What's new

Jak nie i?? do szko?y ?

Status
Not open for further replies.

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Macie jakie? pomys?y ?eby nie i?? do szko?y skoro starsi s? w chacie i koniecznie mam i?? do budy ?
Podobno jak si? zje surowego ziemniaka to ma si? gor?czke przez oko?o 2-3 dni xd

@down
omg post nie na temat ... to ju? moja sprawa czy p?jd? czy nie.
 
Last edited:

Boaze

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Jak nie i?? do szko?y ?

Idz na lekcje a nie do szko?y, potem b?dziesz tu pisa? jak analfabeta, radze ci nie zostawia? szko?y i i?? na lekcje.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Hmm - s?ysza?em o wagarach kiedy? - ale tylko w legendach - nie wiem czy to w og?le istnieje... S?uchaj to twoje ?ycie i sam decydujesz o swoim ?yciu. Zreszt? sam m?wisz:

to ju? moja sprawa czy p?jd? czy nie.

Podszed?em do sprawy filozoficznie. Ale w naszym ?yciu nie powinno istnie? s?owo "musz?". Nigdy nic nie musisz. Mo?e tego wymaga? religia, kultura, rodzice nasza pod?wiadomo?? m?wi, ?e musimy tak post?pi?. A w rzeczywisto?ci nic nie musimy. Dobija mnie m?wienie ludzi "musia?em tak post?pi?" a huja prawda. Napis na grobie "Je?li my?lisz, ?e jeste? w sytuacji bez wyj?cia zamie? si? ze mn?...".

I to w?a?nie mo?esz zrobi? nie chcesz i?? do szko?y - przecie? wiesz, ?e nie musisz. Mo?esz wzi?? n?? i podci?? sobie ?y?y - do szko?y nie p?jdziesz. Mo?esz powiedzie? starym ?eby spadali - bo przecie? Ci? nie zaknebluj? i nie zawioz?. W najgorszym wypadku Ci? zabij? - czyli jeste?my w punkcie wyj?cia.

Ale dochodz? do tego, ?e ?adnie jest mi tu filozofowa? a wiem, ?e jutro nie zbyt ch?tnie do szko?y si? wybior?. Pozdrawiam!
 

Sidron

Advanced User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
283
Reaction score
12
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Hmm - s?ysza?em o wagarach kiedy? - ale tylko w legendach - nie wiem czy to w og?le istnieje... S?uchaj to twoje ?ycie i sam decydujesz o swoim ?yciu. Zreszt? sam m?wisz:
Podszed?em do sprawy filozoficznie. Ale w naszym ?yciu nie powinno istnie? s?owo "musz?". Nigdy nic nie musisz. Mo?e tego wymaga? religia, kultura, rodzice nasza pod?wiadomo?? m?wi, ?e musimy tak post?pi?. A w rzeczywisto?ci nic nie musimy. Dobija mnie m?wienie ludzi "musia?em tak post?pi?" a huja prawda. Napis na grobie "Je?li my?lisz, ?e jeste? w sytuacji bez wyj?cia zamie? si? ze mn?...".
I to w?a?nie mo?esz zrobi? nie chcesz i?? do szko?y - przecie? wiesz, ?e nie musisz. Mo?esz wzi?? n?? i podci?? sobie ?y?y - do szko?y nie p?jdziesz. Mo?esz powiedzie? starym ?eby spadali - bo przecie? Ci? nie zaknebluj? i nie zawioz?. W najgorszym wypadku Ci? zabij? - czyli jeste?my w punkcie wyj?cia.
Ale dochodz? do tego, ?e ?adnie jest mi tu filozofowa? a wiem, ?e jutro nie zbyt ch?tnie do szko?y si? wybior?. Pozdrawiam!


Drexav, nie musisz mi tego t?umaczy? ale dzi?ki.
Pytam si? po prostu o sposoby symulacji ... bo ja ju? tyle razy udawa?em ?e moich starych trundo nabra? na stare numery...
A nie chce mie? awantury na haus i wyniknie z tego ?e pewnie tak p?jde ... ;s
Chyba zjem surowego ziemniaka albo proszek do pieczenia xd
Albo ide symulowac do lazienki wymioty xd
 

Twix23

Active User
Joined
Sep 20, 2008
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Hmm symulacja? po co? A nie lepiej uda? , ?e idziesz do szko?y , a do niej wcale nie p?jdziesz?Poczekasz a? starsi wyjd? i r?b co chcesz :D (Gorzej jak nie wyjd?) no chyba ?e wr?cisz do domu o godz. kt?rej ko?czysz lekcje^^

Pozdrawiam,Twix23
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Wlej do 2-3 szklanek wody i postaw gdzie? za kiblem (?eby nikt nie widzia?). Rano le? w ???ku i powiedz starej co?, ?e si? ?le czujesz, i jak b?dzie ko?o Ciebie to skikaj do kibla, koniecznie zamknij drzwi.

Wydawaj odg?osy jakby? wymiotowa? i wlewaj wod? do kibla (czym? musisz wymiotowa? nie? :>). Kiedy? dzia?a?o, moja starsza ju? si? nie nabiera.

