What's new

IV Wywiad ?rodowiskowy

Status
Not open for further replies.

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Witajcie drodzy u?ytkownicy!

Nadszed? czas na og?oszenie kolejnego wywiadu ?rodowiskowego, kt?rego celem jest przede wszystkim wy?onienie szczerych opinii na temat forum i os?b tworz?cych je ka?dego dnia. W?a?nie szczero?? bez obawy o to, ?e kto? si? dowie o Waszej opinii jest najwa?niejsza i najbardziej oczekiwana.

Poni?ej zamieszczam pytania, kt?re szczeg?lnie interesuj? nas tym razem. Mile widziane referaty i epopeje narodowe - nie przejmujcie si? d?ugo?ci? Waszej odpowiedzi, a zawartym w niej sensem. Wszystko zostanie dok?adnie przeanalizowane :)
Ka?dy u?ytkownik mo?e napisa? w tym temacie tylko raz, aby unikn?? niepotrzebnych k??tni. Oczywi?cie ta jednokrotna wypowied? ma dotyczy? zamieszczonych pyta?, a nie s?u?y? jako komentarz do wypowiedzi innych.

  1. Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
  2. Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
  3. Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
  4. Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
  5. Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
  6. Wypowiedz si? szczerze na temat obecnych os?b w kadrze poprzez wys?anie mi prywatnej wiadomo?ci. W miar? mo?liwo?ci wybierz dwie najlepsze osoby, a tak?e dwie, kt?re powinny si? poprawi?. Nie martw si?, wypowiedzi o kadrze b?d? anonimowe, a ewentualne negatywne opinie na temat moderator?w globalnych i administrator?w przyj?te b?d? z pokor?.

    Wszystkie pytania poza ostatnim powinny by? udzielone w tym temacie, jako komentarze. Natomiast ostatnie, dotycz?ce oceny obecnej kadry wysy?ajcie drog? prywatnej wiadomo?ci do [user]Shikate[/user]: Tre?? wiadomo?ci:

    Administracja:

    Eturl -
    Pico -
    Dziki Johnson -

    Xezz(menad?er) -

    Moderatorzy globalni:

    iSanto -
    Shikate -

    Experci:

    dami1310 -
    Flitter -
    Govern -
    I Won't Dance -
    Samna -
    SVVAG -
    Xervin -

    Dwie najlepsze osoby kadry:
    Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?:

Jak wida?, tym razem tre?? pyta? jest nieco inna, dlatego tym bardziej prosimy o liczne odpowiedzi.
Temat zostaje zamkni?ty w niedziel? za dwa tygodnie (23 luty), o godzinie 20:00.

Pozdrawiamy,
kadra Tibia.net.pl
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Forum oceniam na ocen? dobr?. Atmosfera? Gdyby wykluczy? osob? pod kryptonimem "wredny chuj i buc" - by?aby bardzo dobra.
Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
Forum odwiedzam jedynie ze wzgl?du czystej rutyny. Raz na jaki? czas komu? pomog?, lecz g??wnie okupuje shoutbox.
Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
Obali? Eturla.
Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
Nijaka ranga "Expert" to totalna pora?ka, nie do??, ?e nazwa z dupy to i kolor do dupy. Expert ma dok?adnie te same funkcje co "Moderator". Po choler? by?o zmienia? nazw?? Ranga Moderatora wzbudza?a wi?ksze poszanowanie. Druga kwestia, wykluczenie rangi "Aktywni" to by? z?y krok (jak dla mnie). Osoba odznaczona br?zowym g?wnem, mia?a wi?ksz? motywacje do udzielania si? na forum, a to przek?ada?o si? na pini??ki z reklam.
Za hajs z tneta baluj
Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
Malej?ca aktywno?? na forum jest spowodowana g??wnie malej?c? popularno?ci? gry pod tytu?em: "Tibia". Druga kwestia, to Tro Media, kt?re zjeba?o to forum do ko?ca. Jebane ?ydy, kt?re ?a?uj? 10 z?oty na vpsa. Wtajemniczeni wiedz? o co chodzi.
Jakie posiadam pomys?y? Niech to b?dzie forum g??wnie o grach. Njusy, boty, cheaty, recenzje itd.
PS. Niech Dziki odkupi forum, tro to najwi?ksze g?wno z jakim si? spotka?em. Randomy, kt?re config z passami do bazy maj? zapisany w .txt.

perm za 3,2,1
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

  1. Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
    Na pewno na forum nie jest tak jak kiedy? co mo?na stwierdzi? po postach cz?sto wulgarnych. Na shoutbox odbywaj? si? rozmowy hakerskie, a to nie powinno mie? prawa bytu.
  2. Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
    G??wnie z przyzwyczajenia oraz dlatego, ?e czasami sam mam ochot? pogra? w Tibi? i szukam serwera.
  3. Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
  4. Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
    System reputacji jest w porz?dku co do rang to Expert powinien zosta? zast?piony moderatorem tak jak by?o to kiedy?.
  5. Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
    Tym, ?e forum ju? straci?o sw?j dawny urok. Tibia powolutku upada - fakt poci?gnie jeszcze kilka lat, ale to nie wystarczy. Drug? wa?n? rzecz? jest podej?cie niekt?rych os?b do swoich obowi?zk?w.

