What's new

Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Ankieta nr 30:

Pytanie: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?
(propozycja Teleq)

W zwi?zku z takim, a nie innym tematem tego tygodniowej ankiety prosi?abym wszystkich o obiektywizm - uzasadnienia odpowiedzi w stylu "bo dosta?em nies?uszne ostrze?enie" b?d? "bo nie zaakceptowali mojego tematu" nie b?d? brane pod uwag?, tak samo jak "bo lubi? pana XY" czy "z moderatorem YZ dobrze si? rozmawia". Popatrzcie prosz? na ca?okszta?t, a nie przez pryzmat w?asnych do?wiadcze?. Dzi?kuj?.

Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z rozwini?ciem swojej opinii na ten temat (zgodnie z wybran? wcze?niej odpowiedzi?):

1. Kadra traktuje u?ytkownik?w na r?wni z posiadaczami wy?szych rang.
2. Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.
3. Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.
4. Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
5. Nie mam zdania.



Przypominam o stosowaniu si? do mini regulaminu dzia?u!
 

Teleq

User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
43
Reaction score
12
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

2. Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.
Wi?kszo?? kadrowicz?w jest mi?a w stosunku do u?ytkownik?w, ale niekt?rzy(g??wnie nowi)moderatorzy chc? pokaza? swoj? wy?szo??(nie chcia?em nikogo urazi?).
Czasem kt?ry? z kadrowicz?w ma z?y dzie?, i wtedy te? chce si? wy?y?, poni?aj?c u?ytkownik?w, daj?c nies?uszne upomnienia/ostrze?enia.Dzi?kuj?.
Regards
Teleq
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Uwa?am, ?e kadra ma dobre stosunki z u?ytkownikami naszego forum.Lecz znajd? si? tacy, kt?rzy potrafi? zaj?? za sk?r? oraz tak?e niszczy? struktur? forum, jak i jej zasoby.
Da?em pierwsz? opcj?.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Oczywi?cie nie mam ?adnych zarzut?w do kadry kt?ra moim zdaniem dobrze traktuje u?ytkownik?w forum, lecz sam wiem z do?wiadczenia i do?? cz?stego przebywania na forum ?e s? wyj?tki i to nie jedna lub dwie osoby tylko parena?cie na forum, lecz na pewno nie s? one nazywane "pajacami" bez powodu.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Tych wyj?tk?w jest ca?kiem sporo, jednak opcja "Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le." by?aby przesad?. Og?lnie Kadra forum traktuje U?ytkownik?w jak... U?ytkownik?w. Niestety ca?a Administracja czuje si? bezkarna, szczeg?lnie nowi Moderatorzy, kt?rzy (jak s?usznie zauwa?y? Teleq) pr?buje pokaza?, ?e s? lepsi od zwyk?ych U?ytkownik?w Tnet. Nic bardziej mylnego. Moderatorzy, pr?cz tego, ?e mog? kara? i moderowa? tematy nie powinni wcale czu? si? wyj?tkowi. Poza tym zdarzaj? si? sytuacj?, kiedy starzy wyjadacze s? niemili dla U?ytkownik?w.

Pozdrawiam.
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.

My?l? ?e ta odpowiedz b?dzie najlepsza,poniewa? gdy kto? awansuje do kadry, to ju? zwykli u?ytkownicy go nie obchodz?, "zadaje" si? tylko z kadra oczywi?cie s? wyj?tki ale jest ich ma?o, za przeproszeniem kadra "ma w dupie" szarych,zwyk?ych u?ytkownik?w forum, jeste? w kadrze zadawaj si? z kadra, a? dojdziesz na sam szczyt, dlatego tez forum jest "podzielone" na dwie cz??ci : kadra kt?ra zadaje si? tylko ze sob? i zwykli u?ytkownicy..
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.

Tak to ju? jest i w?tpi?, aby?cie to zmienili. Kadra (mod+), gdy tylko dostanie posad?, od razu czuje si? wy?sza i lepsza, u?ytkownicy odbierani s? przez nich jako gatunek ni?szej klasy, nie mog?cy mie? racji i pisz?cy tylko durne posty, aby ich rozw?cieczy? i do?o?y? im pracy pomimo tego, i? s? oni ju? tak bardzo zapracowani. Dodatkowo, kadrowicze rzadko utrzymuj? stosunki z "ni?szym gatunkiem", trzymaj? si? raczej swych kr?g?w.
 

Phonnix

User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.

C??, takie jest moje zdanie, IMO zwracaj? uwag? na ludzi kt?rzy s? tu d?u?ej albo maj? Range wy?sz? ni? User...
 

