What's new

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 0 0.0%
  • Druid.

    Votes: 0 0.0%
  • Sorcerer.

    Votes: 0 0.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 0 0.0%
  • Knight.

    Votes: 0 0.0%
  • Paladin.

    Votes: 78 10.4%
  • Druid.

    Votes: 152 20.3%
  • Sorcerer.

    Votes: 232 31.0%
  • Rookslayer.(9lvl +)

    Votes: 41 5.5%
  • a:5:{i:10084;a:5:{s:12:"polloptionid";i:10084;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:12596;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12596;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:5:{i:14444;a:5:{s:12:"polloptionid";i:14444;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:7:"Knight.";s

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:23651;a:5:{s:12:"polloptionid";i:23651;s:6:"nodeid";s:7:"2442136";s:5:"title";s:14250:"a:5:{i

    Votes: 246 32.8%

  • Total voters
    749
Status
Not open for further replies.

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? profesj? by? sorcerer na ?wiecie Kyra. Wbi?em nim 22 poziom, w czasie 3 miesi?cy, potem sprzeda?em posta? koledze z klasy za do?adowanie 20z? i tak sko?czy?a si? moja przygoda z realem, na ponad p?? roku.
 

rudyk

User
Joined
Jul 18, 2009
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja 1 postaci? byl knight mialem 13 lv i skile 30 i myslalem ze lepszych nie moge wbic. mialem eq katana, scale armor, brass legs, battle shield. Katana wypadala mi wtedy z rota. Myslalem ze to boss : D
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza postacia rowniez by? knight chodzi?em z katana i kumple sie ze mnie bo ?miali wtedy oni only magic profy ;D

@edit dobrze Xemronnku xD
Wiec wybralem kiedys knghta jako moja pierwsza profe bo jak czytalem rozne ralacje o tibi to zawsze chcialem byc blokerem na roznych akcjach i krasc loota :] Teraz knigci mnie znudzili wole profy magiczne...
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Jeszcze aby wtr?c? swoj? ma?? uwag?.

Przy pisaniu posta, postarajcie si? go rozwin?? opisuj?c conieco o swojej pierwszej postaci, mo?e dlaczego wybrali?cie akurat t? profesj??

Dzi?kuje.
 

AppLe666

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Rookslayer 36level - Kryno Till
Teraz sprzeda?em konto bo na rl ju? nie gram :]
 

qza

Active User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moj? pierwsz? postaci? by? druid <3


Dlatego, MDW w tym czasie wymiata?, a ja jako nobw chcia?em mu dor?wna? ;D <heh>
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Dobre pytanie, hmm moja pierwsza posta? to profesja chyba knight. Ale co si? wi??e z pierwsz? gr? w tibie to nie wiedzia?em jak wyj?? z rooka i chyba na 10 dopiero wyszed?em.

Pozdrawiam.
 

Healer

Active User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Pierwsza posta? to Rookstayer z 16 poziomem do?wiadczenia - czemu Rookstayer? Gdy? nie wiedzia?em jak wyj?? na Maina ;<. Dopiero kilka tygodni po grze Rookstayerem kolega powiedzia? mi jak wyj?? z Rookai wyszed?em tym 16 levelem i zosta?em druidem ;p. Pami?tam to, poszed?em do Carlin i m?wi?em do koleg?w:
- ja huopakj co to za durzy sljmak (chodzi?o oczywi?cie o rotworma ;p)
 

Crimson008

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
237
Reaction score
9
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza profesja - Sorc na Titanii. Gra?o si? wspaniale, magiczny ?wiat nowe lokacje. Tyle r??nych opcji, przedmiot?w. Z koleg? stworzyli?my silne postacie, ale jako? nie mieli?my ochoty p?aci? za PACC :p.
 

Deimo

Active User
Joined
Oct 21, 2009
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Hah! Moja przygoda z Tibi? zaczyna?a si? od Rookstayera.z racji i? mia?em wtedy 10 lat oraz brak internetu w domu biega?em do kafejki internetowej, zobaczy?em ?e dw?ch nieznajomych obok mnie gra w jak?? gierk? o idealnej moim zdaniem grafice, poniewa? na grach przy jakich si? wychowywa?em by?o GTA (pierwsza cz???). Chwile p?zniej poprosi?em pana zza kasy o pomoc przy zarejestrowaniu si?, Pom?g? mi za?o?y? e-mail, konto w Tibii oraz sam? posta? o nicku podobnym do tego "Daiel Borratho" na ?wiecie Titania, co prawda by?oto 5 lat temu, ale ja t?sknie za tym! Wszystko takie nowe, ciekawe.... ;D co prawda mi nikt nie pomaga? na pocz?tku, bo dowiedzia?em si? ?e m?j znajomy gra w t? gr? dopiero rok p?zniej! Albo pami?tne chwile postaci, kt?re zawsze by?y postaciami magicznymi, zawsze Carlin, Ghoulei te okolice Ehh... Czasami chcia?bym wr?ci? do tamtych czas?w=)
 