    Nie mam niczego do ukrycia i chc? by? szczery.

    Administracja:

    Eturl - Zdecydowanie jeden z najlepszych administrator?w i niech tak zostanie.
    Pico - Kontakt nieco si? z Tob? pogorszy?, ale nadal jest okej.
    Dziki Johnson - Jest od niedawna na czerwonym sto?ku wi?c si? nie wypowiem.

    Xezz(menad?er) - Dobry kontakt z u?ytkownikami.

    Team:

    iSanto - nie mam zdania.
    Shikate - Aktualnie najlepszy moderator globalny.

    Experci:

    dami1310 - Mi?y u?ytkownik, pomocny expert zas?uguje na MG.
    Flitter - Mi?y u?ytkownik, pomocny expert zas?uguje na MG.
    Govern - nie mam zdania.
    I Won't Dance - nie mam zdania.
    Samna - nie mam zdania.
    SVVAG - nie mam zdania.
    Xervin - nie mam zdania.

    Dwie najlepsze osoby kadry: dami1310, Eturl
    Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?: SVVAG, iSanto
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

  1. Atmosfera jest przyjemna, ale jest tu troch? pusto.
  2. Rutyna. Tworz? po ma?u i po cichu w?asny serwer a zapowiedzi i galerie mapperskie s? ciekawym ?r?d?em inspiracji.
  3. Jestem za wznowieniem turnieju mapperskiego o ile b?dzie odpowiednia ilo?? ch?tnych.
  4. Jestem za przywr?ceniem rangi moderator. Ekspert s?abo odzwierciedla to, co robimy.
  5. Za du?e kary za ?amanie regulaminu, zbyt ma?o interesuj?cych rzeczy w pobieralni to i ma?o odwiedzaj?cych.
  6. Jako, ?e nikt ostatnio mnie nie wkurzy? i do nikogo nic nie mam to szczeg??owe ocenianie kadry sobie daruj?.
Poza tym nie wiem czy powinienem si? tutaj wypowiada? - w ko?cu wywiad by? skierowany do u?ytkownik?w
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

1. Liczba u?ytkownik?w z dnia na dzie? spada, a wiadomo dlaczego. Nie zyskacie ju? takiej poka?nej liczby u?ytkownik?w jak to by?o za czas?w ?wietno?ci forum. Atmosfera mo?e by?, ale te? nie nale?y do najlepszych. Oj, du?o trzeba by?o by tu wszystko zmienia?. M?wi? to, bo wiem jak to by?o, bo prawie jestem tu od samego pocz?tku.
2. Ogarniam pewn? rzecz, o kt?rym istnieni? wiedz? tylko nieliczni. Niestety, nie wymieni? nicku, bo to by?a by masakra wtedy. Rutyna jest rutyn?, ale nie z czystej ciekawo?ci tutaj jestem. Wi?kszo?ci os?b wie kim jestem i z pewno?ci? powr?c? do tego starego zaj?cia.
3. Ogarna? to co trzeba, ale pewnych spraw nie mo?na tutaj podawa? bez ?adnego powodu. Gdybym mia? pow?d bym powiedzia? jak to jest w rzeczywisto?ci. Jest z pewno?ci? pare os?b, kt?re nie powinni piastowa? t? range, nawet ze wzgl?du na niedobre czasy.
4. Nic tutaj nie mam do powiedzenia. Bo to wszystko tutaj jest chore, ale niech bedzie.
5. Co si? dziwi? jak jest totalne opierdalanie si?, g?wno robienie. Z wyj?tkiem nielicznych os?b, kt?re naprawd? co? tutaj robi?.
Za czas?w gdy by?em w teamie Tnetu te? by?o totalne opierdalanie si?. Innowacji potrzeba.

Eturl - Grze?ka znam od jakiego? czasu i zawsze si? z nim dogadywa?em. Gdy tylko trafi? na pewn? osob? to nasze relacje zacze?y si? pogarsza?, ale nic nie mam mu za z?e. Jako admin dobrze si? sprawuj?, nawet lepiej.
Pico - Z Danielem zajebi?cie si? dogaduj?. Kole? konkretny, ma ambicje.
Dziki Jahson - Nie znam kolesia, a dlaczego jest adminem? Nie wiem.

Manager
Xezz - Nie znam kolesia.