Emroo

Advanced User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
177
Reaction score
42
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.
Jaki? tydzie? temu pyta?em pewnego cz?onka kadry o tak? jedn? spraw? i do teraz nie otrzyma?em odpowiedzi.Oczywi?cie idzie dogada? si? z pewnymi cz?onkami kadry takimi jak : Nya, Vrael, Beoska, Ive
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra traktuje u?ytkownik?w niedobrze. Mo?e to 'syndrom fioletowego koloru', ale po odej?ciu od was widz? to du?o wyra?niej. Administracja olewa zwyk?ych u?ytkownik?w, kt?rzy do nich pisz?, nie kwapi si?, aby rozwi?za? problem, co przecie? nale?y do zakresu ich obowi?zk?w. Moderatorzy te? cz?sto nie odpisuj? na PW czy notki, niekt?rzy maj? je nawet zablokowane. Zbyt ostro traktuj? u?ytkownik?w i staraj? si? na si?? podci?gn?? ka?dy post pod jaki? punkt w regulaminie, ?eby mo?na by?o wlepi? im ostrze?enie. Niepotrzebnie u?ytkownicy s? traktowani tak ostro, bo przez to wielu, cz?sto inteligentnych, ludzi opuszcza forum ju? na starcie.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

2. Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Moim zdaniem kadra traktuje u?ytkownik?w tak jak ma traktowa?. Czyli pomaga?, dyskutowa? ale oczywi?cie zachowa? przy tym powag?. Niestety, niekt?rzy moderatorzy chc? si? wywy?szy? w?r?d koleg?w i gn?bi? innych u?ytkownik?w (Na szcz??cie takich mod?w ju? nie ma :))
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.

Zaznaczy?em t? opcj?, poniewa? wydaj? Mi si?, ?e r??nica, jaka jest mi?dzy kolorami, a nami - zwyk?ymi u?ytkownikami jest wed?ug nich wielka. Wi?kszo?? z nich mianuj? si? kr?lami tego? Forum, czekaj?c tym samym na najmniejszy b??d.

Daj?c przyk?ad. M?j ostatni warn. Uwa?am oczywi?cie go za jak najbardziej s?usznego, ale by? dany tak szybko, ?e nie zd??y?em si? poprawi?. Jak to si? odby?o ? ot?? zapomnia?em si?, i zamiast edycji postu napisa?em nowy. Zanim zd??y?em go usun?? i dokona? edycji dosta?em warna za spam. C?? nie mog? mie? pretensji, ale uwa?am, ?e stosunek kadry jest bardzo surowy.

Natomiast nie mo?na ich kara? za to, ?e nie utrzymuj? jakichkolwiek stosunk?w z 12-13 latkami (ostatnio na forum pojawiaj? si? osoby z wiekiem po ni?ej 10 lat, co mn? wstrz?sn??o), poniewa? kto?, kto ma 17, czy 16 lat o czym mia?by rozmawia? z dzieckiem ?

Dlatego, my?l?, ?e taki stosunek kadry wobec u?ytkownik?w jest jak najbardziej zrozumia?y, patrz?c na ?redni? wieku Forum.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

4. Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
Cz?sto widzi si?, jak kto? z kadry nazwie jakiego? u?ytkownika pajacem lub idiot?. Wi?kszo?? kadrowicz?w my?li, ?e skoro ma rang?, to jest ponad u?ytkownikiem, a to jest oczywi?ci b??d. Du?o os?b dostaje troch? naci?gane warny, g??wnie przez tych nowych, my?l?, ?e jest to spowodowane tym, i? chc? pokaza? na samym pocz?tku jacy to oni wspaniali. Oczywi?cie nie wszyscy tacy s?, ale tak w zasadzie kilka kadrowicz?w spieprza o nich ca?? opini?.
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Kadra na og?? jest mi?a. Mo?na z nimi porozmawia?, po?mia? si?, wymieni? par? zda? na porz?dny temat. Lecz s? wyj?tki niestety. Gdy zajdziemy komu? za sk?r? z b?ahego powodu, potrafi? by? niemili. Sami jeste?my sobie winni, lecz nie powinni oni od razu patrze? na nas z g?ry.

