What's new

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 78 10.4%
  • Druid.

    Votes: 152 20.3%
  • Sorcerer.

    Votes: 232 31.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 41 5.5%
  • a:5:{i:10084;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10084;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:12596;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12596;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:14444;a:5:{s:12:"polloptionid";i:14444;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23651;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23651;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:14250:"a:5:{i

    Votes: 246 32.8%

  • Total voters
    749
Status
Not open for further replies.

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Naj, naj, naj, czyli Knight.
Profesja uniwersalna, w ka?dej tego typu MMORPG jest nie?miertelna ju? posta? rycerza. Ach, te czasy... Tibia 7.92. Miasta sprzed "remontu". Yalahar jeszcze nie istnia?.;d Do dzi? nie zapomn? mojej wyprawy na 15 lvl na dragony :D. I chodzenie ze skillami po 30 a do tego long sword, plate armor i brass legs. Fajne wspominki... :d

No nie wiem co w tym fajnego do wspominania :p

Ja w tibi 8.0 mia?em na 15 levelu k seta i bright sworda :) Kocha?em bright sworda.Ale nadesz?a aktualizacja i dobrze ?e zd??y?em bo wprowadzili itemy od lvl.Na 15 lvl ze skillami 60/60 jak poszed?em na Draga to 5 hit?w i le?a? a ja zu?y?em tylko 2-4 poty :D

@topic:

Od Zawsze Knight i na zawsze...No jeszcze paladyn jest fajny.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Powiem szczerze, ?e nie pami?tam, ale pierwsza posta? ju? tak bardziej na powa?nie to by? sorcerer (powa?nie - 18lvl w miesi?c~). Bi?em tylko r??d?k?, lecz potem znajomy kupi? mi flam hura. ?eby by?o ?mieszniej nie leczy?em si? czarami, bo takich nie mia?em. Man? i ?ycie regenerowa?em jedzeniem, a bi?em wandem. Pami?tam te? gdy zakupi?em wand of plague (obecnie wand of decay). Musia?em wybra? si? a? do kazo, a na tamte czasy to by? istny labirynt. Wej?cie wej?ciem, uda?o si?. Kupi?em wanda i blisko 2h studiowa?em internet w celu odnalezienia mapy/poradnika o tytule 'Jak wyj?? z Kazoordoon?' :D. By?o te? wiele innych, ?miesznych sytuacji pokroju pisania do hutera 'plx nie bij', ale o tym nie teraz, a bynajmniej nie w tym temacie.
 

Ray66

Active User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
79
Reaction score
6
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza postacia byl Druid , pamietam jak na 8 lvl dalem party jakiemus 15 knightowi i padlem dobilem t? postacia do 13 lvl i postanowilem zrobic sobie sorca a potem pala.
 

Kifu

User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja to Sorcerer. Jak by?em mniejszy to lubi?em takich mag?w itp wi?c si? tym gra?o.
 

Szkal96

Advanced User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
187
Reaction score
10
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

C??... Moj? pierwsz? postaci? by? Druid. Koledzy, kt?rzy polecili Tibie powiedzieli, ?eby wzi?? maga. Nie wiedzia?em co to Sorcerer, wi?c wzi??em Druida, bo rozumia?em t? nazw?. Wbi?em 11 poziom i mnie zbanowali. W sumie to nawet nie wiem za co... CipSoft staje si? coraz to g?upszy.

Pozdrawiam,
Szaki.
 

lutzen

User
Joined
Aug 27, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

moja pierwsza postac to knajt ;d
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by?a sorcererka, pami?tam jak dzi?, jak jara?am si? gdy zabi?am rotworma na 3 strza?y :). Mi?e to by?o, powa?nie...
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? Sorcerer. Szczerze m?wi?c przez te 4 lat nic si? nie zmieni?o. Na tibi globalnej, nie mia?em ?adnej postaci kt?ra by?a by Druidem. Pami?tam te czasy, kiedy wbija?o si? levele na trollach, w oko?o 3 miesi?ce wbi?em 17 level i zaprzesta?em gr? po tym jak ubili mnie pekerzy, i polecia?a moja jak?e droga "wodb".
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? to by? Sork na Furorze.By?a wtedy Tibia 7.5 wyszed?em z rooka i wszed? update na 7.6. Ehhh... To by?y czasy. Na 20 lvlu expi?em z SD poniewa? m lvl trzeba by?o mie? a nie lvl. Koledzy blokowali mi na pohu gsy a ja expi?em jak szalony. Nie by?o hotkey?w z runkami, tylko trzeba by?o r?cznie. Swoj? drog? nigdy nie zwojowa?em Palladynem ani Druidem.Moje best lvle tymi postaciami nie przekraczaj? 40. Sork to kiedy? by?a pot?ga. Szkoda, ?e nie ma 7.6 rl:)
 

fragarak

Advanced User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
160
Reaction score
2
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