Team
iSanto - Rafa? jest dobrym mapperem, robi? w paru projektach. Podziwiam jego zapa? do pracy.
Shikate - Grafik, robi? jaki? czas temu w teamie Oskara. Drugi po Krisow ;p

Experci
dami1310 - Nie znam go?cia.
Fillter - Hmm. Bardzo w porz?dku go??. Jest bardzo pomocny z tego co widz? na forum. Stara si? pom?c we wszystkim. Osobi?cie powiem, ?e ten kole? zas?uguje na co? wiecej, ni? to co piastuj? obecnie.
Govern - Znam go dobrze. By? kiedy? moderatorem, ale ze wzgl?du na studia pewnie jest ma?o aktywny. Ale zas?uguje na to, ?eby si? wykaza?.
I Wan't Dance - Secret top.
Samma - Nie znam.
SVVAG - Nie znam.
Xervin - Nie zas?uguje na to, ?eby piastowa? rang?. Mia?em z nim niemi?e wspomnienia, nawet je?eli co? g?upiego zrobi?, to i tak nie zas?uguje na wybaczenie. Do dzisiaj czuj? uraz? do tej osoby. Chyba, ?e totalnie si? ogarnie to wtedy mo?na z nim pogada?. Wyzywa? go nie bed?, bo dzieckiem ju? nie jestem.

Dwie najlepsze osoby : ISanto, Fillter
 
Last edited:

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Zale?y. Jest pe?no nowych os?b kt?re tu wchodz? po ty by rozwi?za? sw?j problem a przy tym rozumy kradn?.

Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
Og?lnie lubi? wbija? posty & pomaga?.

Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
My?l? ?e nie.

Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
Jest dobrze.

Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
Tibia upada...
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Forum nie ?yje. Na pewno atmosfera u?ytkownik-kadra jest lepsza, ni? to bywa?o w ca?ej historii tneta. G??wnie dzi?ki temu, ?e obecna kadra jest w miar? "mi?a i ?agodna" i pozwala robi? rzeczy, kt?re kiedy? skutkowa?y banem. Je?li chodzi o og?ln? atmosfer?, to tej praktycznie nie ma. Na shoutboxie stale garstka sta?ych u?ytkownik?w. Po prostu jest chujowo ale stabilnie.

Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
Je?li odwiedzam ju? owe forum to czas sp?dzam tylko i wy??cznie na shoutboxie, ewentualnie zobacz? co tam s?ycha? w hyde parku.

Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
Wys?a? Eturla na zas?u?on? emerytur?. Ten cz?owiek wiele zrobi? dla tego forum, dzi?ki niemu forum jeszcze nie upad?o, ale dzi?ki niemu te? si? nie rozwin??o. Da?bym komu? szanse na tym stanowisku kto potrafi?by zmieni? te smutne forum tibijskie, w co? zupe?nie innego.

Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
Rangi s?abe, g??wnie tu mowa o ekspertach na prawach moderator?w. Jak m?wi ciocia wikipedia "Ekspert – specjalista w danej dziedzinie, osoba o teoretycznej i praktycznej znajomo?ci danego tematu." Nie odzwierciedla to umiej?tno?ci os?b na tym stanowisku, a tym bardziej ?miesznie brzmi nazwa eksperta od hyde parku. Co do reputacji, raczej ma?o istotna rzecz obecnie na tym forum, jest kompletnie bezwarto?ciowa.

Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.

Ma?a aktywno?? jest g??wnie spowodowana stale zmniejszaj?cym si? zainteresowaniem tibi. Co tu si? dzieli? pomys?ami. Po prostu trzeba wyjeba? t? tematyk? w zapomnienie i zmieni? tematyk? forum, lecz brak tu tak odwa?nej osoby. Rozw?j forum o tibi to tak jakby rozwija? forum o stacjach dyskietek "gimby nie znaj? xd".
 
Last edited:

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?

To forum upad?o w momencie, w kt?rym Alastor je sprzeda?, teraz to tylko niewielka cz??? tego, co by?o w przesz?o?ci

Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.

W sumie, to w ostatnim czasie na tnet'a wbijam do?? sporadycznie, g??wnie z potrzeby znalezienia jakiego? serwera, a tak?e "sentymentu", w ko?cu par? lat na tym forum sp?dzi?em.

Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.

Cokolwiek by?cie nie zrobili i tak nie zwi?kszy to aktywno?ci forum, najwy?ej na kilka dni/tygodni.

Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??

Pami?tam jak kiedy? chcia?o si? zosta? moderatorem, lub nawet supportem, aktualnie jest to nic nie warty kolorek, kt?ry i tak nie ma zbyt wiele do roboty. Reputacja akurat jest w porzadku.

Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.

Spadaj?ca popularno?? tibii oraz sprzedasz forum przez Alastora (po?niejsza czystka w kadrze).
 