Teraz siedz? przed kompem, a powinienem byc w drodze do sql. Wagaruj? tylko w dni co 2 tydzie?, bo starsza w 1 tydzie? ma 1 zmian?, tyg p??niej na 2 i tak w k??ko.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

@up
ja tak samo ;d
wyszed?em do szko?y bo starsza wychodzi o tej co ja, a przed szko?? zawr?ci?em ^^

a co do tego jak nie i?? do szko?y to je?eli zjesz np. p?czka lub bu?k? tylko du?e k?sy to ci si? gard?o zaczerwieni i mo?esz m?wi?, ?e ci? boli ;)
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

jak rzyganie to pobiegnij do kibla i wsad? se palca g??boko do buzi wtedy zwymiotujesz(raz tak si? na lekcji bawi?em to prawie na ?awke zrzyga?em si?)ale jak wsadzisz to od razu rzygasz wi?c najpierw do kibla pobiegnij.
Potem jak termometr b?dziesz mia? to powiedz np. mamie(jak jest przy tobie) ?eby ci np. mleko zrobi?a i jak p?jdzie to przy??? do lampy i poczekaj a? si? nape?ni np. do 37.5(nie przesad?!!!) i wstrzymuj powietrze(wtedy b?dziesz si? czerwony robi?)


U mnie to dzia?a :)
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Nie wiem czy powinienem ci pomaga?... Ale ju? trudno, powiem wam jak to za moich czas?w (XD) si? symulowa?o.
Chodzi?em po domu ze zmulon? mink? i odpowiada?em na wszystko w pewnym sensie lakonicznie. Gdy co? m?wi?em co jaki? czas si? zacina?em i robi?em chwilowe przerwy. I symulowa?em kaszel ( co mi bardzo wychodzi?o ) taki jakby dochodzi? z p?uc. Wam radz? taki dodatkowy triczek. Powiedzie? rodzicom ?e b?dzie si? gra?o na kompie i po 5 minut wy??czy?, przyj?? do nich i powiedzie? ?e nie mo?ecie gra? bo was strasznie g?owa boli.
Ja z tym swoim kaszlem tak dobrze symulowa?em ?e pani doktor powiedzia?a ?e mam zapalenie oskrzeli :D

Powodzenia ?ycz?. Tylko nie symuluj za cz?sto, bo b?dziesz mia? zaleg?o?ci.

Pozdrowienia,
Drags.
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

@up
To ty dobry jeste? ;P
A nie bada?a ci p?uc?
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Nie wk?adajcie palca do buzi bo jak b?dziecie to cz?sto robi? to po ka?dym posi?ku ju? samemu bedziecie ?yga? i tak sie rodzi anoreksja xD
 

Arturkplnk

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
136
Reaction score
11
Age
33
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Najlepiej uprzedzic rodzicow o tym ze sie zle czujesz, a dokladniej dzien przed planowanymi wagarami wciskac kit ze sie zle czujesz itp, wczesniej polz sie spac albo udawaj ze bierzesz tabletki od goraczki, na nastepny dzien powiedz ze dalej zle sie czujesz i ze zostajesz w domu ;) u mnie to zawsze dzialalo.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Ja z tym swoim kaszlem tak dobrze symulowa?em ?e pani doktor powiedzia?a ?e mam zapalenie oskrzeli :D
Powodzenia ?ycz?. Tylko nie symuluj za cz?sto, bo b?dziesz mia? zaleg?o?ci.
Pozdrowienia,
Drags.

Ka?dy kiepski lekarz tak powie. Sam ile razy bym nie szed? do lekarza to mia?em zapalenie oskrzeli a w rzeczywisto?ci by?o to zwyk?e przezi?bienie. Prawda im d?u?ej kaszlesz to w ko?cu doigrasz si? zapalenia oskrzeli, ale to inna historia. Rada dla Ciebie:
Radz? zmieni? lekarza... Kiedy? b?dziesz potrzebowa? dobrego lekarza i b?dziesz chorowa? niepotrzebnie.


Ja mog? chodzi? do szko?y jak i mog? nie chodzi?. Moi rodzice s?dz?, ?e mam tyle lat, ?e sam mog? za siebie decydowa? i chodz? do szko?y. Gdy nie ma przymusu to wszystko inaczej wygl?da.

Co do sposobu jak by? chorym nazajutrz:
Zamra?asz l?d, do szklanki dajesz z 6-7 kostek lodu. Czekasz z 5-7 min a? si? stopi po czym pijesz. Pozosta?y l?d trzymasz blisko gard?a. Pijesz tak z 3-4 szklanki wody przed snem. W nocy zaczniesz wymiotowa? b?d? rano nie b?dziesz m?g? m?wi?.

Ale od razu pisz?, ?e to Ci na dobre nie wyjdzie. Nie radz? tego robi? tylko i?? jak ka?dy normalny nastolatek do szko?y.
 
Last edited:

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Zjedz surowego ziemniaka ;d
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Ja te? nie lubi? chodzi? do szko?y i jak ju? wybior? si? to bywa ?e czasem nie p?jd? sobie na 1-2 lekcje pierwsze, czasem zerw? si? z 1-2 ostatnich i tak jako? sobie poma?u brn? do nieodpowiedniego zachowania. A jak chce sobie ca?y dzie? posiedzie? w domu to wk?adam termometr i pukam w jego czubek wtedy skala ro?nie po walni?ciach paznokciem. Albo wal? symulke ?e co? mnie boli albo ?le si? czuje i zostaje ale to my?lenie na kr?tk? met?.
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

@ZaPy
S?awne ale nie dzia?a :D

Na studiach pr?bowali?my wszystkiego by nie i?? na wyk?ady i dosta? "karteczk? od doktora". Ziemniaka te? pr?bowali?my. Doszli?my do wniosku ?e efekt mo?na osi?gn?? dopiero po zjedzeniu ok. 20 ziemniaczk?w.
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Jak nie i?? do szko?y ?

Wejdz pod prysznic pod ciep?? wod?
potem odrazu po wyj?ciu szklanka lodowatej wody
mo?e ci sie ?le zrobi?,ale powiniene? sie zrobi? blady

albo proszek do pieczenia
i "?ygasz jak kot"
i own3d
 
Status
Not open for further replies.
Top