What's new

- TibiaBot NG jaki bot 8.50 na exp

Status
Not open for further replies.

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Witam
Chcia?bym zakupi?/?ci?gn?? bota kt?ry sam expi mo?e by? p?atny aktualnie u?ywam tibia auto ale nie jest on zbyt satysfakcjonuj?cym :D
I tu mam pytanie do Was jakiego bota zakupi?/?ci?gn?? i porsze o nie zamieszczanie ofert typu wy?lij sms za 3,66 dam ci bota fajnego.Tylko o np z allegro albo jaki? serwis gdzie mo?na kupi?/?ci?gn?? bota
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Je?li to z?y dzia? prosze o przeniesienie
 

NOOBofTHEcitY

Active User
Joined
Jun 30, 2009
Messages
58
Reaction score
2
Odp: jaki bot 8.50 na exp

Mniej skomplikowany to NG.
Radzi? bym bardziej dro?szego Blackd i Elfa.
Pozdrawiam.

P.S. Nie zamieszczam ofert gdy? ?atwo znale?? mn?stwo w sieci.
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: jaki bot 8.50 na exp

:<:<:<:< prosi?em o co innego nie umiesz czyta? ??? mo?e i jest du?o w sieci ale ja prosi?em o linki z allegro albo innych serwis?w to ?e elf i Blackd po co mi to ka?dy zna te boty bo s? najpopularniejsze wypisa? 2 boty to ka?dy umie :<


~~REFRESZ~~
 

pawello12345

New User
Joined
Nov 10, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: jaki bot 8.50 na exp

EJ allegro.pl nie boli wpisujesz w wyszukiwark Tibia Blackd i masz
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: jaki bot 8.50 na exp

@up omg nie macie muzg?w chodzi mi o strony z botami nie jakimi? podrubami ani nic i pyta?em si? jaki bot a ty na to pytanie nie odpowiedzia?e? tylko chcia?e? sobie posta nabi? omg coza nooby :< wpisa? w google to ka?dy potrafi ale nie chodzi?o o to :<
PROSZE O ZAMKNI?CIE TEMATU
 

Stelmach

Senior User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
638
Reaction score
99
Age
30
Odp: jaki bot 8.50 na exp

Siemanko ^^ wed?ug mnie to NG jest najlepszym niep?atnym botem xD w moim przypadku oczywiscie : > je?li chcesz to mog? ci NG sprzeda? za do?adowanie do ery/plusa ^^ wi?cej info na GG: 13845019
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: jaki bot 8.50 na exp

@Stelmach ng jest p?atny a je?li by nie by? p?atny to po co bym u ciebie kupowa? ??Po 2 prosi?em o nie zamieszczanie takich offert

@NOOBofTHEcitY no ja wiem kto nie ma muzgu jakby? umia? czyta? to bys wiedzia? ?e chodzi mi o strony z bootami a nie ?e nie umiem wpisa? w google (do tego nawet muzgu nie trzeba :D )

NIE PISA? JU? TEMAT DO ZAMKNI?CIA (JE?LI TU PISZESZ TO SOBIE TYLKO POSTA NABIJASZ )
 
Status
Not open for further replies.
Top