Quomak

Senior User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
631
Reaction score
40
Age
10
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

  1. Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
    Og?lnie sam TNET nie funkcjonuje ?le, idzie si? dogada? z lud?mi. Jednak problemem jest post?j w rozwoju (czasem nawet cofanie si?).
  2. Dlaczego odwiedzasz to forum?
    G??wnie z ciekawo?ci - ALE - nie m?wi? tu o zmianach w tematach, postach... Sprawdzam co s?ycha? u ludzi, jak wygl?daj? prace konkursowe, przegl?dam dzia?y w poszukiwaniu czego? co mo?e mnie zainteresowa?, je?eli znajd? post ?ami?cy regulamin to wy?l? raport.
  3. Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry?
    Wida? po was, ?e sami zaczynacie wpada? w rutyn? i wykonywanie powinno?ci jest dla was (?mudn?) kar?.
    Mo?e czas pomy?le? o zmianach?
  4. Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji?
    System reputacji sta? si? tylko paskiem wisz?cym gdzie? tam pod awatarem :( . Je?eli chodzi o rangi - Expert - To jest co? na co nawet Allah patrzy z pogard?. Nie mo?emy m?wi?, ?e kto? jest "Expertem od Tawerny", "Expertem od Silnik?w", "Expertem od Serwer?w" etc. etc.
    Moim zdaniem stary system (sam nim kiedy? by?em oceniany i sprawowa? si? genialnie) powinien wr?ci? do ?ask.
    Sytuacja powinna wygl?da? nast?puj?co:
    U?ytkownik →( Wykazuj? si? czym?/Nab?r )→ Pr?bny → ( Zrobi?em co musia?em )→ Moderator → (Do?wiadczenie + Sprawowanie) → Ew. Global.
  5. Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum.
    To wszystko wina Tus [ekhm] Tibii! ;)
    Nie poradzicie nic na spadek zainteresowania sam? gr?. Moim zdaniem powinni?cie zebra? ogarni?t? ekip?, ustawi? sobie "Przerwa Techniczna" i zmieni? to forum z tematyki "Tibia" na forum og?lnie o grach - ca?y czas ro?nie popyt na takie i nie pr?dko zniknie.
    Rozumiem - Tro, Tro, Tro.... Jednak to wy tworzycie forum, wy musicie zadba? o jego przysz?o??.

    Administracja:

    Eturl - Najlepszy administrator - nic wi?cej dodawa? nie musz?.

    Pico - Gdyby Eturl mia? odej?? - oddajemy mu jego nick. Oboje ?wietnie si? sprawuj?.

    Dziki Johnson - Jest raczej "?wie?y" ci??ko co? powiedzie? - jednak nie mam nic do niego :)

    Xezz - Ni widu, ni s?ychu.

    Team:

    iSanto - Dobrze wykonuje swoj? prac?.

    Shikate - Dobrze wykonuje swoj? prac?.

    Experci:

    dami1310
    - Nie mam do niego zastrze?e?, bardzo kreatywny, ambitny.

    Flitter - Nie mog? si? wypowiedzie? - Brak Zdania.

    Govern - Brak zdania, nie mog? si? wypowiedzie?.

    I Won't Dance - Moim zdaniem zbyt lekko podchodzi do obowi?zk?w, rozumiem - regulamin zosta? zmieniony, ale najnowsze w?tki z jego dzia?u s? chyba tylko przegl?dane - bez reakcji.

    Samna - Bardzo pozytywnie, dobrze si? sprawuje.

    SVVAG - Nie widuj?, nie mam zdania.

    Xervin - Raczej oboj?tnie, jednak da si? odczu? jego obecno?? - "Expert na s?u?bie" ;)

    Dwie najlepsze osoby kadry: Eturl, Dami

    Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?: I Won't Dance, Xezz
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o? - Coraz rzadziej tu wchodz? bo jest coraz nudniej, ci??ko okre?li? atmosfer?.
Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny. - Wchodz? z przyzwyczajenia i sprawdzam czy co? ciekawego si? dzieje.
Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne. - Ruszcie si? i zr?bcie co? w?asnego dla OpenTibia.
Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi?? - Rang? W sensie kadrowicze? A jakie ma by? podej?cie heh, siedzi sobie kto? w ekipie to niech siedzi.
Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?. - Pisa?em w odpowiedzi na trzecie pytanie, zr?bcie co? dla OT tak by warto by?o tu wchodzi?. Chyba, ?e w kadrze zosta?y ju? tylko osoby, kt?re potrafi? tylko moderowa? forum to ratunku ju? nie ma.

A na user?w odpowiem tu bo i tak nie ma du?o do pisania ;x

Administracja:

Eturl - Siedzi i pierdzi w sto?ek ;p
Pico - Chyba ju? tu nie wchodzi.
Dziki Johnson - Najaktywniejsza osoba z kadry z ostatnich paru miesi?cy.

Xezz(menad?er) - Nie kojarz?.

Moderatorzy globalni:

iSanto - Chyba ucich? ostatnio.
Shikate - Szykate.

Experci:

dami1310 - Z tego co pami?tam to udziela? si?.
Flitter - Nie znam.
Govern - Nie znam.
I Won't Dance - Zmieni? nick prawda? ;p
Samna - Id? pisa? k?esty na altarona : d
SVVAG - Z nicku kojarz?, ?e si? przewija? ale chyba na experta nie wygl?da?.
Xervin - Kojarz? od d?u?szego czasu ale czy co? robi?

