What's new

IV Wywiad ?rodowiskowy

Status
Not open for further replies.

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: IV Wywiad ?rodowiskowy

Jak obecnie oceniasz forum? - Czy s?dzisz, ?e panuje na nim mi?a atmosfera, a mo?e co? si? pogorszy?o?
Naprawd? d?ugo nie bywa?em ostatnio, ale poprawi?o si?, jest dobrze.
Dlaczego odwiedzasz to forum? Poszukujesz serwera, na kt?rym m?g?by? pogra?, a mo?e cz?sto szukasz pomocy w stworzeniu w?asnego? Oczywi?cie mo?esz robi? to te? z czystej rutyny.
Dlaczego? ch?tnie sprawdzam co si? dzieje, no i oczywi?cie mo?na zawsze zobaczy? zapowiedzi nowych serwer?w, czy te? sprawdzi? Zespo?y, mo?e si? gdzie? przydam :)
Czy masz jakiekolwiek propozycje dla obecnej kadry? Podziel si? z w?asnymi pomys?ami na konkursy i tym podobne.

W tej dziedzinie ju? si? nie wypowiadam, wszystko wyra?a?em wielokrotnie , chcia?em tak?e zorganizowa? konkursy itd.
Jakie jest Twoje podej?cie do rang na forum, a tak?e systemu reputacji? Co oferowa?by? w zamian lub co chcia?by? poprawi??

Wszystko OK, fajnie ?e wr?ci?a ranga Moderator, bo na ten temat te? pisa?em wielokrotnie .
Podziel si? swoj? opini? na temat malej?cej aktywno?ci na forum. Czym jest to spowodowane, a tak?e, je?li posiadasz pomys?, podziel si? z nami tym, jak temu przeciwdzia?a?.

Wydaje mi si? ?e problemem jest, brak konkurs?w na wysokim poziomie.
Wypowiedz si? szczerze na temat obecnych os?b w kadrze poprzez wys?anie mi prywatnej wiadomo?ci. W miar? mo?liwo?ci wybierz dwie najlepsze osoby, a tak?e dwie, kt?re powinny si? poprawi?. Nie martw si?, wypowiedzi o kadrze b?d? anonimowe, a ewentualne negatywne opinie na temat moderator?w globalnych i administrator?w przyj?te b?d? z pokor?.

Wszystkie pytania poza ostatnim powinny by? udzielone w tym temacie, jako komentarze. Natomiast ostatnie, dotycz?ce oceny obecnej kadry wysy?ajcie drog? prywatnej wiadomo?ci do Shikate: Tre?? wiadomo?ci:

Administracja:

Eturl - Spoko
Pico - Spoko
Dziki Johnson - jeden z najbardziej przyjemnych osobnik?w forum

Xezz(menad?er) - Spoko

Moderatorzy globalni:

iSanto - nie wypowiadam si?
Shikate - nie wypowiadam si?

Experci:

dami1310 - dziecko.
Flitter - spoko
Govern - spoko
I Won't Dance - spoko
Samna - spoko
SVVAG - spoko
Xervin - spoko

Dwie najlepsze osoby kadry:
Dwie osoby, kt?re powinny si? poprawi?:
 
Status
Not open for further replies.
Top