A ja zrobi?em sobie KNIGHTA na Honerze i wbilem nim 65/60 skill na 15lvlu gram nim do teraz ''Honoristic'':p
 

Walkman

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
98
Reaction score
8
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsza profa sorc. Thais wydawa?o si? takie ogromne. To by?y czasy :/ Pamietam jak na rooku mia?em zwyk?y club a brat mia? combat knife i mi si? zdawa?o, ?e on ma tak? super bro?. :/
 

macias101

User
Joined
May 6, 2009
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Hmm o ile dobrze pamietam to pierwsza postacia nie wyszedlem z rooka :D
Taka prawdziwa pierwsza byl knight, kolega zaczal grac pierwszy i polecil mi wlasnie ta profesje, wiec sugerowalem sie opinia innych, sam nie znalem tej gry. Bylo to baaardzo dawno temu...
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Hie, hie...
Dodam swoje trzy grosze :). Moj? pierwsz? postaci? by? jak wielu przypadkach knight ;p - zacz??em nim gra? poniewa? wyobra?a?em go sobie jako zajebist? posta? i ?atw? do grania, zw?aszcza jak czyta?em r??ne newsy o najazdach margarotha, albo podczas ogl?dania filmik?w z hunt?w na dragonach (tia, to jest to) postanowi?em, ?e b?d? blokerem i kradzie? loota to moje powo?anie xddd. Oczywi?cie wyszed?em nim na maina z katana i jakims chain armorem z rooka i polecialem expic na rotworma pod carlin, oczywi?cie bez liny i specjalnie si? musia?em zabi? ?eby si? wydosta? ;p.

Chocia? po g??bokim na my?le, zastanawiam si? czy pierwsz? postaci? nie by? druid, ale kto wie nie b?d? wspomina? zamierzch?ych czas?w...
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? knightem, obecnie 67 level, nie gram ju? na nim, no czasami si? zaloguje. Moim zdaniem jest, by?a i pewnie b?dzie naj?atwiejsza posta?, do?? tania.
Idziesz skilujesz, kupujesz eq i mieczyk i expisz ? Proste nie ?

A wi?c knight.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? no vocation ;] a jak wiadomo to sorcerer pami?tam ?e zawsze wychodzi?em na maina i nie wiedzia?em gdzie kupi? wanda i si? rockowa?em(pk wbija?em)

Potem zaczo?em gra? na ots te? sorc
 

Xeron01

Active User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
126
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza postac to 28 sorc 42 m lvl , bilem do 15 lvla bugi pod carlin leczac sie jedzeniem ;p. Najsmieszniejsza sytuacja by?a taka ze zabi? mnie hunter , my?la?em ze to "ktos" mnie zabil -ale na tibia.com nieda?o sie wklepac jego nicku . Ciagle czekalem az bedzie postac online o podobnym nicku na moim swiecie , ciagle odswieza?em "who is online" - pewnego dnia by? ktos online ze mia? nick podobny do hunter - odrazu mu powiedzia?em ze go zabije i nie tracac chwili czasu , szuka?em jak najwyzszego lvl w depo i mowilem ze jak pomoze mi go zabi? dam mu 5k xd
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsza posta?, kiedy to by?o. Chocia? ju? sko?czy?em z Real Tibia to chyba dobrze pami?tam, ?e to by? ok. 14-16 druid.
Oczywi?cie nie licz? przed tym postaci na Rookgard, kt?ra mia?a 2 poziom - gdy dowiedzia?em si? gdzie graj? moi kumple od razu zmieni?em ?wiat. Pami?tam ?e to wszystko by?o pod Tibia 7.6
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Huh, moja pierwsza posta?? O jeju ile to lat temu by?o, hmm, a? mi?o powspomina? takie czasy~. By? to 22 knight, te expienie na orkach pod thais, hahaha :D
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Druid , pami?tam to .. czasy tibi 7.3 albo 7.4 bodaj?e , nie pamietam , pytams ie brata jaka profa gra? brat m?wi no graj Druidem , druid jest najlepszy wtedy mu wierzy?em ale teraz juz wiem czemu mi tak m?wi?.. Uhmaker sie przydawa? dla jego 60 eka xDD


//
Druid Power :D
 

Kozllo

User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? sorc, poniewa? kolega mia? wtedy 50+ MS ^^

'a teraz oczywi?cie pallek :)
 
Status
Not open for further replies.
Top