Jak mia?bym oceni? relacje pomi?dzy kadra - u?ytkownicy to s? one na do?? dobrym poziomie. Oby tak zosta?o dalej, b?d? poprawi?o si? na lepsze ; )
 
T

Tairens

Guest
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Moim zdaniem po cz??ci jest tak, ?e u?ytkownicy (kt?rym r?wnie? jestem i to jest przemy?lenie z momentu gdy zacz??em tutaj swoj? dzia?alno??) wymagaj? elokwencji, opanowania, wr?cz nieomylno?ci moderator?w+, nie widz? cz?sto przy tym kwestii takich jak to, ?e moderatorzy to te? ludzie i tekst typu:(Z g?ry przepraszam ale to dos?owny cytat)
Ty kurwo jebana za co ten warn!? P.S. Czy mam jakie? szanse na pomocnika?
do?? mocno uderza w moj? godno??. Ja wykonuj? swoj? prac?, powierzono mi j? poniewa? prawdopodobnie wyr??ni?em si? wiedz?, umiej?tno?ciami lub po prostu czasem sp?dzonym na forum, b?d? jako?ci? post?w. Droga spo?eczno?ci tnet, hamujcie si? chocia? w po?owie tak jak moderatorzy, a na pewno nie po?a?ujecie, bo osoba kt?ra obra?a mnie w pierwszym pw na starcie jest przegrana, tylko takim osobom nie odpisuje.

Taka ma?a dygresja z mojej strony.
 

Fajlet

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
76
Reaction score
7
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Zbyt ostro traktuj? u?ytkownik?w i staraj? si? na si?? podci?gn?? ka?dy post pod jaki? punkt w regulaminie, ?eby mo?na by?o wlepi? im ostrze?enie. Niepotrzebnie u?ytkownicy s? traktowani tak ostro, bo przez to wielu, cz?sto inteligentnych, ludzi opuszcza forum ju? na starcie.

I to jest niestety prawda... Mam identyczne zdanie jak Quepasa na ten temat.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

2. Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Chyba ka?dy wie, ?e kadra w pewnym znaczeniu g?ruje nad u?ytkownikami, oczywi?cie musi by? to uzasadnione tym, ?e to oni pilnuj? porz?dku na tym forum. Wiele, u?ytkownik?w pokrzywdzonych przez los - "Znowu tej huj da? mi warna". Mog? si? za?o?y?, ?e ponad 50% u?ytkownik?w tak uwa?a jak dostanie stosowne ostrze?enie.
Przyk?ad niekt?rych, wr?cz nielicznych os?b na forum, gdy to oni najbardziej poszkodowani zak?adaj? temat w Dziale Technicznym. Zaczynaj? si? k??tnie z moderatorami i to w?a?nie wtedy s? najbardziej poszykowani u?ytkownicy, poniewa? widz? pierwszy post i ju? wiedz?, ?e nie dadz? rady ci?gn?? tej rozmowy dalej. Ot?? zmierzam do tego, ?e kadra mo?e nie ?le, ale nie we w?a?ciwy spos?b udziela odpowiedzi, na tego typu zachowania.
Takie tematy, powinno przynajmniej wed?ug mojego uznania zamyka? si? i przenosi? do kosza, czego raczej si? nie robi. I tu jest te? k?opot z u?ytkownikami, kto? mi zarzuci, ?e to oni powinni pisa? do administracji, a nie oni. A to w?a?nie administracja powinna pokaza?, ?e to ona jest bardziej rozgarni?ta i pokaza?, ?e w taki spos?b spraw si? nie rozwi?zuje.

Wiem, ?e wypowiedz mo?e nie sk?adna, ale mo?e kto? b?dzie wiedzie?, o co kaman.

Pozdrawiam
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

2. Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Moim zdaniem kadra jest og??em mi?a i traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz zdarza si? ?e moderator np. da u?ytkownikowi nies?usznego warna i cz?sto zaczyna si? k??tnia mi?dzy tymi dwoma. Ale jak ju? powiedzia?em, zdaje mi si? ?e og??em kadra dobrze traktuje u?ytkownik?w.
 

Imago

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
154
Reaction score
14
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.

Wed?ug mnie kadra dosy? dobrze traktuje u?ytkownik?w. Lecz czasami zdarzaj? si? k??tnie, mi?dzy userem a np. moderatorem, kt?re spowodowane s? (wed?ug u?ytkownika) nies?usznym warnem. Lecz mimo wszystko wydaje mi si? ( z tego co widz?), ?e kadra jako? specjalnie si? nie wywy?sza i stara si? zwraca? do user?w jak najmilej.

Pozdro :)
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Moim zdaniem kadra jest og??em mi?a i traktuje u?ytkownik?w dobrze
Lubimy podliza? dupk? prawda ?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.
Og?lnie to kadra ma w dupie to, czy kto? odejdzie czy kto? nie odejdzie, ja osobi?cie podtrzymuj? tez?, ?e stosunek kadry do u?ytkownik?w si? tutaj nie zmieni, no bo w ko?cu kto b?dzie p?aka? po jednym u?ytkowniku ? Jak widz?, ?e co? si? nie zgadza z regulaminem to daj? warna i przegl?daj? nast?pne tematu w poszukiwaniu swoich ofiar, kt?re tak na dobr? spraw? nie wiedz? o co chodzi.
~Ra.
 
Status
Not open for further replies.
Top