jak kiedy? w nocy poprzez pnie drzew prze?witywa?y bia?e pr?gi ?wiat?a, lecz nic poza nimi nie by?o wida?.
Ale czy mo?na by?o wierzy? 80. letniej staruszce? Tego nie wiem ja, Ty a nawet Alastor. Dla mnie Ufo by?o, jest i b?dzie. A co do tematu porwania: zauwa?yli?cie, ?e porywaj? tylko n?dznych "pijoczk?w" z pod monopolowych? ^^
 

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Oddzia?y AntyTerrorystyczne w USA takie jak Sas czy DeltaForce na swoje poligony leci ?mig?owcem z zawi?zanymi oczyma. Tak naprawde nie wiedz? gdzie jest ich poligon. ; D
Pilot tez z zawi?zanymi oczyma ? xD
Pilot jednak wie ;p.
Wiem, ze maja niby ten samolot podobny do ufo, ale widocznie kolego Kubo, nie czyta?es ze "...kt?ry rozbi? si? w 1947 roku w pobli?u Roswell stanu Nowy Meksyk."

Pilot jest takim jakby genera?em. xD / Anv
No to tak jak ja... [;
 
Last edited:

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Moim zdanie istniej? jakie? formy poza ziemskie, ale z tego Dziennika wynika, ?e jednak istnieje. Napewno gdzie? na jaki? planetach w kosmosie biegaj? sobie ma?e " ufoludki ".

Dlaczego ma?e?? tego niewiemy mo?e one s? r?wne nam a mo?e s? wieksi odnas a mo?e tak jak ty m?wisz ma?e nikt tego niewie nawet naukowcy ;/
 

Lo Kiki

User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
13
Reaction score
0
A mo?e gdzie? jest druga taka ziemia?? i sa drudzy tacy ludzie?? Mo?e B?g stworzy? nas dla hecy i patrzy na ten ?wiat i na ten drugi ?wiat?? Kto wie mo?e to mo?liwe?? Ale mo?e jest g??bokie i szerokie...
 
Last edited by a moderator:

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Area 51, jest zagadkowym miejscem, tutaj jej mapka.


Kosmici... na pewno, "gdzie?" "jacy?" s? i tyle nam wiadomo, ciekawe za ile lat zwyk?y "zjadacz chleba" dowie si? tego, co "ONI"(no w?a?nie, czyli kto(?)) ju? wiedz?. Podejrzewam ?e s? jakie? istotki;>.
 

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Ciekawe jak wygl?daj? te "ufoludki" i czy wog?le istniej?. To jest pewnie gdzie? daleko od planety ziemi

Kuba_1994 said:
Hmm ... Ja te? nie raz na niebie co? widzia?em
Ja te? widzia?em gwiazdy, chmury, niebo, s?o?ce, ksi??yc, spadaj?ce meteoryty i gwazdki
 
Last edited:

Mitazo

User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
41
Reaction score
6
re

re

Oni to ju? od dawna wiedz?...
Mo?e czas si? ba?? tak my?l? oni sobie.
Przecie? istnieje Area51, tajne bazy w Ameryce. Oni wiedz? miliony razy wi?cej rzeczy ni? my, i to przez nich jeszcze nie gryziemy gleby.
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Dlaczego ka?dy z was s?dzi ?e oni :
?a m?drzejsi od nas
mniejsi od nas
wiedz? o nas
i ?e jak oni by chcieli to ju? by by?o po nas
omfg nie rozumiem was -,- oni mog?o nas nawet nie wiedzie? -,- mog? wogule nie my?le? , i mog?by? 3 razy wieksi od nas :D
 
Status
Not open for further replies.
Top