What's new

Jaki sport mam wybra??

Status
Not open for further replies.

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Witam serdecznie, ju? od miesi?ca mam dylemat jakim sportem zaj?? si? zawodowo. Narciarstwo to moja najwi?ksza pasja, zawsze ogl?dam zawody w telewizji wi?c pomy?la?em ?e m?g?bym si? zaj?? kombinacj? norwesk?. Lecz najbli?szy klub narciarski znajduje si? kawa?ek drogi ode mnie. Natomiast w mie?cie funkcjonuje dobry klub pi?karski. Troch? lubi? pi?k?, czasem ogl?dam w TV wi?c to mog?aby by? jaka? propozycja. Kt?ry sport powinienem wybra??
 

szy1sw

User
Joined
May 26, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Jaki sport mam wybra??

Ile masz lat? Jak og?lnie wygl?da Twoja sprawno?? fizyczna? Czas na 100metr?w? Kondycja?
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Jaki sport mam wybra??

Stawiam, ?e <15. Od samego ogl?dania nie b?dziesz mistrzem ;) Zanim gdziekolwiek si? wybierzesz je?eli ju? naprawd? chcesz zosta? zawodowym sportowcem to potrenuj kilka miesi?cy aby robi? przynajmniej 50pompek, 10 podci?gni?? na dr??ku podchwytem i 5 nachwytem. Dodatkowo trenuj nogi. Po takim czym? nie tylko b?dziesz mia? wi?ksze szanse, ?eby si? do owego klubu dosta? ale tak?e b?dziesz si? lepiej czu?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Jaki sport mam wybra??

To wszystko zale?y wy??cznie od Ciebie. Uprawia?e? kiedykolwiek narciarstwo czy jedynie ogl?da?e? w telewizji jakie? zawody?

Btw. Zdajesz sobie spraw? z koszt?w? Sam sprz?t treningowy do zawodowego narciarstwa nie kosztuje kilka z?otych, a pi?k? kupisz za grosze. Poza tym znajd? ekip? w swojej okolicy, kt?ra interesuje si? narciarstwem. B?dzie ci??ko, prawda? A zebra? kilku kumpli i i?? na boisko pogra? to ?aden problem.

(...)potrenuj kilka miesi?cy aby robi? przynajmniej 50pompek, 10 podci?gni?? na dr??ku podchwytem i 5 nachwytem.

Czekaj, bo chyba mnie lekko zatka?o. Przed karier? zawodow? 10 podci?gni?? podchwytem, 5 nachwytem? To chyba przy zawodowym uprawianiu szach?w ;|
 

Master1204

Banned
Joined
Feb 17, 2009
Messages
452
Reaction score
23
Odp: Jaki sport mam wybra??

To wszystko zale?y wy??cznie od Ciebie. Uprawia?e? kiedykolwiek narciarstwo czy jedynie ogl?da?e? w telewizji jakie? zawody?

Btw. Zdajesz sobie spraw? z koszt?w? Sam sprz?t treningowy do zawodowego narciarstwa nie kosztuje kilka z?otych, a pi?k? kupisz za grosze. Poza tym znajd? ekip? w swojej okolicy, kt?ra interesuje si? narciarstwem. B?dzie ci??ko, prawda? A zebra? kilku kumpli i i?? na boisko pogra? to ?aden problem.



Czekaj, bo chyba mnie lekko zatka?o. Przed karier? zawodow? 10 podci?gni?? podchwytem, 5 nachwytem? To chyba przy zawodowym uprawianiu szach?w ;|

Mo?e wed?ug niego to wyczyn godny mistrz?w (tj. podci?gni?cia i pomki)
 

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: Jaki sport mam wybra??

Co do wieku to mam 13 lat i wiem ?e to ostatnia okazja do rozpocz?cia trening?w (tzn. narciarstwa, co do pi?ki to nie wiem). Co do sprawno?ci fizycznej to wydaje mi si? ?e jest dobra. Bez przerw potrafi? zrobi? ponad 100 przysiad?w, dodatkowo basen, rower etc. Nie gra?em nigdy zbyt dobrze w pi?k? i nie wiem czy w tym wieku uda mi si? odrobi? zaleg?o?ci. Chodzi mi chocia? o gr? w ekstraklasie, bo na karier? mi?dzynarodow? nie mam ?adnych szans.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Jaki sport mam wybra??

na pi?k? zdecydowanie za p??no z nartami nie wiem ;d

potrenuj kilka miesi?cy aby robi? przynajmniej 50pompek
Chyba nie jako jedna seria... pr?d Ci? kopn??? To ju? nie s? ?wiczenia tylko przem?czanie si?, pompki powinno si? robi? w seriach po 30.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top