What's new

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 78 10.4%
  • Druid.

    Votes: 152 20.3%
  • Sorcerer.

    Votes: 232 31.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 41 5.5%
  • a:5:{i:10084;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10084;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:12596;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12596;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:14444;a:5:{s:12:"polloptionid";i:14444;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23651;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23651;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:14250:"a:5:{i

    Votes: 246 32.8%

  • Total voters
    749
Status
Not open for further replies.

kuba0708

User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza profesja byl paladyn poniewaz kolega gral tez paladynem.
Niewiedzialem wtedy do czego co sluzy na drugi dzien zrobilem sorka i walilem ze spear
bo miala najwiecej ataku z tych broni ktore mialem :)
 

Piruxus

Active User
Joined
May 7, 2009
Messages
71
Reaction score
7
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? (odziwo) Druid :) A nam?wi?a mnie do tego moja przyjaci??ka, kt?ra mia?a wtedy pro hiper ekstra elo 18 druida. Jako? wbi?em 15 lvl i hack... Rozpacz by?a ogromna ale szybko si? rozwia?a bo zrobi?em sorcerera... kt?ry zreszt? mia? hacka na 16 lvlu. Takie by?y moje pi?kne pocz?tki :D
 

Viz

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
186
Reaction score
24
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza profa to Knight :D
W sumie dlatego, ?e t? profesj? chyba wybiera wi?kszo?? newbie.
Jest do?? prosta w obs?udze :up:

Jednak z czasem ka?dy si? przekonuj?... ?e knight jest s?aby w pvp i og?lnie.
 

Belix

New User
Joined
Feb 15, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? Sorcerer wybra?em t? posta? poniewa? koledzy mieli inne profesje czyli druida,pallla i knighta to ja wybra?em Sorca
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? druid.
Dlaczego taka profesja?
Kumple, kt?rzy grali w Tibi? potrzebowali do teamu druta, opowiadali mi jakie ma mozliwo?ci (wymienili tylko zalety :p) i tak wysz?o, ?e po wyj?ciu z rooka na 10 lvl postanowi?am zosta? druidem.
By?o to za czas?w Tibi 7.9, w mojej miejscowo?ci byl to sza?. Ka?dy gra? i chwali? si? osi?gnieciami.
Pamitam jak bieg?am po pierwsz? ro?dzk?. To by?a rado??... Szkoda tylko, ?e zaraz po zakupie jaki? 19 lvl mnie dedn?? xD.
Og?lnie teraz nie lubi? gra? t? profesj?, preferuj? Paladyna ostatecznie Sorka.
Ale gusta si? zmieniaj? xD.

Pozdro. :)
 

ntix3hcb

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
75
Reaction score
4
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza postaci? by? knight na Refugii wbi?em 21lvl i Hack:curse: Da?em si? jak dzieciak, lecz usprawiedliwia mnie to ze by?em newbie no i ?ci?ga?em wszystko hurtem :p
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwszy by? knight na mytherze.Ahh...stare,dobre czasy.Szkoda,?e nie mo?na teraz zagra? tak jak by?o kiedy?.Te wyprawy na zamki z kolegami...

Pozdrawiam,
Xinx.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwszy by? Sorc kt?ry by? jeszcze na 7.92 i bi? z miecza bo niewiedzia?em ?e si? wanda u?ywa ;p
 

Gearuka

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
114
Reaction score
8
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

hmm, o ile dobrze pami?tam, to pierwsza posta? kt?r? zrobi?em i przeszed?em Rook by? sorcerer. Dobi?em nim tylko 31 poziom, jednak mam do niego zajebisty sentyment - pierwszy PACC, pierwszy dragon, pierwsza gildia, og?lnie masa wspomnie?. Potem by?a masa knight?w (wiadomo z jakiego powodu...), chwil? pobawi?em si? palkiem i tym razem wr?ci?em do rycerstwa (ju? uczciwie).
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Po pierwsze, w ankiecie jest b??d. Nie pisze si? Rookslayer, tylko Rookstayer. My?la?am, ?e by?o to wyja?niane ju? dawno temu.

A teraz. Moj? pierwsz? najpierwsz? postaci? by? Rookstayer w?a?nie, ale tylko przez chwil?, poniewa? na Maina wysz?am na 9 lvlu. Taki kr?tkodystansowy Rooker. ;) Zaraz potem sta?am si? *fanfary_i_werble* rycerzem! Tak. Dlaczego? Moja siostra, kt?ra zacz??a w Tibi? gra? wcze?niej ode mnie, powiedzia?a mi, ?e ta profesja jest najprostsza na pocz?tek i to ni? powinnam zacz?? swoj? przygod?. I zacz??am. Niestety, m?j rycerzyk do?y? tylko do 16 poziomu, bo szybko mi si? znudzi?...
 

bialy958

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
20
Reaction score
3
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? sorc.
Kumpel gada?, ?e ?atwo sie gra i duza safysfakcja z kupna pierwszej ro?dzki :p :D. No i satysfakcja by?a ale po wyj?ciu z depo-ded i akurat musia?a ta cholerna ro?dzk? spa??. Po tym przykrym wydarzeniu da?em sobie spok?j na jaki? czas z tibi?, a potem zacz??em gr? na serverach n-pvp :D
 