Athread

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
164
Reaction score
8
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

W Tibie zacz??em gra? za namow? "jakiego? kolesia" 3lata temu , kt?ry przyszed? do nas na informatyk? w szkole. Za?o?y? mi konto na Refugia, poszed? mi na Mino Hell i zdoby? Carlin Sword'a. Pozna?em jakiego? innego polskiego gracza i mi zacz?? pomaga?. W ko?cu wyszed?em z rook'a i zrobi?em Knighta, 10lvl, Skille: 18/18 (jako? tak).
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Sorcerer oczywiscie zawsze pierwszy ;)
Nim zaczynalem gre, pozniej przerzucilem sie na knighta ale jakos mi nie szlo wiec druid w miedzy czasie palleq no i zostal knight =p
 

tomeckiwa

User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? to by? druid. Bylem takim noobem ?e expilem na orcach warriorach az do 20 levela potem przerwa?em gr? na rok. Przez ten czas nauczy?em si? gra? i od razu na dragi sz?em ;]
 

bardy

New User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

to proste moja 1 prof [GRACZ][/GRACZ] to Sorc :up: gra?em nim 2 lata temu i gram do dzis teraz ma on lvl 157 :D :) gram Na Isara moim zdaniem mam najlepsze uzbrojenie : Yalahari Armor,Dragon Scale Legs,Golden Helmet,Boots of Haste Bochy ;) i Great Shield :eek: :cool::cool: :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::););););)
 

Mc Aaron

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Moja pierwsza posta? mia?a nick Levia Dexus. M?wili do mnie Lexus.:DBy? to sorcerer, poniewa? znajomi m?wili, ?e na pocz?tku jest naj?atwiejsza do opanowania;) Pamietam jak bi?em 14 lvl na Swamp Trollach i przyszed? jaki? h lvl i mnie ubi?:) Oczywi?cie pos?ucha?em go i przyszed?em po loota:) ach te czasy=) to uczucie po straceniu chain seta.. ehh:)
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Druid + mace
2 tygodnie wychodzenia z rooka, leather set. ?wiat pvp- nie pami?tam jaki.
P??niej taka postac na powa?nie to palladyn, na jakim? nowym ?wiecie wtedy i 4 miejsce w skillu, a tylko 15 lvl :)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Ja tam pami?tam ?e na 7.6 ze starszym bratem za?o?ylismy chara, nawet pami?tam serwer i nazw? chara :D
Urol Garmazyn (profeska knight) i serw pvp Chimera, 5 dni z rooka wy?azili?my i si? jarali?my tym ?e orci t?ukli?my :D potem brat przesta? gra? a ja mia?em dalej zapa? i gra?em, dobi?em nim (nie wiem jakim cudem) 68 lvl a potem uwierzy?em go?ciowi ?e sprzedaje posta? na allegro i ?ci?gn??em obrazek kt?ry mi wys?a? i nagle 15 min po tym si? loguj? na chara i itemy wyparowa?y i lvl i skile polecia?y w d?? :( po tym czasie przesta?em gra?, a tera znowu zacz??em (grudzie? nowe acc za?o?one) :)
Hail Calmera/Refugia :)

Miss Chimera ;(
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Ech, wy ju? nie macie o czym temat?w zak?ada?? ;d Moj? pierwsz? postaci? by? sorcerer na ?wiecie Lucera.(Niestety nicku nie pami?tam, pewnie jaki? pedalski) Wiele wtedy o tibi nie wiedzia?am a gdzie? tam wyczyta?am, ?e to jest najlepsza profesja no i zawiod?am si?.
Pozdro
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Druid. Wychodzi?em z Rooka tydzie?, zrobi?em tak? profesj?, jak? mia? kumpel. :D
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Jak? prof. mia?a wasza pierwsza posta???

Sorcerer, wbi?em nim 29lv i zmieni?em na knighta, kt?rym o wiele lepiej si? gra?o.
 
Status
Not open for further replies.
Top