Dwie najlepsze osoby kadry: Dziki Johnson, Xervin
Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?: TROMEDIA, MacroGames.
 

Yacoob

Active User
Joined
Oct 4, 2013
Messages
64
Reaction score
5
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jako i? jestem od niedawna na forum to moje zdanie b?dzie mo?e nie pe?ne i nie b?dzie takie jak by?cie oczekiwali, jednak chcia?bym si? podzieli? swoim zdaniem.

1. Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Nie wiem jaka by?a atmosfera wcze?niej na forum, ale stwierdzam ?e jest okej. Patrz?c na wypowiedzi niekt?rych os?b na forum to uwa?am, ?e czasem s? poni?ej brodzika intelektualnego. Ale mo?e lepiej powiem co? lepszego, mimo i? nie znam wielu os?b to hm, jest tutaj cz?sto zauwa?alna mi?a atmosfera poprzez ?yczliwo?? wielu ludzi.

2. Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
Dlaczego? To jest dobre pytanie. Po 1 z ciekawo?ci. Interesuj? mnie grafiki, mapy, wasza tw?rczo?? pisana itd. Po 2 z powiedzmy polecenia Shikatego, a dlaczego to nie b?d? zdradza? :) Po ente, ?e chc? pomaga? i jak tylko mog? to zawsze postaram si? to zrobi?, mimo i? nie mam za du?o czasu.

3. Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
Konkursy, to ju? wspomina?em kilku osobom, bardziej ze swojego kr?gu co bym tutaj zmieni? lub doda?. B?d? mia? troch? pomys??w na pewno je pode?l? administracji.

4. Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
Ka?d? z rang szanuj?, a tym bardziej osoby, kt?re tworz? i wspomagaj? to forum.

5. Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
Moim zdaniem, czasem ludzie zniech?caj? si? do pewnych rzeczy/ludzi poprzez ich zachowanie. Jak pisa?em w 1 punkcie to, zachowanie niekt?rych ludzi, a tym bardziej ich wypowiedzi s? zb?dne i zniech?caj?ce. Np, krytyka kt?ra niesie za sob? "poni?anie" bo kto? jest gorszy. Czy nie lepiej by?o by kogo? wspom?c i wyja?ni? ni?eli powiedzie? "jeste? chujowy, nie potrafisz zrobi? dobrze tego czy tamtego i przez to jest chujowe". A nie lepiej pom?c? Czy ?wiat schodzi na psy i m.in cofa si? do zachowa? 85% dzieciak?w z gimbazy? Tak odbieram zachowanie niekt?rych os?b w niekt?rych postach.

Je?eli chodzi o spraw? Administracji. Nie b?d? chwali? os?b, kt?re znam ju? jaki? czas i wsp??pracuj? z nimi.

Wyr??ni? dami1310 i Eturl'a.
Nie znam za dobrze administracji, ale czasem niekt?rzy nie wype?niaj? za dobrze swoich obowi?zk?w. Poprawi? - WSZYSCY, bo nikt nie powinien spoczywa? na laurach.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

pst, ocena kadrowicz?w powinna lecie? do Shikate na pw.
1. Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Na pewno na forum nie jest tak jak kiedy? co mo?na stwierdzi? po postach cz?sto wulgarnych. Na shoutbox odbywaj? si? rozmowy hakerskie, a to nie powinno mie? prawa bytu.
Cnotka niewydymka.

#down
Wyjd? z tego do?ku intelektualnego bo kolidujesz z moimi impertywami.
 
Last edited:

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

pst, ocena kadrowicz?w powinna lecie? do Shikate na pw.

Cnotka niewydymka.

Nie mam nic do ukrycia, a je?li Ci to przeszkadza napisz raport.

PS: A ja Daniel, mi?o mi.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
co? si? pogorszy?o nie mo?na reklamy dosta? za free
Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
wchodz? ?eby sprawdzi? czy ju? pad? tnet
Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
wyjd?cie na pole
Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
dajcie mi wi?cej reputacji
Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
gimbusy w kadrze
Wypowiedz si? szczerze na temat obecnych os?b w kadrze poprzez wys?anie mi prywatnej wiadomo?ci. W miar? mo?liwo?ci wybierz dwie najlepsze osoby, a tak?e dwie, kt?re powinny si? poprawi?. Nie martw si?, wypowiedzi o kadrze b?d? anonimowe, a ewentualne negatywne opinie na temat moderator?w globalnych i administrator?w przyj?te b?d? z pokor?.

Wszystkie pytania poza ostatnim powinny by? udzielone w tym temacie, jako komentarze. Natomiast ostatnie, dotycz?ce oceny obecnej kadry wysy?ajcie drog? prywatnej wiadomo?ci do Shikate: Tre?? wiadomo?ci:

Administracja:

Eturl - ma ftp ale nie ogarnia
Pico - spoko
Dziki Johnson - umi php ale si? nie hwali

Xezz(menad?er) - ... czyj?