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

M?j pierwszy char by? sorcem ;D przez tydzie? wbija?em 8 lvl, wtedy to by? szpan jak koledze odbi?? szajba i w 1 dzie? wbi? 9 lvl ;p Zaraz na mainie goni?em jednego pk kt?ry ubij mi kumpla, bi?em go z katany ;D P??niej kto? mi pokaza? sklep magiczny w carlin, gdzie mo?na by?o dosta? wand of vortex za free ;D
Poszed?em bez fooda na bugi, strapowa?y mnie i pad?em ;p
Nigdy nie zapomne jak wszyscy bali si? robic sorca, "tyle czar?w, jak ty to wszystko zapami?tasz" ;D Wtedy nie potrafi?em wbi? nawet 15m lvla na sdki ^^
To by?y ?wietne czasy kt?rych na pewno nigdy nie zapomne, tajemniczy ?wiat, gdzie smok by? bosem.. przez otsy pozna?em ca?? Tibi?, i ?a?uj? tego :curse:
 

Imraoth

Active User
Joined
Jun 2, 2009
Messages
94
Reaction score
10
Age
27
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Rycerz... Wyboru nie mia?em, bo posta? dosta?em od kumpla, wtedy Raty to by?o dla mnie piek?o. Powiem te?, ?e zaczyna?em na tibii 7.6 (o? nie, tera zrobi? temat o nazwie : "Jak zaczyna??? gra? to jaka by?a tipja?"). Skille to by? dla mnie kosmos, a najwi?ksza przygoda to starcie ze standardowym Hunterem, Player Killerem (czyli spamowanie : no kil me plx:curse:!11!11!). To by?y czasy. Chwil? po otrzymaniu postaci, zn?w cieszy?em si? rooke'm, gdy pad?em z 6 na 1.

P.S Siem rozpisa?, co poradzi??

Pozdrawiam,
Imraoth
 

DarkMen

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
171
Reaction score
5
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? Rook~~ z powodu takiego, ?e zacz??em pierwszy raz gra? w Tibie i kolega mia? ni?szy level i na niego czeka?em expi?c.
 

Stellmach

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
125
Reaction score
9
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

moim pierwszym harem by? druid zrobiony przez mojego kolege ;D druid poniewa? w dawnych czasach <tibijskich> to by?a najlepsza profa do expienia ;)
 

chrysio

User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? knight by? super przyp?yne?em do Ab i by?o ded ded ded ded i juz mi sie odechcia?o gra? knajcikiem bo nie wali? z dystansu...Potem by? wspania?y sorc na kt?rym mia?em 12 lv.(o_O Ale super!)Potem wbi?em red skulla na 8 levelach.Nast?pnie by? hak bo chcia?em sci?gn?? co? do hakowania xD wiadomo jaki? keyloger. Mog?em zmieni? has?o ale juz nie by?o warto.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsz? profesj? kt?r? gra?em i zrobi?em by? to Druid.;D Gdy wyszed?em na MAIN do Carlin na ?wiecie Furora.Ciekawi?y mnie miejscowo?ci pierwsze co zrobi?em to polaz?em po Snakbite Rod do NPC.:) Tak? radoch? mia?em ?e o ma?o nie spad?em z krzes?a gdy uda?em si? na p??noc od Carlin spotka?em Waspa lecz nie mog?em go zabi? dziwi?em si? bardzo d?ugo nad tym lecz gdy poszed?em jeszcze dalej zaatakowa? mnie Amazon lecz nie jeden tylko dwa po d?ugim czasie zyska?em do?wiadczenie na 9 poziom.Gdy uda?em si? na wie?e i wyszed?em na sam? g?r? bo tak mnie ciekawi?o co tam jest ?e jak wyszed?em to zosta?em zabity przez With.By?a rozpacz nie dlatego ?e zosta?em zabity lecz dlatego ?e wypada?a mi r??d?ka.:) Lecz kolega da? mi mac? i chodzi?em na trole i zbiera?em kas? ?eby kupi? od kogo? Snakebite Rod.:) To by?y moje pocz?tki;D:up:
 

Konopusik

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Druid poniewaz zawsze mi sie druidzi podobali a wybralem go glownie datego ze czytalem na wielu forach ze jest najlepszy na pvp razem z sorkiem a ze ma duze zdolnosci lecznicze wybralem go a nie sorka ;]
 

Leway

User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsza posta? to by? Sorcerer jeszcze na 7.5 :D, pami?tam te pierwsze bugi, amazonki, a potem na gl z kumplem :D, ale usun?li mi ju? konto i wsio :p.
 

derlin

Active User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
137
Reaction score
5
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? to by? druid. Dlaczego Druid? Tata powiedzia? ?e jest dobry i sam nim gra?. Pami?tam jak liczy? si? dla mnie ka?dy grosz (Gp) gdy zauwa?y?em na ziemi chain helmet rzuci?em si? na niego tak szybko ?e gdy przes?wa?em go do bp przypadkiem najecha?em na monlight rod :( w domu becza?em chyba z godzine i dostalem kare na tibie o_O
 
Status
Not open for further replies.
Top