What's new

Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

Status
Not open for further replies.

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
A wiec chcialbym zrobic ots pod tibie 8.6 ale nie wiem jakiego silnika potrzebuje co byscie mi poradzili ?
i najlepiej wszystko co mi bedzie potrzebne do zrobienia ots map editora , ip changera itp
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

Silnik ja u?ywam TFS 0.3.6.
Potrzebujesz jeszcze xampp - najlepiej wersj? 1.6.6a. Instalujesz, ustawiasz has?a, wgrywasz baz? danych.
Je?li konta zak?adane na stronie, potrzebujesz acc makera pod TFS 0.3.6.
Jak to wszystko zrobisz, w??czasz OTS np. z RL map? i dzia?asz. Je?li chcesz mapke edytowa? to musisz pobra? RME (Remere's Map Editor). IP changera do tibi, ?eby si? pod??czy? do OTS'a polecam Multi IP Changer. I oczywi?cie Tibie 8.60.

Zapraszam do tego poradnika:
Klik!
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

ale ja chcialem poradnik do 8.60 a nie do 8.11 ja chce ots pod 8.60 nie pod 8.11 a i ja slyszalem cos o naruto server nie wiem co to jest ale ja chcialem cos takiego zrobic sa jakies gotowe naruto servery pod tibie 8.6 ?
 
Last edited:

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

Naruto nie ma pod 8.60 tibie. O ile dobrze wiem, to wgl. naruto ma innego klienta, to w og?le tak jakby nie tibia... A tam masz wszystko opisane co i jak zrobi? z TFS'em, bo on jest pod sql. Co to za r??nica pod jak? Tibie? SQL, to sql...
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

jak ja nawet nie wiem co to te SQL ja nic nie kapuje na YurOts pod tibie 7.6 to takie latwe a pod 8.6 to , to , to omg
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

No to w?a?nie da?em Ci link do poradnika - poczytaj, a si? dowiesz o co biega....
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

czy mi sie tylko tak wydajce czy w tym poradniku jest napisane jak zrobic ots , stronke , pacc za kase i takie tam ?
 

CM JuLcIo

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
292
Reaction score
12
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

Chcesz ogarn?? SQL? To przeczytaj to i b?dziesz wiedzia? jak postawi? serwer pod sql, bo od tibi 8.11 do 8.60 wszystkie s? SQL...
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

ej dobra ja se to pozniej obejrze ide tera pograc w gre obejrze se to jutro albo cos a i dzieki ^^ mimo tego ze nic nie kapuje :D
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

*****ODSWIEZAM*****

CM julcio : jak bym ten caly poradnik przeczytal i go zrobil to by to zajelo z 1-2 godziny a jak by cos zle bylo to od poczatku , a pozatym tam nie ma downloadek i zanim to znajde to masz 30min jak nei wiecej
 

Xetrox

User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

*****ODSWIEZAM*****
prosze niech ktos poda jakis inny poradnik bo ja zadnego nie moge znalezc i najlepiej z downloadki i screenami jak idzie ^^
 
Last edited:

Harris1

Active User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Odp: Jak zrobic OTS pod tibie 8.6 ?

Cz?owieku... m?wisz ?e b?dzie trwa?o 2 godziny...
A co ty by? chcia? jak pod tibie 8.1 - pobrac silnik i odpalic i ju? ???
S? inne czasy wesz?y silniki z baz? danych...
Mo?e posiedzisz 2 godziny ale b?dzie za to solidny silnik.

PS; nie bedziesz siedzial 2 godziny... na podstawie tego poradnika zrobilem otsa w jakies 40 minut(PIERWSZY RAZ ROBI?EM).
 
Status
Not open for further replies.
Top