What's new

Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

Wesoly Romek

Advanced User
Joined
Jul 6, 2010
Messages
185
Reaction score
18
Witam. Napisz? w moim poradniku jak przechodzi? Wysp? Nowych-Rookgaard.
Z g?ry m?wi? ?e poradnik b?dzie kr?tki i na temat ;)
A wi?c, zaczynamy !
1. Robisz tutorial, zbieraj?c przy tym meaty a? b?dziesz mia? 25(50 gp).
Mo?na napisa? do pierwszego npc hi/skip tutorial/yes ale po co, skoro mo?emy zrobi? tutorial i mie? rope+shovel(w shopie 60 gp all).
2. Idziesz do sklepu i kupujesz: sabre, wodden shield i leather legs.
Chyba ka?dy trafi do tego sklepu?
3. Robisz questa o doublet(do zabicia 1 rat).
4. Stawiasz bota na ratach pod sklepem Al'dee.
5. Bocisz tam do 6 lvla. Gdy zdob?dziesz ten poziom idziesz do sklepu i kupujesz leather armor(arm. 4) i je?li chcesz mo?esz kupi? studded shield.
6. Idziesz na trolle i tam puszczasz bota do 8 lvla. Je?li chcesz mo?esz pobiega? po Rookgardzie(tylko nie biegaj za szybko bo si? przewr?cisz), i dozbiera? sobie eq.
7. Przychodzimy za 1,5 h i mamy 8 lvl i 1k w banku :)
Je?li kto? chce podam wpt :)
Skrypty na trolle s? zrobione przeze mnie. Trolle znajduj? si? jak si? idzie na Mino Hell. Natomiast wpt na raty i bugi(ja na bugach nie boci?em, usun??em pierwszy label Rope i si? nie ropa?). Na forum chyba jest poradnik jak uruchomi? wpt NG w Elfie :)
Skan
Na trolle jest wpt+targ. a na raty same wpt, jednak my?l? ?e nie b?dzie problemu ze zrobieniem Targetingu? :D
Nie dodawa?em ?adnych ss poniewa? nie dzia?a Tibia Map, a nie chcia?o mi si? specjalnie robi? postaci :D
P.S Jest to m?j pierwszy poradnik.

@edit Komentujcie bo widz? ?e ogl?dalno?? jest, ale komentarzy nie ma :/ Nie wiem co ?le, a co dobrze.

Notka moderatorska:
Linki uci?te
 

Altair2012

New User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

Wg. mnie to kr?tkie, zwi?z?e i na temat. Og?lnie to ja chodz? tylko na raty i wychodz? po kilku h ale bez chodzenia gdziekolwiek i mam ponad 1,5k, ale to ju? zale?y od cz?owieka ;p
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

4. Stawiasz bota na ratach pod sklepem Al'dee.
No chyba to raczej nie zgodne z regulaminem CipSoftu wi?c nie m?w o takich rzeczach w postach tego typu.
6. Idziesz na trolle i tam puszczasz bota do 8 lvla. Je?li chcesz mo?esz pobiega? po Rookgardzie(tylko nie biegaj za szybko bo si? przewr?cisz), i dozbiera? sobie eq.
Taa... No jaka "ci?ta riposta" tylko ?e to nawet nie "riposta"
A po trzecie to nie masz 30 post?w wi?c daruj sobie linki , a szczeg?lnie do download.
Tak og?lnie to s?abo a nawet bardzo... Nic nie napisa?e? co robi? opr?cz bocenia kt?re jest w dodatku nielegalne. 4/10 za ch?ci i reszt?.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

Powiem tak, twoj sposob jest zbyt dlugi, rookgard mozna przejsc 5x szybciej, do tego nie ma zadnych skrinow, co jesli ktos jest noobem i nie wie gdzie cos jest? Do tego sposob 'bocenia' jest nielegalny, i do tego nie kazdy ma elfbota.
Kazdy moze napisac taki gowniany poradnik. Daje 1/10 za checi. ;x
 

adalox144

Active User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
87
Reaction score
5
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

dzienki romek przeszlem ruka w pol godziny i mam 600gp w banku tera ide z carlin do ab ale musze uwarzac bo po drodze som 2 amazonki ale jakos uciekne ostatnio mnie gosciuwa walla za 40 ale mnialem tego pota na zycie i jakos ucieklem ale dzieki pozdro
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

Poradnik jest dobry, lecz nie estetycznie napisany gdyby? to ?adnie rozmie?ci? doda? kilka obrazk?w to da?bym Ci nawet tego ?miesznego repucika ;).

P.S. Z?y dzia? <lol2>
 

Zwolinek

User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Jak przej?? Rookgard by Wesoly Romek ;)

fajny poradniczek na pewno mi si? przyda repucik leci;)


Oby takich wi?cej
 
Top