Moderatorzy globalni:

iSanto - no spoko robi jakie? otsy czekam, a? kt?ry? wypali
Shikate -gimb, nie umie w?aczy? nic poza paintem

Experci:

dami1310 - nounejm
Flitter - nounejm
Govern - nounejm
I Won't Dance - nounejm
Samna - dobrze pisze
SVVAG - #SWAG
Xervin - nounejm

Dwie najlepsze osoby kadry: ja i diksus
Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?: ssijkate i swag
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Chuj wie. Nie przegladam calego forum jak to bywalo kiedys wiec nawet nie bardzo wiem co sie dzieje...
Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
SB? Czasem z ostatnich postow odpale z nudow jakis temat co ciekawszy czy to z dzialow ot czy z elfa czy z tibii zeby komus pomoc...
Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
Dac nagrody dla najaktywniejszych w konkursie co to za sprite! Tyle edycji bylo juz ze...
Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
Chuj wie. Ktos kto wchodzi na chwile na forum o cos spytac nie patrzy na reputacje czy inne rangi na forum. Patrzy na to czy dostanie pomoc jesli jej potrzebuje i to szybko. Ale w sumie jebac takich no? nejmow. Liczymy sie tylko my, wiec dawajcie nam lepsze nagrody w latwych konkursach zebysmy nie mieli tak bardzo zmarnowanego czasu na tym forum.
Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?
Mniej osup gra w tipje? Polaczkow oczywiscie. A jak juz ktos wchodzi to na chwile i nie ma po co zostawac, bo po co siedziec na tak chujowym forum? Bo jesli chodzi o otsa to i tak lepiej leciec na otlanda a nie tu. Lepszy dzial supportu tam niz pomoc z ot tutaj ;P
Wypowiedz si? szczerze na temat obecnych os?b w kadrze poprzez wys?anie mi prywatnej wiadomo?ci. W miar? mo?liwo?ci wybierz dwie najlepsze osoby, a tak?e dwie, kt?re powinny si? poprawi?. Nie martw si?, wypowiedzi o kadrze b?d? anonimowe, a ewentualne negatywne opinie na temat moderator?w globalnych i administrator?w przyj?te b?d? z pokor?.

Wszystkie pytania poza ostatnim powinny by? udzielone w tym temacie, jako komentarze. Natomiast ostatnie, dotycz?ce oceny obecnej kadry wysy?ajcie drog? prywatnej wiadomo?ci do Shikate: Tre?? wiadomo?ci:

Administracja:

Eturl - eturl to eturl. Ja nie iwem co on tu w ogole robi. Opiedziela sie. Ale w sumie utrzymuje to forum przy zyciu. Ot, taki respirator czy chuj wie co ;p
Pico - Cos go ostatnio rzadziej widuje ;o on tu jeszcze jest?
Dziki Johnson - Sie nie zna na niczym. Ale zapierdala to mu sie nalezy xd

Experci:
I Won't Dance - ostatnio pare razy widzialme jak cos zjebal bo usuwa dobre posty czy chuj wie co.


Dwie najlepsze osoby kadry: Dziam i Zheyr lol
Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?: Experci i experci.
 

Nurn

Active User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
74
Reaction score
5
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
* Atmosfera taka sobie, kiedy? to forum go?cili ludzie kt?rzy chc? zrobi? serwer dla graczy a teraz widz? tylko wszystko pod pieni?dze, mo?e dlatego w?a?nie wszystko upada, nie tylko otsy ale i forum.

Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
* Czasami si? zaloguje, poczytam co si? dzieje, co jest w modzie, co inni planuj? i jak nastawiaj? na otsy lub po prostu komu? pomog?.

Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.
-----

Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??
* Nie zwracam na to uwagi.

Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.
* Mniejsze zainteresowanie otsami, mniejsze zainteresowanie forum wiadomo.

Wypowiedz si? szczerze na temat obecnych os?b w kadrze poprzez wys?anie mi prywatnej wiadomo?ci. W miar? mo?liwo?ci wybierz dwie najlepsze osoby, a tak?e dwie, kt?re powinny si? poprawi?.
Nie martw si?, wypowiedzi o kadrze b?d? anonimowe, a ewentualne negatywne opinie na temat moderator?w globalnych i administrator?w przyj?te b?d? z pokor?.
-----
 

Marfi

Advanced User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
183
Reaction score
8
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jestem do?? starym u?ytkownikiem tego forum i jako, ?e rzadko si? udzielam, a wchodz? codziennie to znalaz?em dobr? okazj? w postaci tego wywiadu na wylanie z siebie krzty prawdy o tym jak si? zmieni?o wed?ug moich odczu?. Wykorzystam r?wnie? fakt, ?e w wywiadzie b?d? odpowiada? za r??ne bzdury, kt?re wypisuj? poprzedni udzielaj?cy wywiadu. Zapraszam do lektury.

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?​
> S?dz?, ?e panuje na nim atmosfera nijaka. Dawnymi czasy w por?wnaniu do dzisiejszych to jest tutaj strasznie nudno. Jako, ?e nie mog? odnie?? si? do ca?ego forum, to w dziale w kt?rym przesiaduje wygl?da jak przedszkole z najebanymi przedszkolankami. Na ka?dym kroku puste posty pe?ne bluzg?w, panuje du?a zawi?? i nienawi??, a wej?cie na forum wi??e si? wy??cznie z przejrzeniem jednego tematu. Shoutbox ju? nie jest dla mnie, ale pozdrawiam u?ytkuj?cych.

Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.​
> Wchodz?c na forum, odwiedzam jeden temat w pewnym dziale. Czasem si? gdzie? zagalopuj?, ale po chwili wyzbieram si? z tego g?wienka. Nie interesuje si? tym co tu si? dzieje, jaka aktualizacja nadchodzi w Tibii, jaki temat tym razem jest poruszany na Shoutboxie. Czysta rutyna.

Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.​
> Kadry dobrze nie znam, wszystkich traktuje r?wno, osoby z jakim? kolorkiem traktuje z tym samym szacunkiem co innych. Nie czuje respektu. Kiedy? biega?o si? podnieconym jak administracja zacytowa?a tw?j post. Panowa?a rywalizacja, ka?dy chcia? osi?gn?? wi?ksze loty u wy?szych rang?. Ludzie w szeregach zespo?u TNET byli pouk?adani, mo?na by?o z nimi porozmawia?, ale w ?aden spos?b nie ingerowa?o w sytuacje na forum. Co do konkurs?w to nie mam wa?niejszych pomys??w. Uwa?am, ?e kwestia konkurs?w nie wymaga pomocy. Co jaki? czas widz? nowe, albo kolejne edycje, chocia? doda?bym wi?cej konkurs?w z "mappingiem" bo ten kierunek nadal trzeba rozwija?, a w tych czasach to kompletna pora?ka... Dawanie za darmo nagr?d, punkt?w, rang jest totaln? g?upot?, jak co? otrzymujemy za darmo zbyt cz?sto, to si? o to nie chce walczy?, odbija si? to na rywalizacji i zainteresowanie spada.

Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi?? Niema tu ju? nic co by mog?o mnie jako? zaciekawi?.​
> Co do rang to si? nie wypowiem, bo w og?le nie ?ledz? co nowego jest wprowadzane(czekam na jaki? nowy layout/logo/banner), lecz co do reputacji to musz? si? stanowczo odnie??. Ten kto doda? krety?ski system podzi?kowa? i namiesza? w systemie reputacji ponosi win? za spadek popularno?ci forum. Rywalizacja mi?dzy u?ytkownikami to by?a jedna z najlepszych zabaw(troch? pod?wiadomych) jak? forum mo?e oferowa?, a kto? j? zjeba?. To by?y pi?kne czasy, gdy si? STARA?O o drugi kwadracik. Podkre?lam stara?o, bo teraz prawie za wszystko mo?na dosta? zielone punkciki. Co oferuj?? Po pierwsze zlikwidowa? te rangi, o statusie ka?dego u?ytkownika powinna ?wiadczy? liczba zielonych kratek. Po drugie starannie wyjeba? system podzi?kowa?, nie r?bmy z tego Facebooka, gdzie mo?esz dosta? "lajka", "komencia" i mie? udost?pniane posty. Im mniej nagr?d za dobry post tym lepiej. Kto? podzi?kuje bo szybciej, kto? wy?le reputacje bo uwa?a, ?e ten system jest jeszcze oK i warto?? na forum nie ma sensu. Nie oszukujmy si?, wi?kszo?? lubi s?aw? i bycie w centrum uwagi. By? wysoko, by? kim? przez internet oczywi?cie. Teraz mnie nic nie obchodzi ile kto ma punkt?w reputacji, ile os?b mu podzi?kowa?o, liczby przy s?owie "Posty" s? dla mnie nie istotne. No i po trzecie wyselekcjonowa? kadr?, wywali? siusiumajtk?w i dziecinad? bez obrazy oczywi?cie i by by?o jak dawniej.

Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.​
> Malej?ca aktywno?? to naturalna czynno??, kt?ra dotyka, dotknie lub dotkn??a ka?d? spo?eczno?? czy firm?. By? mo?e kiedy? si? co? zmieni, by? mo?e stare czasy powr?c?, tego nie jest w stanie przewidzie? nikt. Uwa?am r?wnie?, ?e wszystko co dobre kiedy? si? ko?czy, prawdopodobnie to r?wnie? si? dotyczy TNETu. Wszyscy ko?cz? tak samo. Czas poka?e, a pow?d jest prosty i nie b?d? oryginalny - Tibia si? sypie. W ostatnich czasach nast?pi? znaczny spadek u?ytkownik?w tej gry, od paru lat jest stabilnie, ale nic nie zanosi na popraw?. Jedyny pomys? jaki mi przychodzi do g?owy to usuni?cie, lub zredagowanie tematyki forum o Tibii do minimum, a przerzuci? ca?? uwag? na dzia? OpenTibiaSerwer(OTS). TNET ma potencja?, jest olbrzymi? baz? poradnik?w, informacji, pomocy o owej grze, oraz pot??ny dzia?, kt?ry czeka na powr?t do starych czas?w s? cz??ciami znakomitego forum, kt?re wymaga odnowy. OTS to jedyna deska ratunku dla gry tego gatunku. Dzi?ki wielu wybitnym osobom, powsta?y ?wietne narz?dzia do udoskonalenia tej gry. Pocz?wszy od dobrych silnik?w, tudzie? edytorach, ko?cz?c na autorskich klientach. Korzystaj?c z okazji..., w tym kierunku planuj? uruchomi? za pewien czas projekt, kt?ry podniesie poprzeczk? i podbije rynek, mo?e to jako? otworzy oczy na monotonie Tibii.

Pozdrawiam i dzi?kuj?.

Za wszelkie b??dy ortograficzny, stylistyczne, sk?adniowe czy interpukncyjne z g?ry przepraszam. Nie ponosz? odpowiedzialno?ci za wszelk? reklam? umieszczon? w tym po?cie. Stara?em si? unika? wykorzystywania nazw, czy link?w stosuj?c si? do regulaminu forum TNET.
 
Last edited:

asol10

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
322
Reaction score
13
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

1.Forum obecnie utrzymuje niez?y poziom. W skali 1:10, da?bym 8. Oczywi?cie, zdarza mi si? napotka? niezbyt mi?ych u?ytkownik?w ale to za rzadko, by przywi?zywa? do tego szczeg?ln? uwag?.

2.Najcz??ciej na forum zagl?dam by sprawdzi?, co w tibijskiej trawie piszczy. Niekiedy jak bawi? si? jakim? silniczkiem, to szukam skrypt?w, ew. map.

3.Propozycja dla kadry, hmmm... Na pewno wznowienie konkurs?w mapperskich, a? mi?o by?o popatrze? na niekt?re z prac. :) Wi?cej pomys??w nie mam, pewnie moi poprzednicy wymienili tego wi?cej. ;)

4.Co do systemu reputacji, nie mam ?adnych zastrze?e?. Jak dla mnie, mo?e by? nadal tak jak jest dot?d. Co do rang. Usun??bym tego nieszcz?snego Experta i wrzuci?bym z powrotem Moderatora, a usun?? Experta. Reszta rang bez zmian.

5.Aktywno?? spada, przez spadek grywalno?ci w t? gr?. Na rynku pojawia si? wiele gier, cz?sto z lepsz? ofert? dla gracza. Dobrym posuni?ciem w kierunku zwi?kszenia aktywno?ci na forum, by?aby reklama na innych stronach zwi?zanych z grami MMO.

Na ostatnie pytanie nie jestem w stanie odpowiedzie?, poniewa? nie znam za bardzo Kadry forum.


To by?oby na tyle z mojej strony, pozdrawiam.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

1. Moim zdaniem aktualnie forum jest takie sobie nawet pod wzgl?dem kolorystyki, mo?na by przecie? nad czym? nowym pomy?lec nowym wygl?dzie bo i czemu nie?!
2. Odwiedzam to forum poniewa? tematyk? Tibijska ju? troch? si? interesuj? i czasami lubi? sobie poczyta? nowo?ci z ni? zwi?zane oraz pomoc nowym graczom bo mam spore do?wiadczenie, do?c d?ugo w t? gre gra?em i wiem o niej co nie co. :)
3. Z kadr? to tylko i wy??cznie zmieni?bym range Expert na to co by?o dawniej Moderator.
4. Usun?c ca?kiem system podzi?kowa? bo to nie jest facebook czy b?g wie co tylko forum i to jest naprawd? zb?dne.
5. Ci??ko jest w jaki? spos?b przeciwdzia?ac poniewa? spada ilo?? os?b graj?cych wogole w t? gr?, tibia podupada to wiadomo ?e i forum o tej tematyce powoli b?dzie si? ilo?? os?b zagl?daj?cych tutaj zmniejsza?.
6. do tego pytania jednak nie bede udzielal odpowiedzi jedyne co mog? napisa? (nie bede na priv bo i po co) to najlepszym wed?ug mnie cz?onkami kadry aktualnie, kt?rzy robi? co? aby to forum jako tako istnia?o to

-Eturl
-Dziki Johnson
-ISanto

I to by by?o na tyle bo aktualnie w Expertach to jako? nie widzia?em osoby, kt?ra systematycznie stara si? rozwijac w jaki kolwiek spos?b sw?j dzia? czy og?lnie anga?owa? si? w ?ycie forum.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Dla wiadomo?ci niekt?rych, expert ju? zosta? zamieniony na moderatora ;)
<<< SEE?
 
Status
Not open for further replies.
Top